5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Футзал. Перше очко на виїзді

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Футзал. Перше очко на виїзді

Хмельницький "Спортлідер+" вперше в історії не програв у виїзному матчі "Екстра-ліги"

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 2:2 (1:1)

Арбітри: Руслан Лутій (Київ), Олексій Фесенко (Харків)
Спостерігач арбітражу: Валерій Михальський (Київська область)

Голи: Євген Валєнко (6), Петро Шотурма (36) – Володимир Сондак (2), Олексій Фетько (39)

«Ураган»: 23. Кирило Ципун, 12. Роман Колток – 4. Роман Кіндратів, 6. Євген Валєнко, 7. Андрій Сімка, 10. Петро Шотурма, 11. Орест Боргун, 16. Ільдар Макаєв, 17. Тарас Королишин, 21. Сергій Якунін, 22. Максим Павлюк, 49. Роніньо, 89. Павел Будняк, 99. Морено
Головний тренер: Сергій Гупаленко

«Спортлідер+»: 23. Максим Лисенко, 1. Богдан Тимощук – 3. Віталій Атаманюк, 4. Сергій Філь, 5. Дмитро Михайленко, 8. Максим Коробка, 9. Дмитро Калуков, 11. Ярослав Заворотний, 14. Максим Івонко, 15. Дмитро Мартинюк, 18. Володимир Сондак, 21. Олексій Фетько
Головний тренер: Іван Стасюк

Попередження: Роман Кіндратів (25), Ільдар Макаєв (31) – Ярослав Заворотний (14), Дмитро Мартинюк (27), Дмитро Калуков (40)

Перед побаченням зі «Спортлідером+» прикарпатці недорахувалися Романа Кордобу і Андрія Сімку, які зазнали ушкоджень на тренуванні. Проте хто міг подумати, що це стане на заваді взяттю таких потрібних трьох очок вдома? Подоляни натомість мали свою думку.
Почався матч несподівано, а саме зі швидкого голу гостей. Дмитро Калуков пройшов по флангу і прострілив на Володимира Сондака, який зусиль партнера не змарнував – 0:1.

Господарі збентеження не відчули і заграли так, як і грають завжди у себе вдома. Моменти почали виникати один за одним, особливо хороші нагоди мали Ільдар Макаєв та Максим Павлюк. Оборона «плюсівців» тріщала по швах і таки дала результативний збій. Після розіграшу кутового Євген Валенко запис у свій актив черговий гол.

Після цього Сергій Якунін був зобов’язаний виводити «драконів» вперед, але коліном з 2-х метрів пробив вище та ще й воротаря ненароком неприємно зачепив. А далі сталося дійсно щось дивне – «Ураган» зупинився. Так, прикарпатці володіли м’ячем, подовгу розігрували позиційні атаки, але чогось гострого і дотепного в їхніх діях не прослідковувалося.

Гостям така гра була тільки на руку, тож вони традиційно сконцентрувалася на обороні, а за такого перебігу гри майже не помилялися. На 14-й хвилині Сергій Гупаленко взяв тайм-аут, щоб хоч якось розворушити «сплячих драконів».

Після тайм-ауту господарі продовжили тримати м’яч в тренувальному темпі, і хід гри не змінився. Гра пожвавилася в останні хвилини тайму, коли забити другий гол могли як ті, так й інші: Макаєв, Фетько, Роніньо, знову Фетько. Проте цифри на табло залишилися незмінними з 6-ї хвилини.

У другому таймі «ураганівці» заграли повеселіше, і варто відзначити блискучий порятунок Максима Лисенка після удару Роніньо з близької відстані. Іноді своєму воротарю допомагали і захисники, коли, наприклад, Максим Коробка встиг заблокувати удар Макаєва з 6-ти метрів.
Пройшло трохи часу і паливо в «Урагану» знову закінчилось. Гра продовжилася в тому ж руслі, що й раніше, тобто м’яч в «Урагану», але активності ніякої. Сергій Гупаленко почав випускати свіжих виконавців – Ореста Боргуна, Морено, Тараса Королишина, іноді в зовсім незвичних поєднаннях. Та це якось не допомагало знайти ключик до воріт Максима Лисенка.

«Спортлідер+» зрозумів, що по такій грі можна набирати очки і декілька разів небезпечно огризнувся. Особливо партнери мають подякувати Кирилові Ципуну, коли він впорався з ударом Максима Івонка, котрий підправляв удар-передачу свого партнера з центру майданчика.
Як би там не було, але франків ці таки зуміли забити вдруге. Макаєв стягнув на себе в центр двох гравців і віддав праворуч Петру Шотурмі, а той з правого кута штрафного майданчику послав м’яч поміж ніг воротарю. До кінця матчу залишалося 4 хвилини, і «Ураган» собі дозволив дещо розслабитися.

За 2.10 до кінця матчу Ярослав Заворотний замінив воротаря, і це швидко дало результат. Після передачі з правого флангу Олексій Фетько карколомним ударом з двох метрів зрівняв рахунок – м’яч пролетів йому ж між ніг і залетів у ворота. Тепер вже настала черга наставника господарів випустити з тими ж обов’язками Павла Будняка за 1.48 до завершення матчу.

За цей час господарі дві нагоди, щоб вирвати перемогу, особливо було прикро Макаєву, який за пару секунд до кінця не зміг поцілити у ворота з 2-х метрів.

Вітаємо «Спортлідер+» з першим завойованим очком на виїзді. Вдома хмельничани очки вже набирали, то може тепер і у виїзних зустрічах справи покращаться? Івано-франківці вочевидь поплатилися за свою розслабленість і певну самовпевненість, яка деінде проскакувала під час матчу. В першому колі перемогу вдалося вирвати, але цього разу доля була не така прихильна.

ФК "Спортлідер+"
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.