Приниження не забуте?!

Анонс матчу 32 туру

Шляховий, Безвещук, Грищук, Шолін, Рудий, Сендель та Колесников - ось перелік тих футболістів «Динамо», які ще в складі хмельницького «Поділля» в першому колі зазнали ганебної поразки від білоцерківської «Росі» з рахунком 5:1. Єдиний гол у ворота «біло-чорних» тоді забив Олексій Сендель. Після такого приниження головний тренер «Поділля» Ярослав Бобиляк припустив, що далася взнаки напруга в колективі, яка виникла через заборгованість із виплатою преміальних. До того ж, команда взагалі відмовлялася їхати на матч, але футболістів вмовили. Минуло сім місяців… і «Рось» приїжджає до Хмельницького.

Розпочнемо з суддів. Обслуговувати матч буде Юрій Синишин з Івано-Франківська, який ще жодного матчу за участю хмельничан, в якості основного рефері, не відпрацював. Було, коли івано-франківець працював на лінії. А ось, щоб у центрі… Натомість з «Россю» він зустрічався двічі. У минулому чемпіонаті «Рось» у Чернівцях на очах Синишина була «бита» з рахунком 4:0! Між іншим, рефері в сезоні 2007/2008 в другій лізі групі «А» провів 6 матчів, в яких призначив 2 пенальті та показав 13 жовтих карток. У цьому ж чемпіонаті Синишин знову обслуговував виїзний поєдинок «Росі», цього разу в Тернополі, де біло церківці зіграли 1:1. У семи матчах сезону 2008/2009 років івано-франківець призначив 4 пенальті та показав 12 «гірчичників».

Щодо суперника «Динамо», то білоцерківці вже два тури не можуть перемогти, хоча на виїзді за очки вміють чіплятися. Зокрема, лише «Нафком» у весняній першості у рідних стінах переміг «біло-чорних» з рахунком 3:0, а ось «Карпати-2» програли – 2:0, ЦСКА зіграло в нічию – 1:1. Якщо ж брати до уваги всі весняні матчі «Росі», то в 9 поєдинках команда набрала 16 очок, тоді як «Динамо» в десяти матчах - 22. Щоправда, хмельничани отримали на одну технічну перемогу більше. Але білоцерківці забили на два м’ячі більше – 8, та на чотири більше пропустили – 10. До речі, «Рось» залишається єдиної командою в групі, з тих що залишилися виступати, яка же жодного разу не била пенальті! «Динамо» ж 5 разів пробивало з 11-метрової позначки. Цікаві білоцірківці й за статистикою забитих та пропущенних голів по хвилинах. Зокрема, команда більше забиває та пропускає саме в другому таймі. За останні 10 хвилин матчів «Рось» забила 6 голів, а пропустила – 8. Однак, небезпечними білоцерківці бувають з 65 хвилини до завершення матчу. За останні 25 хвилин поєдинку «Рось» 14 разів покарала суперника. А ось найвразливішою команду можна вважати з 45 по 65 хвилини – «Рось» пропускала 15 разів. «Динамо» в ці хвилини забивало 10 голів.

Без втрат… Хотілося так написати, але не виходить. Якщо у «Росі» немає дискваліфікованих гравців, то у «Динамо» другий матч поспіль пропустить Андрій Лемішевський. Однак, здається, наставник хмельничан Володимир Рева знає ким замінити Андрія. Як приклад, матч попереднього туру у Миколаєві. Припустимо, що й Олексій Сендель з’явиться на полі, який востаннє виходив на заміну в матчі проти білоцерківського «Арсеналу». Отож, ми поступово перейшли до прогнозів стартового складу «Динамо» на матч проти «Росі». Отже: Козіброда, Яремчук, Сергеєв, Балицький, Якубовський, Шолін, Рева, Горібєвський, Сендель, Нікітін, Дітковський.

Нагадаємо, матч на СК «Поділля» розпочнеться 30 травня в суботу о 17.30.
  • 30 травня 2009 12:55
  • нормальна погода. не буде жарко футболістам, навпаки будуть бігати щоб зігрітися .
^
  • 0
  • 30 травня 2009 12:34

• Цитата: Viktor
    тобто катались в парку на дитячих качелях.

хаха прикольний комент))
^
  • 0
  • Viktor

• 30 травня 2009 12:06
  • По дорозі на роботу спостерігав, як гравці Роськи тренувались :)
    тобто катались в парку на дитячих качелях...

• Roma,
    а якшо дехто не пиде?чи вси хто йде на стадион є на цьому сайті?і взагалі:якщо є можливість йти на стадіон то навіщо тоді сидіти вдома і читати онлайн?
^
  • 0
  • 30 травня 2009 09:44
  • aika,
    на фіга онлайн? шоб люди сиділи дома і читали? тоді взагалі ніхто не піде!!!!!
^
  • 0
  • 30 травня 2009 09:40
  • вовчик зробиш сьогодни онлайн?я думаю може дехто не пиде...но я постараюсь!!! pk ну все ж таки на всякий случай...
  • 30 травня 2009 07:55
  • ну що ж Романе зустріч на 17-00 біля Сільпа())))

• 28 травня 2009 22:45
  • Да, Колесник тоже молодец,лутше его вместо Никитина на 2 тайм,Никитин после 1 ходит по полю,а Дитковский пусть больше по воротам стреляет.
^
  • 0
  • 28 травня 2009 22:28
  • можна було б випустити Колесникова зі старту, а Слободяна у другому таймі, коли захисники втомляться, він би їх повозив.
    fanat
^
  • 0
  • 28 травня 2009 21:42
  • Не,, Сендель наврятли будет играть,Слободяна выпустят, точною,три нападаючих Слободян,Никитин и Дитковский,ето самый лутшый вариант,а Якубовского я б не выпускал, опасный он защитникю.Смотрите как они играют одним и тем же составом,лучше не чего не менять.Молодцы так держать,а на игру пойдём точно,удачи pk

• Цитата: vova
    Я не думаю что Динамо сможет забить 5 мячей.

чого?? я думаю може! але в них дуже мало шансів це зробити))))
^
  • 0
  • 28 травня 2009 18:41
  • ммм... ну Сенделя випускати на фланг, я думаю, толку нема. Рева ставить трьох нападників в лінію: Нікітін - праворуч, Дітковський - центр, Слободян - зліва. А швидкість в Сенделя не найкращий козир. Скоріш за все Слободян вийде в основі.
  • 28 травня 2009 17:28
  • Обов'язково прийду на матч. Бо зараз в нас щось дуже мало ходить. З Арсеналом-2500, з Нивою-3000. Треба збільшувати!