8 Опір (Львів) 7 0 3 4 5-17 3

spacer
» «Поділля» замість херсонського «Кристалу» зіграло зі «Случем»

«Поділля» замість херсонського «Кристалу» зіграло зі «Случем»

Хмельничани, які в другій лізі чемпіонату України 8 квітня мали б зіграти з херсонським «Кристалом», провели гру проти красилівського «Случа». Причина – херсонці знялися зі змагань, а тому «Поділля» пропускало матч 24 туру.

Красилівський «Случ», який в минулому чемпіонаті області здобув бронзові медалі, має в своєму складі чимало відомих хмельницьким вболівальникам футболістів. Команду очолює екс-півзахисник «Поділля» Андрій Будник, а граючим тренером є ще один екс-гравець «Поділля» Лев Сергеєв. Грають за «Случ» й інші, які також свого часу виступали за хмельницький клуб – Олександр Грищук, Микита Плосконос, Дмитро Грицик, Ростислав Левченко.

Хмельничани ж у цьому спарингу не змогли задіяти голкіпера Сергія Дворника, який не відновився після травми, яку зазнав в матчі проти одеської «Жемчужини». Натомість зіграли двоє нових футболістів. Вони поки що на перегляді в клубі. І один із потенційних новачків на 11 хвилині відкрив рахунок у матчі. Та мінімальна перевага в рахунку тривала недовго. Через хвилин 10 Владислав Гресь порушив правила у власному штрафному майданчику і арбітр Віктор Папірович призначив пенальті. Лев Сергеєв забив і рахунок став 1:1.

Вже у другому таймі на 55 хвилині матчу «Поділля» знову повело в рахунку. Цього разу забив Владислав Гресь. А потім… Головний тренер хмельничан Аркадій Баталов замінив усіх футболістів, окрім Олександр Музичука. Та згодом повернув у гру форварда Алішера Якубова. Більше «Поділля» так і не змогло забити. Натомість «Случу» вдалося зрівняти рахунок. Могли красилівчани і виграти матч, але господарів врятувала поперечина. Отож, 2:2.

Попереду на «Случ» чекає підготовка до нового чемпіонату області. На «Поділля» - матч 25 туру чемпіонату України в другій лізі. 14 квітня хмельничани на СК «Поділля» прийматимуть «Мир» з Горностаївки.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.