5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» » Товариська зустріч Нива-Поділля

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Товариська зустріч Нива-Поділля

Товариська гра між командами Нива (Тернопіль) та Поділля (Хмельницький) відбудеться о 13.00 у м.Гусятин. За домовленністю обох сторін зустріч буде проведена у дещо нестандартному форматі: 4 тайми по 30 хвилин, що є зрозумілим у плані підготовки команд та перегляду гравців.
На 34 хвилині матчу подоляни вийшли вперід! Гол на свій рахунок записав Олексій Колесников. Після проходу по правому флангу атаки хмельничан м'яч навішено було у карний майданчик і Колесников головою ввігнав м'яч під перекладину. Отже 0-1.
Перший матч закінчено. Поілля одержало перемогу з рахунком 0-1.
Все таки буде проведено два матчі, кожний з яких буде тривати по два тайми по 30 хвилин.
У першому матчі склад хмельничан був умовно другий склад, в той час як у тернополян на полі був склад наближений до основи.
Наразі починається другий матч. І за відомостями з матчу склад хмельничан буде більш наближеним до основи.
В другому матчі подоляни знову повели у рахунку. Автором гола на 43 хвилині став Луць. Отож поки рахунок переможний для хмельничан 0-1!
Завершився матч №2.
Подоляни одержали перемогу над тернопільською Нивою з рахунком 0-1. Подробиці очікуйте завтра.
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • vov4ik

• 31 січня 2008 11:43
  • Цитата: skorp
    які вели он-лайн з Гусятина ,але ви кудись після гри поділись.

cел в автобус "Подолья" и поехал в Хмельницким. Все очень просто)))
^
  • 0
  • 30 січня 2008 21:17
  • Нива” розпочала другий тренувальний збір
    29 січня для футболістів і тренерів футбольного клубу ”Нива” розпочався другий навчально-тренувальний збір. Проходитиме він у Тернополі і триватиме до 10 лютого. Під час зборів заплановано провести 2-3 контрольних поєдинки, один з яких вже відбувся 30 січня. Першим суперником тернопільських футболістів стала команда ”Поділля” з Хмельницького. Ця зустріч проходила у Гусятині. Згідно домовленості, команди між собою провели два матчі, які складалися з двох таймів по 30 хвилин.

На першу гру у складі тернопільської команди на поле вийшли: Олег Лівіцький, Андрій Біскуп, Юрій Беркита, Назарій Лопушняк, Олександр Семенюк, Ігор Семенина, а також гравці, які перебувають в команді на оглядинах. Це голкіпер Володимир Шоботенко ( ”Рось” Біла Церква), захисники: Ігор Христусь (перед цим грав за дубль криворізького ”Кривбаса”) та Богдан Іванців (”Бровар”, Микулинці), а також півзахисники: львів’янин Андрій Сливка (брат Івана Сливки) і молодий київський ”динамівець” Аркадій Іванченко.

Зрозуміло, що важке ігрове поле і тільки початок підготовки до сезону не могли обіцяти якісної і видовищної гри. Втім, боротьба на полі була присутня з першої до останньої хвилини. Першу нагоду відкрити рахунок у матчі мав потенційний новачок ”Ниви” Андрій Сливка, який в середині першого тайму головою небезпечно замикав передачу з флангу. Проте в останній момент захисникам ”Поділля” вдалося перевести м’яч на кутовий. Натомість на початку другого тайму хмельницькі футболісти змогли свою атаку довести до логічного завершення. Забитим голом відзначився Олександр Колесников. Практично увесь час, що залишився до кінця матчу, гру впевнено контролювали футболісти ”Ниви”. Найреальнішу нагоду зрівняти рахунок на 42-ій хвилині матчу втратив Олег Лівіцький. На жаль, його удар прийняла на себе стійка хмельничан.

У другій грі кольори ”Ниви” захищали футболісти Тернопільської СДЮШОР-1. Тому цілком зрозуміло, що більшу частину часу м’яч перебував на нашій половині поля, а тернопільські футболісти змушені були приділяти більше уваги захисним діям. А єдиний забитий гол у цьому матчі на свій рахунок записав хмельничанин Ігор Луць, який майстерним ударом зі штрафного положив м’яч у ближній кут воріт. Таким чином у двох матчах з хмельницьким ”Поділлям” ”Нива” поступилася з однаковим рахунком 0:1. Наступну гру наші футболісти проведуть 31 січня з бурштинським ”Енергетиком”.
    За словами головного тренера тернопільської ”Ниви” Юрія Коваля, матчі з ”Поділлям” не розглядалися як особливо важливі для тернопільської команди і під час цих ігор не ставилося завдання за будь-яких умов здобути перемоги.
^
  • 0
  • 30 січня 2008 21:09
  • podillyafan,

якщо статтю написав прес- аташе Ниви - знач справді грала не основа
    Бо перечислені гравці- це гравці запасу а вот з основи з натяжкою 2-3 гравця

ну нащо на такому полі паршивому вбивати основні склади з обох сторін ???

Ага. 6 запасних і 5 новачків.
    А у другому матчі взагалі не "Нива" грала а СДЮШОР-1, тобто резерв.

• Молодці, по-любому!
    Перед початком цього сезону, влітку, "Поділля" двічі грало з Тернополем, обидва рази нас "возили рилом", лічно був присутній на 2 грі (0:1). Про першу з них 0:4 говорити напевно не треба.
    Тому навіть ці маленькі успіхи свідчать про те, що робота в команді ведеться в правильному напрямку!
    Ще б якби деякі не ставили "палки в колеса", то був в команді й Гуменюк, й було би все краще!
^
  • 0
    Мав бажання поспілкуватися з людьми які вели он-лайн з Гусятина ,але ви кудись після гри поділись.

tongue
^
  • 0
  • 30 січня 2008 16:51
  • Був сьогодні на матчі, "Поділля" виглядало краще в обох матчах. Непогану гру показав новачок з пасу якого був забитий гол в першому матчі. З неофіційних джерел з ним підпишуть контракт. Підписали вже двох нападників які сьогодні після першого матчу намотували круги навкруг стадіону. Мав бажання поспілкуватися з людьми які вели он-лайн з Гусятина ,але ви кудись після гри поділись.
^
  • 0
  • Цитата: Helicopter
    Мне больше информация о новичках интересует, чем сам результат.

Пока чем богаты тем и рады.
    А вот завтра будет более подробно. Меня информировали только об изменениях результатов.
    Просто о тех же новичках также писать толком и неизвестно что. А задержатся ли они. Это уже наверное ближе к весне будет ясно. Но может таки нам сообщат кто был заигран из новеньких и стареньких в матче.
^
  • 0
  • Мне больше информация о новичках интересует, чем сам результат.
^
  • 0
  • А что никому не интересно???
    Такое смутное молчание .... no

Всех с двумя победами!!!
    Народ, просыпаемся. Мы Тернополь победили! angry Тока не надо кричать мол спаринги и прочее. Мне кажется мы не со слабой командой играли.
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.