5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Вдале повернення «Поділля» на рідний стадіон

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Вдале повернення «Поділля» на рідний стадіон

НФК «Поділля» 1:0 ФК «Дунаївці»

Гол: Д. Борис (10)

НФК «Поділля»: 12. О. Поправка, 4. А. Романюк, 3. А. Шляховий, 17. М. Роговський, 6. А. Подлюк,10. А. Федорко, 5. Д. Юхимович, 11. А. Соколюк, 2. М. Сохорук (13. В. Зенін, 60), 14. Д. Борис (7. С. Полупан, 64), 9. О. Колесніков

Розпочали матч жвавіше гравці НФК «Поділля», які раз по раз вривались в штрафний майданчик О. Лозинського. Але до удару справа не доходила, аж поки А. Федорко не пройшов по правому фланзі, переграв оборонця і з лицьової лінії прострілив вздовж воротарської зони, де на добиванні опинився ніким не прикритий Д. Борис. №14 скористався своєю нагодою сповна, вдаривши повз воротаря прямісінько в ствір воріт - 1:0. Надалі гра дещо заспокоїлась і перейшла в середину поля.

Згодом ініціативу перехопили гравці ФК «Дунаївці» і створили декілька небезпечних моментів біля воріт О. Поправки. Це М. Сохорук, котрий вперше в чемпіонаті області з'явився у складі «Поділля», випадав з гри і своїми обрізками призводив до гострих контратак. До свого активу Микола може занести лише останні хвилини першого тайму: удар головою з подачі О. Колеснікова в воротарський майданчик, після якого м'яч влучив у стійку, а також небезпечний удар у стійку після розіграшу кутового, ним же самим і поданим.

В другому таймі дунаївчани знову притисли хмельничан до власних воріт. Гравці НФК «Поділля» при цьому подекуди грали на відбій. Дещо вирівнялась гра, коли в середині тайму замість М. Сухорука вийшов В. Зенін, а замість Бориса - С. Полупан. Свіжі гравці додали швидкості командним діям «Поділля», а Сергій створював постійну небезпеку для О. Лозінського: то проривався крізь оборону і робив небезпечні простріли на О. Колеснікова та В. Зеніна, то сам пробивав, але ударам Полупана бракувало влучності.

Кінцівка матчу виявилась напруженою - гравці ФК «Дунаївці» почали провокувати хмельничан, а ті не завжди стримувались від чого отримали небезпечні штрафні у свої ворота, але переможний результат зберегли. Це О. Поправка вміло відтягував на себе гравців ФК «Дунаївці» та впевнено грав на виходах, за винятком одного разу на останній хвилині, коли м'яч вилетів у нього з рук, але з другої спроби м'яч був зафіксований голкіпером НФК «Поділля», як і в підсумку переможний для хмельничан результат матчу.
ФОТО з МАТЧУ >>>>>
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.