» «Поділля» - «Полонія»: мінімум моментів, мінімум голів (ФОТО)

«Поділля» - «Полонія»: мінімум моментів, мінімум голів (ФОТО)

У протистоянні двох хмельницьких клубів сильнішими виявилися господарі поля

Матч «Поділля» із «Полонією» не став ні щедрим на голи, ні насиченим на гострі моменти. Утім, не чисельні глядачі на СК «Поділля» все одно стали свідками одного гола, який приніс перемогу «Поділлю».

Перший тайм видався доволі скупим на удари по воротам обох команд. Перший реальний момент у матчі виник на 12 хвилині, коли Артур Нємий з «Полонії» потужно пробив зі штрафного, але Олександр Поправка перевів м’яч на кутовий. А ось справжнього небезпечного моменту біля воріт «Полонії» довелося чекати усі 45 хвилин. Ні, до цього часу гравці «Поділля» пробували шукати щастя біля воріт суперника, ось тільки якоїсь загрози створити ніяк не вдалося. І саме наприкінці першого тайму Олексій Колесников, опинившись він-на-віч із Андрієм Петричуком, мав відкривати рахунок. Але переграти досвідченого голкіпера Олексію виявилося не під силу.

Петричук врятував свою команду і на 53 хвилині, коли дивом перевів м’яч після удару головою Віталія Трифонова. Утім, «Поділля» все таки вдалося відкрити рахунок на 58 хвилині, коли Ростислав Ціх «розрізав» пасом захист «Полонії» і м’яч опинився в Колесникова. Цього разу Олексій майстерно пробив низом у нижній ближній для себе кут – 1:0. Гості хоч і намагалися зрівняти рахунок, але нічого в низ не виходило. Не могли загострити гру попереду і господаря. Лише під завісу матчу їм вдалося провести дві атаки, які мали б завершитися взяттям воріт суперника. Але в обох випадках «на висоті» був голкіпер «Полонії».

У компенсований арбітром час ні «Поділля», ні «Полонія» так і не змогли потішити глядачів ні голами, ні небезпечними моментами. Як і в першому колі «Поділля» перемогло з рахунком 1:0. Щоправда, тоді подоляни створили багато моментів, сьогодні… добре, що забили.