» «Поділля»-«Нафком»: голи мають забивати форварди!

«Поділля»-«Нафком»: голи мають забивати форварди!

Хмельничани здобули перемогу, яку бачили лише 700 глядачів

«ПОДІЛЛЯ»: Левицький (86 Леонідов), Яремчук (78 Порубльов), Шляховий, Шолін (69 Сендель), Сергеєв, Будник, Рудий, Грищук (89 Безвещук), Кострицький (76 Лемішевський), Колесников (66 Гутнікевич), Козелко (83 Білик).

«Переконаний, що 24 жовтня все буде по-іншому. Переконаний, що не буде 2 тисяч вболівальників. Вважаю, їх буде менше. Не буде у захисті Віталія Балицького. Хоча може вже хоч Льва Сергеєва побачимо. Не буде і рахунку 4:0. Чому? «Нафком» вже так просто не здасться, та й «Поділля» дещо відрізняється від того, яке ми бачили на Кубок…» - "уривок" з анонсу.

Отож перемогли. Але великої радості чомусь не відчуваю… Можливо, просто підсвідомо щось заважає. Ну хіба можна миритися з тим, що за 20 хвилин до початку матчу на СК «Поділля» було 70 глядачів! Я їх
перерахував… А, пардон, міліцію забув. Ну, ще 62 людини. А о 16.00, коли розпочався матч, глядачів було трохи більше… з натяжкою чотири сотні. Це вже потім підійшли ще люди. Але 700 глядачів офіційно, це… Дожилися. Однак був і позитив. Сергеєв в обороні та Балицький на трибуні. Віталій – підписав контракт на рік із «Поділлям», але його не встигли дозаявити. Сподіваємося, він допоможе у захисті вже у наступних іграх.

Що одразу кинулося в очі, так це гра «Поділля» з трьома захисниками – Яремчук та Сергеєв на бровках, Шляховий - у центрі. Однак, так тривало недовго. Схема мінялася часто. Можливо, це і допомогло хмельничанам зберегти ворота «сухими». Долю матчу господарі мали вирішити ще в першому таймі. Вже на 2 хвилині рахунок міг бути 1:0. Колесников виконав штрафний, м’яч влучив у стінку, але Рудий одразу ж добив – «Нафком» врятував голкіпер. І все ж таки через три хвилини Іванову довелося виймати м’яча з сітки воріт. Лев Сергєєв підключився до атаки, пройшов лівим флангом і зробив просто блискучий навіс у штрафний майданчик. Віддамо належне й Ігорю Козелку, який випередив захисника «Нафкому» і в падінні головою забив такий потрібний гол.

До речі, в цьому матчі Козелко, нарешті, був схожий сам на себе. Частенько загостряв гру, діяв швидко та демонстрував бажання грати. На 6 хвилині «прибити» броварчан мав Грищук. Він опинився в 11 метрах від воріт і пробив вище воріт. Оформити дубль міг Козелко на 20 хвилині, Але його удар головою голкіпер зумів відбити. Попри безліч моментів, важко заявити, що матч був цікавим. Він був якимось незрозумілим. «Поділля» забити не може, а «Нафком» наче і не хоче. Хоча гостей не слід жорстко критикувати, адже у їх складі не було лідера – Романа Негерея. Він як іще один досвідчений футболіст Федір Прохоров – травмований. І для команди Олега Федорчука, в якій багато молоді, це дуже вагомі втрати. Повертаючись до гри, згадаємо і епізод на 27 хвилині. Козелко вивів 1 на 1 Колесникова, однак Олексій, перекидаючи м’яча через голкіпера, не влучив у ворота. А епізод був, якщо не 100%, то 99% - точно. Здається, Олекся просто поквапився, адже до лінії воріт було ще метрів 17, і він міг просто прокинути м’яча собі на хід і обіграти воротаря. Але… Момент позаду. Гості ж таких моментів в першому таймі не мали. Всі їх спроби були або не точними, або не сильними.

