» Костишин святкує перемогу

Костишин святкує перемогу

Сьогодні на стадіонах Кіровоградської та Львівської областей стартує фінальна частина Чемпіонату України серед аматорів 2014.

Група А

смт. Петрове, с. Головківка Кіровоградської обл.

17.09 (середа):

«Зоря» (Білозір’я, Черкаська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) 0-1 (0-0)
стадіон «Інгулець», смт. Петрове

Гол: Коляда, 70;

Арбітр: Козиряцький М.С. Асистенти: Рибченко І.О.; Запороженко Д.І. Четвертий арбітр:Лавриненко М.О. (всі - Запоріжжя)

Спостерігач арбітражу: Махно Г.Ю. (Кіровоград)

16.30 АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Кіровоградська обл.) – «Буревісник» (Петрове Кіровоградська обл.) 3-1

Гол: Вдовіченков, 10, 71; Мамотов, 45; - Твердовський, 60;

Арбітр: Калита Р.М. Асистенти: Кацман О.О.; Попельницький Д.А. Четвертий арбітр:Копієвський В.В. (всі - Кіровоград)

Спостерігач арбітражу: Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя)

Група Б

м. Винники, м. Жовква Львівської обл.

«Електроважмаш» (Харків) – «Колос» (Ковалівка, Київська обл.) 0-1 (0-1)

стадіон ім. Б. Маркевича, м. Винники

Арбітр: Яблонський А.Е. Асистенти: Федунець В.І.; Ющишин А.Г. Четвертий арбітр:Лівіцький Н.Я. (всі - Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.М. (Івано-Франківськ)

«Електроважмаш»: Зінченко (Качоренко, 7), Мизюк, Шевцов, Яценко, Рудь, Гранкін, Куций, Акопян (Черніков, 54), Єсип, Цигирлаш, Холодков

Тренер: Сергій Осадчий

«Колос»: Литвиненко, Савчук, Гаврилюк, Чуприна, Семенко (Ятленко, 50), Кузняцов, Коропецький, Поздєєв, Козир. Вишняк, Бондаренко

Тренер: Руслан Костишин

Голи: Вишняк, 39;

Попередження: Чуприна,42;
У матчі-відкритті турніру команди розпочали без розвідки Вже на перших хвилинах харків'яни мали чудовий момент выдзначитися, але м'яч пысля удару Олександра Холодкова потрапив у штангу.На 7-й хвилині гри після зіткнення із суперником поле змушений був покинути голкіпер "Електроважмаша" Зінченко. Проте Качоренко, який вийшов на заміну досить впевнено увійшов у гру.
З середини першого тайму перевагою заволоділа команда з Київщини. Раз-по-раз завдаючи небезпечних ударів, "Колос" шукав ключі до воріт суперника. І на 39 хвилині підопічні Руслана Костишина зуміли добитися свого. Вишняку вдався чудовий удар практично з лінії штрафного майданчика.
Після перерви гра вирівнялася. Харків'яни знову випробували на міць каркас воріт суперника. Натомість команда з Ковалівки намагалася ловити опонента на контратаках. Під кінець зустрічі чудову нагоду змарнуав напевно найкращий гравець цього матчу Сяргєй Кузняцов. Після удару білоруського півзахисника (екс-гравця Металіста, Арсенала та Карпат) м'яч буквально в лічених сантиметрах розійшовся зі штангою. Вже у компенсований арбітром час харків'яни мали можливість зрівняти рахунок у зустрічі, але гравець "Електроважмаша" запустив м'яч у "молоко".

Настрою учасникам, гостям та глядачам змагань додав народний ансамбль "Святослав", який виконав запальні танці карпатського краю. Юні танцюристи продемонстрували декілька чудових композицій та передали естафету господарям турніру винниківському "Руху" і ФК "Балкани" з Одеської області.

На превеликий жаль командам довелося розпочати матч з хвилини мовчання в пам'ять про відомого футболіста та тренера Андрія Гусіна, який цього дня трагічно загинув.

2. 16.30 «Рух» (Винники, Львіська обл.) – «Балкани» (Зоря, Одеська обл.) 1-0

Гол: Гурський, 23

Арбітр: Нізола А.В. Асистенти: Синишин Ю.Т.; Лаврів О.І. (всі - Івано-Франківськ) Четвертий арбітр: Кальонов О.О. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Циганков О.Д. (Тернопіль)