11 ФК Тернопіль 0 0 0 0 0-0 0

spacer
» «Поділля» - «Мир»: результат закономірний

«Поділля» - «Мир»: результат закономірний

Ще на 85 хвилині поєдинку 25 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, між хмельницьким «Поділля» та «Миром» з Горностаївки здавалося, що переможець у цьому матчі вже відомий. Гості вели в рахунку 2:1 і, таке враження, тягнули час, щоб здобути 11 перемогу в сезоні. Господарі ж намагалися відігратися, але спроби були невдалими…

Серед вболівальників «Поділля» ще до матчу були розмови, що сьогодні, 14 квітня, хмельничани не програють. «Головна причина» - погодні умови. Є «думка», що, коли в Хмельницькому і дощ, і сонце, то… це знак «згори» - команда має здобути очки. І схоже, у цих футбольних забобонах щось є. Під час поєдинку було різна погода, а результат…

Напередодні «Поділля» «недорахувалося» півзахисника Роману Шпицю, який захворів. Не зміг зіграти й голкіпер Сергій Дворник, який не відновився від травми. Натомість у стартовому складі вийшли одразу двоє новачків клубу – захисник Микола Дударенко та «хавбек» Олександр Чернецький. З’явився у старті й Кирило Бабак, який, як правило, виходить на заміну. І він відіграв неабияку роль у матчі.

Олександр Музичук "відпрацьовував" як в захисті, так і в атаці "Поділля". ЩE ФОТО з МАТЧУ

Та початок матчу, вже традиційно, розпочався з проблем для хмельничан. «Поділля», намагаючись забитий швидкий гол, несподівано пропустило. Сталося це на 8 хвилині, коли Богдан Іванченко в один дотик перевів фланговий простріл у дальній від Сергія Шевченка кут. Цей гол не вибив з колії футболістів «Поділля». Вони, хоч і створили декілька моментів у ворот «Миру», але відігратися не змогли. Утім, гол, як кажуть, назрівав. 21 хвилина… Олександр Музичук вкинув аут на Алішера Якубав, капітан «Поділля» пройшов флангом і прострілив у центр штрафного майданчику «Миру». А там Кирило Бабак не лише випередив захисника, а й відправив м’яч у стіку воріт горностаївців – 1:1.

На 35 хвилині гості знову забили. І знову якось не логічно, адже перевагою в грі вони не володіли. Але ж це футбол, в якому всяке буває. Стрімка контратака, пас на Владислава Савченка і гол – 1:2.

Другий тайм був не щедрим на моменти. На полі точилася неабияка чоловіча боротьба. Як приклад, чотири жовті картки, три з яких гравцям «Миру». Але найцікавіше було під завісу матчу. «Поділля», намагаючись відігратися, змогли зрівняти рахунок аж на 87 хвилині. Дударенко зі своєї половини поля вибив м’яч у напрямку воріт гостей, і, здавалося, ніякого загострення не буде. «Шкіряний» долетів аж до голкіпера «Миру» і Денис Завгородній не зміг його нормально прийняти – м’яч вдарився в його коліно та відскочив вперед на метри два. Капітан «Поділля» Алішер Якубов «не дрімав», а дограв епізод до кінця. Форвард хмельничан опинився першим на м’ячі, переграв Завгороднього та відправив «смугастого» у ворота – 2:2.

Наступні три хвилини ігрового, а потім ще п’ять компенсованого видалися дуже нервовими. Обидві команди намагалися «вирвати» перемогу. Але це не вдалося жодній. Отож, нічия 2:2.Після матчу наставник «Миру» Віктор Богатир назвав результат поєдинку закономірним. Ну, а коуч «Поділля» Аркадій Баталов подякував своїм хлопцям за нічию. Вони, як ніяк, билися, старалися і врятувалися від поразки.

Наступний, 26 тур, хмельничани пропускатимуть. А 29 квітня зіграють проти одного з лідерів першості – вінниківського «Руху». Зіграють на виїзді, на Львівщині.

Сайт "Є". Переглянути ФОТО з матчу>>>>

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.