Статистика першого тайму:
«Поділля» 8 ударів (6 у площину), 4 кутових.
«Нафком» 3 (1), 2 кутових.

Другий тайм розпочався із атак гостей. Одразу ж згадався матч із МФК «Миколаїв». Але цього разу все завершилося по-іншому. І вже на 48 хвилині Андрій Будник міг двічі забити. Обидва – з кутового! Андрій з першої спроби закрутив м’яч у ворота, але голкіпер відбив на кутовий. Капітан спробував ще раз – і знову кутовий. Третю спробу вже виконував Рудий… На 55 хвилині Козелко «заробив» штрафний в 20 метрах від воріт суперника, який небезпечно, але не точно, виконав капітан подолян Андрій Будник. А вже в середині тайму броварчани дещо перехопили ініціативу завдяки активному пресингу. Однак така ініціатива завершилася для них голом у власні ворота на 74 хвилині. Будник з правого флангу виконав штрафний, м’яч так і не долетів до воріт, оскільки його в метрах десяти зупинили захисники. Він просто застряг там. І поки вони (а їх було двоє чи троє) думали, що робити, Олексій Сендель, який 5 хвилин тому вийшов на поле, «вкрав» м’яча і сильно пробив по воротах. Гол – 2:0.

Це, здається, і зламало гостей. І вони ледве не отримали ще один гол… на 82 хвилині Козелко прострелив у штрафну, де Сендель з лінії воротарської дотягнувся до м’яча і пробив у дальній кут – м’яч пролетів поруч із стійкою. Однак, вже на 93 хвилині, коли ворота «Поділля» захищав Влад Леонідов, «Нафком» міг «розмочити» рахунок. Але героєм епізоду став саме Леонідов, який зумів перевести на кутовий потужний удар Шаповала.

Статистика другого тайму:
«Поділля» 7 ударів (5 у площину), 5 кутових.
«Нафком» 5 (2), 4 кутових.

Олег Федорчук, головний тренер «Нафкома»: «Поділля» сьогодні виглядало краще, контролювало гру, швидко забило. Вважаю, що результат по грі. З нашого боку гри не було. У нас доволі молода команда. Середній вік гравців, які сьогодні грали, 19 років. Шість футболістів, яким ще не має 19-ти. Тому було багато помилок. Бажаю «Поділлю» виправити турнірне становище. Чув, що є труднощі, тому не пригнічуйтеся, не кидайте, зараз важко всім, потрібно перетерпіти і все буде добре».

Ярослав Бобиляк, головний тренер «Поділля»: «Справді, «Нафком» молода команда. І я казав про це своїм футболістам. Але зауважив, що, коли старші гравці пропускають гол на виїзді, то вони практично не борються на футбольному полі. А молоді вони завжди будуть йти до кінця. Тому думаю в цієї команди є майбутнє. Думаю, Олег Вікторович розбереться. Команда гідно виглядала».

- Запитання Олегу Федорчуку. Дивлячись на турнірний шлях, вас то до гори, то донизу кидає. У вас, що, погане фінансове становище?
- У нас фінансування найнижче в лізі. Заробітні плати не високі, і в основному грають студенти. І так всі молоді команди виступають, дома можуть програти, на виїзді виграти. Візьміть «Оболонь», яка на виїзді виграла в Вінниці. Молоді футболісти вони не стабільні в психіці. Ну, а фінансове становище у нас стабільне, але «стабільно скромне». Я чув на минулій прес-конференції (після гри на Кубок – прим.авт.), що вам урізали бюджет. То у вас урізаний бюджет більший за наш у 2,5 рази. Я звісно нервую, але… Що робити.

