Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Хокей: Легіон – переможець відкритого чемпіонату області

Легіон - чотириразовий переможець чемпіонату області

Цього разу чемпіона області з хокею з шайбою визначали через ігри плей-офф. Чотири команди, які зайняли перші позиції у турнірній таблиці, спочатку зіграли півфінальні ігри. У підсумку у фінал вийшли хмельницький «Легіон» та тернопільські «Галицькі Ведмеді», котрі визначали чемпіона серією ігор до двох перемог. У першому матчі, що відбувся у суботу, 4 березня, перемогу відсвяткували хокеїсти «Легіону» - 4:3 (2:0, 2:2).

Артем Костюк №79 Галицьких Ведмедів - автор першого голу

В неділю зранку хмельничани сподівалися здобути другу перемогу та отримати золоті нагороди, але й не втрачали надії тернополяни подолати суперників. Тому вже в дебюті поєдинку хмельницький легіонер у складі «Галицьких Левів» Артем Костюк відкрив лік голам тернопільської команди, закинувши шайбу з-за меж воротарської зони. Перший період так і закінчився з рахунком 1:0.

Михайло Перкун №9 забиває свій перший гол у сьогоднішніх іграх

У другій партії хмельничани мобілізувалися і Михайло Перкун впродовж декількох хвилин відзначився двічі, закинувши обидві шайби з лівої бровки. Натомість знову відзначився у воротах «Легіону» Артем Костюк. А під кінець періоду впритул розстріляв воротаря хмельничан капітан тернопільської команди Четвертак і вивів «Ведмедів» вперед, після чого між ним і Перкуном спалахнула бійка, яку судді вчасно погасили.

на передньому плані №25 "Галицьких Ведмедів" Четвертак

В останньому періоді другої гри тернополяни продовжили натиск на ворота «Легіону», що принесло свої плоди. Даниленко збільшив перевагу своєї команди, який був вдало скористався відскоком шайби. Стало замітно, що хмельничани почали підсідати, але ініціативу знову на себе взяв Михало Перкун, пройшовши декількох суперників він невідпорно вистрілив під ближню штангу без шансів для голкіпера – 4:3. На більше «Легіон» не вистачило.

автори голів ліворуч №86 "Легіону" Урсол та №23 "Галицьких Ведмедів" Даниленко

Одразу ж було проведено третю гру, щоправда в два періоди по 15 хвилин. На початку гри вдало скористався помилкою у захисті «Легіону» Артем Костюк, перегравши батька і воротаря, він закинув третю шайбу за сьогодні і четверту за всі фінальні ігри. Тоді тренер хмельничан кинув в бій молодь «Легіону». Спочатку оборонець Влад Маслієв приблизно з центру закинув шайбу в самісіньку дальню дев’ятку. Потім не менш ефектно Артем Костюк переграв голкіпера хмельничан.

Артем Костюк (в білому) стежить за діями свого батька капітана Легіону під №66

Все йшло до першого чемпіонства «Галицьких Ведмедів», але вкінці гри Олексій Урсол невідпорно пробив майже з центру повз голкіпера тернополян – 2:2. Гра закінчилася нічиєю та чотирма зламаними ключками.  Тож для визначення переможця команди виконали по три буліти. Першими розпочали серію тернополяни, які не змогли жодного разу переграти голкіпера «Легіону». Після п’яти булітів рахунок залишився 0:0. Тоді до шайби підійшов хокеїст «Легіону» Олексій Урсол.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.