» «Поділля» - ФК «Мукачево»: перемога на класі

«Поділля» - ФК «Мукачево»: перемога на класі

Сьогодні, 19 березня, хмельницьке «Поділля» зіграло перший запланований спаринг на зборах у Мукачево. Суперником подолян був чемпіон Закарпатської області та володар зимового Кубку Закарпаття футбольний клуб «Мукачево». Матч завершився переконливою перемогою нашої команди.
За словами головного тренера «Поділля» Богдана Блавацького, лише за перші 15 хвилин матчу, подоляни могли забити три голи. Але вкотре підвела реалізація. Голи «відклали» на пізніше… до 36-хвилини. Саме тоді Андрій Дубчак навісив у штрафний майданчик закарпатців, де передачу результативно замкнув Андрій Будник. Через три хвилини настала черга відзначитися і Ігорю Козелку, якого на «забійну» позицію вивели одноклубники. Удар Ігоря, і рахунок 2:0. А ось ворота Миколи Верещаки так і залишилися «сухими» в першому таймі.
У другому таймі «Поділля» збільшило свою перевагу в рахунку. Знову гол. Цього разу автором м’яча став Олексій Колесников. Однак, ФК «Мукачево» зміг «розмочити» рахунок, вразивши ворота вже Владислава Сяміна.
«Команда працює над тим, щоб у другому колі виступити краще, - каже Богдан Блавацький. – У Мукачево ми взяли 22 футболістів, але в суботу, 22 березня, після гри з «Єдністю» ми будемо вимушені 4 гравців відправити додому. Все через брак коштів». Що ж, до контрольного матчу проти команди з Плісок готуватимуться 22 гравці. А ось до спарингу з тернопільською «Нивою» - 18. До Хмельницького «Поділля» повернеться 27 березня.