- Запитання Ярославу Бобиляку. Дайте оцінку дебюту Ігоря Порубльова. Як вам його гра?
- Думаю, дебют, як-то кажуть, невдалий. Але він мені подобається як футболіст. Може трохи навантаження, які були на тренуваннях на цьому тижні, далися взнаки. Ви ж бачили, коли ми замінили Яремчука, то на його фланзі почалися проблеми. Але думаю в футбол він вміє грати. На тренуваннях працює добре, думаю, час покаже.
- Ви бачили відвідуваність сьогодні. Може є сенс звернутися до ПФЛ, як це зробили в Вінниці, щоб наступний матч на дозволили зіграти в суботу?
- Якщо Вінниці дозволили грати, то сподіваюся, що і нам підуть на зустріч. Справді, робочий день є робочий день, а зараз ще час переведуть, і футбол розпочинатиметься до прикладу о 14, а не о 16.00. Я попрошу директора клуба, щоб він зателефонував у ПФЛ і попросив наступну гру зіграти не 14 листопада, а 15-го.
- Що з преміальними?
- Нічого. Хлопці живуть від зарплати до зарплати. Ми ходимо просимо… Нам кажуть, терпіти, фінансова криза. Думаю, що по трохи будемо гасити борги.
  • 0
  • 4 листопада 2008 23:45
  • Расписано не плохо. Будем надеяться, что не обманули )
^
  • 0
  • 31 жовтня 2008 08:04
  • Я только за, пусть пацану повезет. Сможет пробиться в тренера ,вперед ! Ну а по поводу человеческих качеств ,

"ПОДОЛЬЕ" ! , Ребятки Вы сегодня обязательно выиграете, Удачи и стремления. wink box
^
  • 0
  • 30 жовтня 2008 22:10
  • Цитата: CHEMPION
    Ладно, а если серъезно ; я никого не хотел обидеть или зацепить.

Да ты никого и не обидел. Ничё, что я за всех подписался?
    Цитата: CHEMPION

А кто в команде определяет кто классный игрок, а кто нет? Бобыляк? Ха-ха. Или Островский? Ха-ха умноженное на три. Сергеев и Балицкий, когда уходили в Комусральник, не были худшими в команде. Да и сейчас не думаю, что они на последних ролях. На счёт того, что я Балицкому пою диферамбы. Так ведь я и петь не умею. Это моё субъективное мнение. Нравится оно кому-либо или нет. Человек в футболе повидал многое. Как - никак в Кубке УЕФА играл. Такой человек я считаю нам необходим. Пусть молодняк учится. Многие подтвердят также, что и по человеческим качествам Балицкий не на последнем месте. Как бы дальше команда не играла, для меня возвращение Балицкого внушает хоть какую-нибудь надежду на лучшее. Через несколько лет глядишь может из него и тренер нормальный получится.
^
  • 0
  • 30 жовтня 2008 20:40
  • Я к тому что хороших и класных игроков не попрут из команды и не бросят в ту которая заведомо ( или ты думаеш что президенты клубов об распаде клуба узнают из прессы) летит в тар тарары. Вот я о чем это же ты там поеш какой прекрасный игрок, слава ему, ура вернулись. А я о том что свято место пусто не бывает. Выигрывали и с ними и проигрывали тоже с ними, поэтому от перестановки слагаемых сумма не меняется . Уважаемый ХХХ всего лиш об этом. А по поводу поупражнятся, та не ставлю цель кого-то задеть. Извини если что. Ребята я ж только за дружбу всех народов и команд.

Пацаны, кто из нас больше любит "ПОДОЛЬЕ" так этим же мы их проблемы не решим и лучше или хуже они играть не будут. Разве что выйти нам на поле та доказать и показать как надо играть. Ладно, а если серъезно ; я никого не хотел обидеть или зацепить. Давайте жить дружно !!!! wink

^
  • 0
  • 30 жовтня 2008 20:27
    ХХХ, ты провоцируешь на что ? ! " ОДУ " поеш не один день. Как считаешь ликвидация клуба может произойти за пару дней ? К этому процессу идет длительная волокита. А чтобы признать кого-то банкротом в нашем государстве надо сначала все пустить под откос, чтобы остался на балансе клуба ,ну разве что футбольный мяч и то любительский а не профи. Так что класных игроков под ТАНК своиже и бросают как правило.

