spacer
» «Кремінь» - «Поділля»: погляд господарів матчу

«Кремінь» - «Поділля»: погляд господарів матчу

Поруч з капітаном "Кременя" Влад Гресь

25 березня, 2017 рік. м.Кременчук, Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаева. 15:00. Друга ліга, 22-й тур. t +10. 1000 глядачів.
«Кремінь» (Кременчук) - «Поділля» (Хмельницький) 4:1
Голи: Тимченко 7 '75' Ентін 79 'Тертишний 86' - Музичук 40 '

Попередження: Дворник 16' Муляр 18' Гресь 33'
Вилучення: нема

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Москалик. Ентін, Горват, Кошадзе (Іванов, 80), Лісовий (Піскун, 78), Богданов (Тертишний, 72), Степанчук, Козлов, Тимченко.
Запасні: Олійник, Бобров, Скоцький.
Головний тренер - Сергій Ященко

«Поділля»: Дворник, Миколайчук (Майко, 83), Гресь, Степаненко, Охрончук, Морговський, Музичук, Муляр (Бабак, 38), Ліповуз, Макарченко, Якубов.
Запасні: Шевченко, Худик, Наконечний, Кльоц, Джурко.
В.о. Головного тренера - Аркадій Баталов

Арбітр: Ігор Біч (Київ).
Асистенти: Кирило Химиченко (Київська обл.), Богдан Химич (Київ).
4-й арбітр: Олександр Садовий (Кременчук).
Інспектор: Ярослав Боднар (Тернопіль).

Після вольової нічиєї в матчі з «Нікополем» «Поділля» на позитивній ноті готувалося до виїзду в Кременчук і навіть мало намір поборотися за перемогу, хоча всі чудово розуміли передматчеві розклади, адже на поле зустрічалися один з фаворитів сезону і аутсайдер. А якщо додати сюди неприємний весняний старт «Кременя» в Горностаївці і бажання реабілітуватися будинку в першому матчі кременчуцьких футболістів, то шанси гостей ставали ще менше.

Втім, з перших хвилин різниця в класі не відчувалася. Гості досить впевнено йшли вперед і намагалися не затримувати м'яч в центрі поля, але гостріше атакувати все одно виходило у «Кременя». І якщо на третій хвилині Тимченко буквально пробачив «Поділля», то через чотири хвилини Ігор вже не схибив, коли скористався флангової передачею Артема Козлова і з лінії воротарського розстріляв володіння Сергія Дворника - 1:0.

Отримавши перевагу в рахунку, «Кремінь» дуже грамотно побудував гру і просто вичікував помилку суперника. На 16-й хвилині міг подвоювати рахунок все той же Тимченко, але з вигідної позиції перекинути голкіпера, який допустив помилку, не зумів. Під кінець отримувала гри міг забивати і Артем Козлов, а «Поділля» гідно відповіло лише в кінцівці тайму, і відразу забитим м'ячем. Підопічним Аркадія Баталова вдалася зразкова контратака, в завершенні якої Олександр Музичук на мить випередив Левана Кошадзе і замкнув передачу двома хвилинами раніше вийшовшого на поле Кирила Бабака - 1:1

На старті другої половини зустрічі «Кремінь» знову вразив ворота гостей, але офсайд завадив головному арбітру показати на центр. Добре пробивав з другого поверху Тимченко - над поперечиною. Хоча в цілому гравці «Поділля» непогано справлялися з набігами на свої володіння, але налагодити контргру після перерви їм не вдалося.

І ось, коли конкуренти вже напевно потирали руки, в очікуванні другої поспіль осічки «Кременя», наші хлопці все-таки дотиснули суперника, показавши в останні 15 хвилин просто зразкову гру на другому поверсі. На 76-й хвилині захисники «Поділля» знов не встежили за Тимченко, який витонченим ударом головою втілив у гол подачу Сергія Степанчука - 2:1. А через три хвилини всі питання про переможця було знято, коли Дмитро Ентін не менше шикарно, ніж Тимченко зіграв на другому поверсі і головою замкнув верхову передачу зі штрафного у виконанні Кошадзе - 3:1.

Остаточний рахунок за кілька хвилин до фінального свистка встановив вийшовший на заміну Дмитро Тертишний, який виявився першим на дальній штанзі і головою супроводив м'яч у ворота після флангової передачі Козлова - 4:1.
Завдяки цій перемозі і осічки «Руху» «Кремінь» повернувся на перше місце в турнірній таблиці, а в наступному турі вже відправиться в гості до команди з Винників, а ось «Поділля» зазнало шістнадцяте поразки в чемпіонаті і продовжує замикати таблицю чемпіонату.