5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Нічия на користь „Вереса”

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Нічия на користь „Вереса”

Лише після фінального свистка головного арбітра поєдинку уболівальники на трибунах змогли зітхнути з полегшенням. Гра проти одного з лідерів вийшла дуже непростою, і, зважаючи на те, як розвивалися події на футбольному полі, здобуте очко можна сміливо віднести у актив саме нашій команді. Хмельничани ж, які небезпідставно розраховували здобути у Рівному свою чергову перемогу, виглядали зовсім розчарованими.
„Верес” – „Поділля-Хмельницький” – 0:0.
7 вересня. 16.00. Рівне. Стадіон „Авангард”. 1200 глядачів. 15 градусів. Оцінка поля – 4.
Судді: О.Лаврів, В.Заровецький, Я.Куш (усі – Івано-Франківськ).
Рівне: Козіброда, Коломієць-к (І.Герус), Колаковський, Котюк (Назаренко), Володимир Ткачук, Федорчук, Шевчук, Гаркуша, Лавренюк, Любар, Никончук (Гаврилюк). Тренер: Іван Кованда.
Хмельницький: Верещака, Гордун (Мартинюк), Пакош, Журка (Клекот), Комар (Луць), Колесников (Слободян), Сендель, Сергєєв (Яремчук; Дубчак), Гамарник-к, Якубовський, Доценко. Тренер: Богдан Блавацький.
Попередження: Любар (88) – Доценко (26), Комар (45+1), Якубовський (58).
Напередодні гри з подолянами настрій у футболістів „Вереса” був далеким від бойового. Черговими гравцями, які залишили рівненську команду стали В’ячеслав Голюк та Віталій Сидоров (останній слідом за Юрієм Скороходом перебрався до івано-франківського „Прикарпаття”). І якщо Голюка у воротах успішно замінив перспективний голкіпер Василь Козіброда, то втрата Сидорова може дуже серйозно позначитися на діях „Вереса” в центральній лінії. Приміром, у матчі з командою „Поділля-Хмельницький” на місці опорного півзахисника діяв Володимир Ткачук, однак було дуже помітно, що гравець знаходиться не на своїй позиції. Вирішувати кадрові проблеми команди, судячи з усього, доведеться Сергію Сільваю. Саме цей тренер готував „Верес” до гри проти хмельничан. А от Іван Кованда, хоча ще й значився у протоколі матчу головним тренером рівнян, був відсутній на стадіоні. За неофіційною інформацією, Кованда уже залишив Рівне, й займається пошуками нового місця роботи.
Гості досить швидко захопили ініціативу, і вже в одній з перших своїх атак ледь не відкрили рахунок у грі. Олексій Сендель отримав зручний пас від партнерів і пробив повз воротаря. Василь Козіброда був уже не в змозі врятувати свою команду, але йому на допомогу встиг Андрій Колаковський, який і вибив м’яч з порожніх воріт. Пройшло ще кілька хвилин, і серйозного ушкодження, яке не дозволило йому продовжити матч зазнав нападник „Вереса” Володимир Никончук. Варто зазначити, що боротьба на полі була дуже жорсткою. Гравці до останнього боролися за кожен м’яч, не боялися йти у небезпечні зіткнення. Це призвело до того, що аж чотири футболісти (по двоє у складі кожної з команд) змушені були достроково припинити свою участь у грі через ушкодження. Зокрема у „Вересі” ще до перерви через травму був замінений також і капітан команди Анатолій Коломієць. Тим часом „Поділля-Хмельницький” продовжувало шукати шляхи до рівненських воріт. Лев Сергеєв виконав подачу від правої бокової лінії на дальню штангу, Тарас Гамарник виграв боротьбу у захисників, і пробив головою, однак удар у нього вийшов не зовсім вдалим – лише кутовий. Ближче до середини тайму „Вересу” вдалося трохи вирівняти гру, але до небезпечних моментів біля воріт гостей справа так і не дійшла. А от хмельничани діяли у атаці більш ефективніше, і рівненський захист працював на повну потужність, аби ліквідувати небезпеку. У одній з атак невтомний Сендель залишився без опіки, й пробив з лінії штрафної у лівий кут воріт Козіброди – штанга! Завершився перший тайм сутичкою, у якій брали участь ледь не всі гравці, що перебували на полі. За мить до того Ярослав Комар дуже грубо, обома ногами, в’їхав у нашого Андрія Колаковського. Арбітр обмежився лише попередженням.
Не встигла розпочатися друга половина поєдинку, як свою майстерність продемонстрував Козіброда, у кидку відбивши удар з близької відстані Сенделя. Але так надійно наш воротар діяв не завжди. Незабаром Козіброда помилився на виході, й „подарував” м’яч Валерію Доценку. Останній змістився вліво, обіграв Василя, але, на щастя, у ворота не влучив. У ці хвилини гості уже міцно притиснули рівнян. До завершення гри „Верес” захищався майже усією командою. Олег Журка виконує штрафний удар майже з лінії карної площі – Козіброда якимось дивом витягує м’яч, що летів у правий нижній кут воріт. Тиск на ворота „Вереса” продовжував зростати з кожною хвилиною. У одному з епізодів рівненські захисники знову виносять м’яч з порожніх воріт. Спливали останні секунди гри. Хмельничани заробили право на штрафний. Іде несильний навіс у воротарський майданчик. Здавалося, Козіброда, має без проблем забирати шкіряну кулю, замість цього голкіпер „Вереса” помиляється на виході, не втримує м’яч у руках, і той летить у ворота, але рівнян знову рятує штанга! 0:0. На кращий результат за такої гри і з таким суперником розраховувати не доводилося.
Загалом, гра „Вереса” у цьому матчі залишила двояке враження. З одного боку рівняни самовіддано захищали власні ворота, і змогли не пропустити від команди, з однією з найкращих атак ліги. З іншого – „Верес” протягом усіх дев’яноста хвилин не мав жодної (!) нагоди забити сам. В усякому разі, домашню нічию проти клубу „Поділля-Хмельницький” можна вважати успіхом для рівнян, адже хмельниччани своєю грою ще раз довели, що недаремно вважаються чи не найголовнішим претендентом на повернення до першої ліги.
Павло ДУТКО, e-mail: [email protected]
Звіт взято з сайту равненської команди
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • 24 серпня 2008 14:50
  • Сделайте, пожалуйста, более удобную цветовую гамму wink а то неудобно иногда, когда сливается с бекграундом, это вообще lol smile smile Оно не смертельно, но лучше, конечно же, подправить wink love
  • 10 вересня 2007 17:45
  • Судя по отчету этот матч напоминает Грузия - Украина. Долбили-долбили, пока себе голову не разбили.
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.