Перечитал три раза твой пост, ничё не понял. Причём здесь Балицкий и ликвидация клуба? И ещё оказывается я провоцирую кого - то на что-то? Или ты считаешь, что после моих комментариев клуб ликвидируют? Это было бы интересно. А может ты провоцируешь? Ищешь на ровном месте несуществующие проблемы. Или хочешь "зацепить" меня на какую-либо тему, дабы потом поупражняться со мной в интеллектуальных способностях на тему "Кто больше любит Подолье". А?
    А в ПОДОЛЬЕ действительно хорошие парни и классные игроки,только вот подхода к ним пока еще не найдено

Да, парни они хорошие, может быть, только футболисты они нехорошие. Не все.
    А в КОМУНАЛЬНИК были переброшены и не такие игроки .... !?

? Как эту фразу понимать?
^
  • 0
  • 30 жовтня 2008 10:25
  • ХХХ, ты провоцируешь на что ? ! " ОДУ " поеш не один день. Как считаешь ликвидация клуба может произойти за пару дней ? К этому процессу идет длительная волокита. А чтобы признать кого-то банкротом в нашем государстве надо сначала все пустить под откос, чтобы остался на балансе клуба ,ну разве что футбольный мяч и то любительский а не профи. Помнится есть у вас ХХХ такое высказывание : выживает сильнейший. Только на моей памяти это все-таки касается : " Яркая планета джунглей". А в ПОДОЛЬЕ действительно хорошие парни и классные игроки,только вот подхода к ним пока еще не найдено . box

А в КОМУНАЛЬНИК были переброшены и не такие игроки .... !? over no
^
  • 0
  • 30 жовтня 2008 08:56
  • xxx,
    Тобі потрібно організувати секту з назвою, наприклад "Культ поклоніння Віталію Вікторовичу"! :-)))
^
  • 0
  • 29 жовтня 2008 19:21
  • Такого человека разве сглазишь! Виталий Викторович - это у-у-х! box Этот смайлик на него похож.

• xxx, Виталька, володей,
    стоп-стоп-стоп...!!! хватит Балицкому дефирамбы петь, а то сглазите-))
^
  • 0
  • 29 жовтня 2008 12:42
  • Цитата: Виталька
    наверное самый человечный в команде это Бал.

Плюс к сказанному, - игрок хороший, лидер, боец, опытный. Нашим защитничкам, да и не только им, пока Бал в команде, надо ему в рот заглядывать, внимать каждому слову, вообщем, учиться пока есть возможность.
^
  • 0
  • 29 жовтня 2008 10:52
  • наверное самый человечный в команде это Бал.
^
  • 0
  • 29 жовтня 2008 08:14
  • Цитата: xxx
    К нему страшно подходить. Ещё по уху даст. Потом на аптеку работай.

Абсолютно не страшно.
^
  • 0
  • 28 жовтня 2008 22:54
  • Цитата: egorr
    [u]ХХХ, А ты уже взял автограф у Виталия Викторовича????

• володей,
    ну я же говорил, что могу ошибаться))) спасибо)

• vov4ik,
    Еге ж, інколи так виправить, що навмисно не придумаєш:)
    А за сайт і матеріали на ньому - великий респект, тому що коли команда не радує, сайт всерівно працює стабільно і справно, таке собі світло в кінці тунелю, бо без нього вже точно кома і клінічна смерть:(
^
  • 0
  • vov4ik

• 27 жовтня 2008 09:03
  • aviator,
    спасибо, что подсказал ошибку))) попробуй в Ворде ввести Нафком, и тогда поймешь-)))
^
  • 0
  • 27 жовтня 2008 08:30
  • "Однак, вже на 93 хвилині, коли ворота «Поділля» захищав Влад Леонідов, «Нарком» міг «розмочити» рахунок."