«Поділля» - «Енергія» 3:1

Перемога на «натягнутих» нервах

«ПОДІЛЛЯ»: Верещака (87 Дудник), Пакош, Доценко, Журка (51 Лемішевський), Мошківський (78 Дубчак), Сергеєв, Будник (68 Яремчук), Комар (46 Луць), Гамарник, Колесников (59 Мартинюк), Сендель (74 Слободян).

«Енергія»: Ушаков, Ямборко, Свинар (29 Мємєтов), Козирський, Борисевич (63 Недяк), Леонідов, Таран (70 Іртищев), Коваленко (89 Запорожець), Ляхович, Зайко (60 Андрощук), Кірієнко.

Після перемоги «Поділля» над «Карпатами-2» хмельницькі вболівальники, мабуть, з нетерпінням очікували на матч проти южноукраїнської «Енергії». Адже хотілося зрозуміти – перемога на виїзді закономірність чи випадковість? Щоправда, три виїзні очки, здається, «запхнули» «Поділля» в якусь психологічну яму. Навіть головний тренер хмельничан Богдан Блавацький після матчу з «Енергією» зауважив, що за три дні до початку матчу 4 туру він не впізнавав свою команду – її наче підмінили. До того ж, з гіршого боку. Це й відчувалося в поєдинку проти «Енергії», хоч і результат та перебіг подій на полі задовільнив фанів «Поділля».

Свій другий домашній матч у новому сезоні «Поділля» розпочало з масованих атак. І як підсумок, швидкий гол на початку гри. Комар подав кутовий, голкіпер гостей вибив на кут штрафного майданчику, де першим на підборі був Олег Журка. Захисник «Поділля» в один дотик перевів м’яча на Олексія Колесникова, який стояв неподалік від 11-метрової позначки. Кращий форвард «Поділля» в аматорській лізі не став довго думати, а в одразу ж носком пробив у лівий від голкіпера кут. Гол! 1:0. Хмельничани продовжували нагнічувати ситуацію біля воріт «Енергії». Але не було якогось розуміння між гравцями, не було одного цілого механізму. А тому частенько справа до завершального удару не доходила. А якщо і доходила, то м’яч летів повз ворота. Гості ж огризнулися кутовим на 14 хвилині. Але й їм точності не вистачало. Удар головою високого Зайка, після подання з кутового, прийшовся доволі неточним. А через хвилин десять «Поділлю» таки вдалися небезпечні атаки, які завершували Колесников та Сендель, але до взяття воріт справа не дійшла. Натомість на 24 хвилині «запахло» пенальті в ворота «Енергії». Голкіпер гостей поклав на газон Олексія Сенделя і це було очевидним! Щоправда, не для Андрія Грисьо, свисток якого промовчав, а сам рефері показав, що можна грати. Згодом, гра дещо заспокоїлася і велася, як правило, в центрі – без воріт. І лише наприкінці першого тайму відзначитися могли обидві команди. Спочатку удару Пакоша на заваді стали захисники южноукраїнського клубу, а потім вже гравцю «Енергії» забракло точності – Ляхович доволі непогано пробив з метрів 20, і м’яч «облизав» штангу.

Ну, а другий тайм розпочався з неприємностей для «Поділля». Гості подали кутовий, і м’яч просто преземлився на ногу Кірієнку, який опинився без опіки та з двох метрів пробив… Не сильний удар все одно став результативним – м’яч потрапив у руки Верещаку, а потім залетів у сітку воріт «Поділля». Це був шок для багатьох присутніх. Але недовгим. Спочатку Гамарник через чотири хвилини міг відзначитися, але врятувала «Енергію» нога захисників, завдяки якій м’яч не влетів у сітку, а потім все той же Гамарник на 54 хвилині сказав своє «я». Щоправда, левова частка голу належить Ігорю Луцю, який зліва увірвався до штрафного майданчику «Енергії» і з гострого кута пробив по воротах. «Смугастий» ледве не влетів у ворота, але його на лінії зупинив хтось із захисників гостей і… м’яч добив Гамарник. 2:1! «Поділля» з потугами, але йшло вперед. Багато чого не виходило, але бажання було. Можливо саме це шалене бажання допомогло і Андрію Яремчику, який через чотири хвилини після появи на полі, зумів зробити просто «асовську» передачу на Сенеделя. Ну, а Олексій так само класно головою замкнув пас і зняв всі питання щодо переможця матчу. Щоправда, вже через хвилину Сендель знову ледве не забив. Увірвавшись зправа у штрафну «Енергії» він потужно пробув у ближню «дев’ятку» від голкіпера, і саме воротар врятував свій клуб від 4 голу. Були і ще моменти! В Гамарника, Мартинюка, Сергеєва, Луця… Ось тільки реалізувати їх не вдалося. А суперник, склалося враження, просто здався після третього пропущеного голу. Що ж, перемога 3:1 стала третьою поспіль для «Поділля» в цьому чемпіонаті! Хоча враження від цієї перемоги не дуже приємні – гра була не досить цікавою, хмельничани часто помилялися, реалізація продовжує «шкульгати» тощо. Але бажання гравців «Поділля» перемогти втілює надії на «світле майбутнє». Отож, давай «ПОДІЛЛЯ», крокуй до першої ліги!

Замість післямови

Богдан Блавацький, головний тренер «Поділля»: «Виграли, і це добре. Я знав, що буде важко це зробити. Я бачив відеозапис гри цієї команди проти Вінниці, і налаштовував гравців на важкий матч. Але дві наші поспіль перемоги… я за три дні до цієї гри перестав впізнавати свою команду! Сьогодні ми, забивши перший гол, ще хвилин 10-15 грали, а потім розвалилася гра в центрі. А після пропущеного… Гадаю, що вгадав з замінами, вони підсилили гру, і ми зуміли перемогти. Але сьогодні багато хто грав не так, якби хотілося. Журка, він ще не той, якого ми знаємо і хотіли би бачити. Він 6 місяців в Охтирці не грав, він загубив практику. Сьогодні лише Гамарник зумів продемонструвати свій клас. Взагалі, як на мене, грати через 5 днів дуже важко, важко психологічно, краще грати через 3 дні. Тоді, думаю, у нас не було б таких проблем. Але я вдячний гравцям за сьогоднішні три очки і вже думаю про матч у Чернівцях».
  • 0
  • 23 серпня 2007 15:51
  • Да вы че, мужики? Чем и отличился Яремчук, так только ЭТИМ пасом. А так - слабоват для 2-й лиги. Вот, Кучер распасовывал.....
^
  • 0
  • 21 серпня 2007 00:12
  • Да ну Яремчук просто супер!!!Побольше таких ПЕРЕДАЧ было бы просто супер, ну и канечно голевых!!
^
  • 0
  • 20 серпня 2007 23:13
  • А пас Яремчука цукерочка, щей шоколадна.
    Взагалі Андрій подобається своїми виходами на заміну, його з початку матчу хотілося б бачити на правому фланзі атаки.