95 хвилин заради нічиєї

«Поділля», проваливши перший тайм, не змогло обіграти львівську «Галичину»

«ПОДІЛЛЯ»: Лозинський, А. Шляховий, Лемішевський, Левченко, Дубчак, Сергеєв (76 Заєць), Яремчук (57 Мартинюк), Вершигора (46 Кострицький), Боровков, Будник, Сендель.

«ГАЛИЧИНА»: Турчин, Костюк, Іванник, Стадницький, Павлюх (87 Тимчишин), А. Мазур (71 Ганджалідзе), Кухар, Фомуляк (82 Когут), Б. Мазур (79 Горін), Михайлів, Мігалевський (68 Павлів).

Якби до початку матчу «Поділля» проти «Галичини» хтось спрогнозував, що хмельничани за перші 45 хвилин поєдинку фактично одного разу проб’ють по воротах, мабуть, мало б хто повірив у це. Але це вже факт. Команда Ярослава Бобиляка просто з тріском провалила перший тайм. «Поділля» не було схожим на себе. А те, що Боровков, Будник та Сергеєв ще зовсім нещодавно були гравцями команд першої ліги, то те ж мало вірилося. Зіграли всі доволі погано. Просто жахливо.

Фактично перша ж небезпека втілилася у гол у виконанні гостей. На 12 хвилині провалився, спочатку, центр півзахисту «Поділля», а потім і захист. А тому й не дивно, що Мігалевський, опинившись сам на сам із Лозинським, розпечатав ворота господарів. Здавалося, це мало бути якимось холодним душем для хмельничан. А виявилося, що команду ще більше «розпарило». І знову провали в центрі. На щастя, до ударів справа не доходила. Матч був нудним! Другий удар у грі по воротах відбувся аж на 25 хвилині. Били, звісно, львів’яни. Щоправда, такі удари мають боятися лише горобці. Ну, а команда, яка має намір вже влітку стартувати в другій лізі, «огризнулася» ударом Яремчука на 33 хвилині. А потім влаштувала невеличкий штурм воріт «Галичини». Ось тільки добряче вдарити ніхто так і не зумів, лише Сергеєв одного разу, здається, намагався вдарити головою, а м’яч полетів вздовж воріт. Через дві хвилини після активних дій подолян, настала черга «Галичини». Розігравши штрафний, на 11 метровій позначці захисники «Поділля» залишили самого Михайлів, який і пробив поруч зі штангою. Ну, а на останній хвилині першого тайму Мігалевський ледве не оформив дубль, перекидавши м’яч через Лозинського, який все ж таки кінчиками пальців перевів шкіряного на кутовий.

У перерві вболівальникам навіть не було про що говорити! Адже гри на полі, яку б хотілося побачити, не було. А тому залишалися сподівання на другий тайм. Ось тут і порадувало «Поділля» своїх фанів численними моментами. Реалізацією порадувати не змогли...

Замінивши в перерві Вершигору на Кострицького, Ярослав Бобиляк перебудував гру команду. І це, мабуть, далося взнаки. Вже на 46 хвилині Лемішевський міг зрівняти рахунок, але його удар головою «взяв» голкіпер «Галичини». А момент на 50 хвилині примусив взятися за голову. Лемішевський вивів один на один Боровкова, і Максим, на якого наближався воротар гостей, вирішив перекинути м’яча через Турчина. Ось тільки в сітку залетіти йому не судилося. Ще один вихід віч на віч, цього разу Сенделя на 58 хвилині, теж не приніс бажаного. Турчин видряпав м’яча з під ніг Олексія. Натомість, через дві хвилини форвард «Поділля» таки забив. Але суддя не зарахував! Він зафіксував напад на голкіпера з боку «свіжого» Мартинюка. Відверто кажучи, справедливо. Хмельничани не зупинялися і це давало надію, що «Поділля» не програє. У другому таймі трохи відчувалося й те, що все ж таки грали Боровков з Будником у першій лізі. На жаль, цього не скажеш про Сергеєва, але він вочевидь не в кращій своїй формі. А тому цілком логічно, що на 76 хвилині він пішов відпочивати, і замість нього вийшов рятівник Заєць…

Але до рятівного моменту було ще далеко. Рятівником міг бути і Дубчак, який на 66 хвилині, після потужного удару Левченка, виявився першим на добивання. І з одного-двох метрів пробив вище воріт! Взагалі, не реалізація моментів просто вражала. Вражало й те, як вміють симулювати гравці «Галичини». Який там «фейр-плей»… Чим ближче до завершення матчу, тим все частіше і яскравіше львів’яни валялися на полі чи не поспішали його покидати під час заміни. Тягнули, тягнули… і витягнули на 95-хвилині м’яч зі своїх воріт. Будник, після розіграшу кутового, подав на дальню від себе штангу, воротар помилився на виході, і тут як тут «зайчик-постривайчик» під номером 6 – Віктор Заєць - вколотив той м’ячик! Голкіпер «Галичини» ще щось намагався довести арбітру, немов йому знову заважали, але дарма – цього разу гол був чистим!

Що ж, рахунок 1:1. З одного боку маємо радіти, що не програло наше «Поділля». З іншого – з такою грою в другій лізі нам навряд чи підкориться бодай 3 непрохідне місце. Отож, після гри з «Галичиною» у всіх залишилося чимало їжі для роздумів. Сподіваємось, що більше такого першого тайму, який ми побачили 20 червня, «Поділля» нам не подарує.

• 0
  • 21 червня 2007 17:48
  • По-моему, вчера не столько Подолье было слабовато (хотя таки да), сколько Галычына не слабо сыграла. Все-таки многие прошли школу Карпат. Чувствовалась сыгранность состава у Галычыны. А у ПОДОЛЬЯ все те же проблемы, что и в прошлом - нет толкового тренера, отсюда нет и игры.

• 21 червня 2007 10:32
  • Я думал, что я мож привереда, но видимо таки то, что написал на гостевой таки мнение многих, если не всех.
    Еще раз отмечу №22 - Андрея Дубчака с хорошей стороны.
    Ну и №3 с нашей стороны А. Шляховий это просто тихий ужас во вчерашнем матче в часности. Он наверное является стимулятором покупки валидола в аптеках. Сколько он мог себе привезти. Ну кто будучи последним защитником так играется взле своих ворот. Ну ладно если бы раз, а ведь на протяжении всего матча и постоянно.