11 Полісся 4 0 0 4 0-11 0

spacer
» «Поділля» - «Скала»: огляд матчу

«Поділля» - «Скала»: огляд матчу

У гості до хмельничан завітала «Скала» зі Стрия Львівської області. Команда, яка в трьох попередніх турах зазнала лише однієї поразки. «Поділля» ж мало лише один бал, який здобула в першому турі в Вінниці.

Вболівальники, які прийшли на СК «Поділля» сподівалися, що в четвертому турі хмельницька команда здобуде свою першу перемогу в сезоні. І, як після матчу зізнався капітан хмельничан Алішер Якубов, команда була налаштована на «вікторію», але…

Господарі, як ц часто буває, активніше почали поєдинок. «Поділля» тримало оборону «Скали» в напрузі, ось тільки з завершальним ударом були проблеми. Лише один Якубов міг два шанси у перші 15 хвилин. Та спочатку добре зіграв голкіпер гостей, а потім Алішер не влучив у ворота. Стрияни ж, які прибули до Хмельницького менше, ніж за годину до матчу, склалося враження, «відходили» від дороги. І за перші 20 хвилин взагалі не турбували воротаря «Поділля» Сергія Дворника.

Утім, схоже, вирішальною в усьому матчі стала 22 хвилина, коли перший удар у бік воріт господарів завершився голом у виконанні Дмитра Полюганича. Після цього футболістів «Поділля» наче підмінили. Поки вони оговтувалися після пропущеного голу, Полюганич знову міг забити, але пробив поруч зі стійкою. Хмельничани ж відповіли неточним ударом Якубова аж наприкінці першого тайму. Натомість «Скала» мала ще декілька нагод збільшити свою перевагу. Особливо вже у компенсований час. І знову на вістрі атаки був Полюганич. Та «Поділля» врятував спочатку Дворник, а потім стійка воріт. У підсумку, на перерву пішли за рахунку 0:1.

У другому таймі хмельничани кинулися відіграватися. У перші 10 хвилин Ліповуз та Якубов пробивали повз ворота, Швець – у руки голкіперу. А далі… знову гострішими були гравці «Скали». Щоправда, стрияни вже діяли більше по рахунку, не раз повільно катаючи м’яч на власній половині поля. Складалося враження, що рахунок не лише влаштовує «Скалу», а й «Поділля».

«Так грати вдома не можна», - після матчу говорив виконуючий обов’язки головного тренера хмельничан Віталій Костишин. «Повинні були відіграватися, лізти вперед перед власними вболівальниками, вдома… Нам очки дуже потрібні. Але не вийшло», - заявив Віталій Володимирович.

Натомість «Скала» на 82 хвилині провела стрімку атаку, результатом якої став другий гол Полюгнича. Аргументів у відповідь у «Поділля» не було. Хіба що два неточних удари Кирила Бабака в компенсований час. Отож, 0:2.

Свій наступний матч «Поділля» проведе 9 серпня в Хмельницькому. В гості до хмельничан завітає ФК «Тернопіль», в якого немає жодного очка. Початок матчу о 18.00.

САЙТ "Є". ФОТО з МАТЧУ >>>>>>

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.