» Футзал. «Спортлідер-2» розгромив дублерів «Енергії»

Футзал. «Спортлідер-2» розгромив дублерів «Енергії»

Підопічні Віктора Мглинця на власному майданчику здобули впевнену перемогу над одним із лідерів першості, львівською «Енергією-2»

«Спортлідер-2» (Хмельницький) – «Енергія-2» (Львів) – 8:3 (5:1)

Арбітри: Вовчок Ярослав (Івано-Франківськ), Сторожук Ярослав (Львів)
Спостерігач арбітражу: Конюхов Сергій (Житомир)

Голи: Ситнік Олег (5), Шеремета Руслан (9, 24), Хамдамов Андрій (13, 14, 31), Глас Артем (18), Стаднік Микола (39) – Джавала Богдан (17), Ковальчук Віталій (32), Мазур Владислав (34)

«Спортлідер-2»: 12. Стаднік Микола, 20. Засенко Андрій, 13. Шеремета Руслан (кап.), 31. Глас Артем, 24. Жаріков Денис, 25. Малишевський Юрій, 22. Хамдамов Андрій, 16. Ситнік Олег, 27. Гранатюк Іван, 2. Соколюк Андрій
Головний тренер: Віктор Мглинець

«Енергія-2»: 12. Дичаківський Юрій, 30. Мірзаєв Руслан – 11. Грицина Михайло, 7. Грицина Микола, 77. Мазур Владислав, 16. Лещишин Микола, 19. Ковальчук Віталій, 40. Джавала Богдан, 23. Хіреш Яніс, 9. Дудаш Олександр
Головний тренер: Ігор Костюк

Попередження: Жаріков Денис (20) – Хіреш Яніс (16), Дичаківський Юрій (27)

Сьогодні дублююча команда флагману хмельницького футзалу, «Спортлідер-2», провела свій черговий поєдинок. В рамках 5-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги підопічні Віктора Мглинця приймали на власному майданчику одного із лідерів турніру, львівську «Енергію-2».

Активніше розпочали гру господарі, які з перших хвилин розпочали відчайдушний штурм воріт галичан. Двічі «Енергію-2» рятував голкіпер, парируючи сферу після ударів Засенка та Шеремети, одного разу йому на поміч прийшла стійка, яка прийняла на себе постріл невтомного Шеремети. Натиск «лідерів» дав свої плоди – активний Шеремета чудово відпасував у центр карного майданчику, де Ситнік впритул розстріляв Дичаківського – 1:0. На куражі подоляни, для яких цей поєдинок став однозначно найкращим як по грі, так і по результату у цьому сезоні, буквально розривали свого знекровленого візаві. Подвоїти перевагу хмельничан як це не дивно могли самі львів’яни: після зрізки Джавали сфера летіла у сітку воріт, однак в останній момент на її шляху стала стійка воріт. Підопічні Віктора Мглинця не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці збільшили свій гандикап до двох забитих м’ячів Ситнік філігранним пасом вивів Шеремету на ударну позицію, а далі вже все було справою техніки для капітана «Спортлідера-2» : спочатку Руслан ефектним перекатом обіграв голкіпера, а потім закотив сферу у сітку – 2:0!!! Цей гол, як тоді здалося відверто надломив львівську команду, чим хмельничани не мали права не скористатися. Хамдамов точним ударом замкнув простріл на дальню стійку у виконанні Гласа, зробивши перевагу своєї команди ще більш відчутною – 3:0. Не встигли гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Дубль оформив Хамдамов, блискуче зігравши на добиванні після пострілу Ситніка – 4:0. «Енергія-2» зібралася силами, і перед перервою скоротила розрив у рахунку: Дудаш чудовим пасом знайшов на дальній стійці Джавалу, і той не схибив – 4:1. Однак останнє слово у першому таймі все одно було за «лідерами»: Глас прицільним ударом в праву «шістку» замкнув націлену передачу Засенка зі штрафного – 5:1.

Ігровий малюнок в другому таймі істотно не змінився: хмельничани атакували, «Енергія-2» здебільшого діяла у захисті. Відразу після перерви «Спортлідер-2» міг довести до розгромного. Глас і Шеремета вийшли двоє на одного голкіпера, однак Руслан відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів поцілити у фактично порожні ворота. Капітан «лідерів» реабілітувався вже в наступній атаці. Глас чудовою передачею врозріз вивів Шеремету на ударну позицію, і той ефектним ударом підсік сферу у лівий верхній кут – 6:1. Підопічні Віктора Мглинця не зупинялися на досягнутому, і вже через декілька хвилин красень-гол записав на свій рахунок Хамдамов: Андрій відгукнувся на націлену передачу Засенка від кутового прапорця, і невідпорно зльоту пробив у праву «дев’ятку», оформивши хет-трик – 7:1. Львів’яни кинулись рятувати гру, перейшовши на гру без воротаря. Це відразу принесло свої плоди, адже протягом двох хвилин «Енергія-2» завдяки влучним ударам Ковальчука та Мазура дещо скоротила розрив у рахунку – 7:3. Однак останнє слово в цій грі було за хмельницькою командою: Стаднік сповна скористався помилкою галичан при розіграші зайвого, і точно пробив по незахищених воротах.

У підсумку – впевнена перемога «Спортлідера-2» з рахунком 8:3, і підопічні Віктора Мглинця йдуть на новорічні свята на п’ятому місці зони «Захід» з трьохочковим відставанням від трійки призерів.