5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» «ОДЕК» - «Поділля»: дива не сталося

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

«ОДЕК» - «Поділля»: дива не сталося

В заключному матчі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд підопічні Миколи Федорка на виїзді поступилися діючому чемпіону змагань, «ОДЕКу» із Оржіва

«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.) – НФК «Поділля» (Хмельницький) – 3:0 (2:0)

Арбітри: Плахов Олександр (Чернівці) – Заяць Олексій, Тучкевич Андрій (обидва – Луцьк)

Спостерігач арбітражу: Тернавський Геннадій (Київ)

Голи: Газицький Віктор (18), Каращенко Віктор (30), Савицький Роман (72)

«ОДЕК»: 1. Кособуцький Юрій – 8. Чикалюк-Козакевич Сергій (кап.), 25. Колаковський Андрій, 15. Шаюк Сергій, 94. Сахнюк Андрій, 22. Тивонюк Віталій (27. Шаюк Павло, 90+5), 14. Коляда Микола (2. Поліщук Володимир, 90+1), 21. Новосад Максим, 23. Савицький Роман, 33. Газицький Віктор (7. Давидюк Андрій, 84), 10. Каращенко Віктор (17. Скляр Євген, 79). Запасні: 35. Юрков Олександр, 9. Пуц Віктор, 4. Ядчишин Роман

Головний тренер: Григорій Шаламай

НФК «Поділля»: 12. Поправка Олександр, 13. Грицик Дмитро, 3. Трифонов Віталій, 18. Ціх Ростислав (кап.), 8. Подлюк Артур (5. Романюк Артем, 54), 15. Юхимович Дмитро, 14. Соколюк Андрій, 10. Федорко Артем, 16. Булкін Михайло (4. Пляхимович Віталій, 64), 6. Шутяк Євген, 11. Семенюк Федір (7. Зенін Владислав, 36). Запасні: 2. Пирог Віктор

Головний тренер: Микола Федорко

Попередження: Сахнюк Андрій (45+1), Колаковський Андрій (68) – Трифонов Віталій (24), Семенюк Федір (36), Юхимович Дмитро (71), Федорко Артем (90+4)

У середу, 9-ого липня, хмельницьке «Поділля» провело свій заключний поєдинок в цьогорічному розіграші чемпіонату України з футболу серед аматорів. У рамках 10-ого туру змагань підопічні Миколи Федорка на виїзді зустрічалися із діючим переможцем змагань, «ОДЕКом» з містечка Оржів, що на Рівненщині.

Розпочали гру суперники дуже обережно. Здебільшого переважала в’язка боротьба у центрі поля, а до особливого загострення справа не доходила. Ближче до середини першого тайму господарі, заведені несамовитою підтримкою рідних трибун, змогли перехопити ініціативу, створюючи небезпечні моменти біля воріт хмельничан із завидною регулярністю. Відкривати рахунок міг Сахнюк, який небезпечно пробивав під поперечину з середньої дистанції, однак Поправка зіграв надійно. Оржівці не зупинялися на досягнутому, і вже дуже швидко змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Газицький на фланзі накрутив Трифонова, і не зближаючись із голкіпером невідпорно пробив з розвороту у лівий верхній кут впритирку із стійкою – 0:1. Хмельничани не знітилися, і вже у фактично наступній атаці зрівнювати цифри на табло міг Ціх, який небезпечно виконував штрафний удар, і бути б біді, якби не Кособуцький, адже його блискуча гра на виході врятувала «ОДЕК» від вірного голу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Савицький розкішною передачею із глибини поля вивів на ударну позицію Каращенка, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши в протихід Поправці – 0:2. Віддамо належне підопічним Миколи Федорка, які не опустили руки, і під завісу тайму створили дві стовідсоткові нагоди, аби змінити цифри на табло. Спочатку відзначитися мав Семенюк, який після провалу захисту «ОДЕКу» виявився віч-на-віч із голкіпером, проте завозився із м’ячем, і захиснику номінальних господарів вдалося в підкаті ліквідувати загрозу. Через декілька хвилин чудеса воротарської майстерності продемонстрував вже Кособуцький, в карколомному стрибку парирувавши фактично «мертвий» м’яч після гарматного пострілу Ціха зі штрафного.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився – господарі атакували, хмельничани здебільшого діяли другим номером. Доводити рахунок до розгромного міг Газицький, який головою впритул розстрілював фактично порожню ціль після помилки Грицика у захисті, однак на щастя для хмельничан пробив повз ворота. Через декілька хвилин оформлювати дубль міг Каращенко, проте не зміг у ближньому бою переграти Поправку. Відповідь подолян не забарилася. Близьким до забитого м’яча був Соколюк, який гарматним ударом під поперечину замикав розкішну скидку у виконанні Федорка, проте Кособуцькому в неймовірному стрибку вдалося врятувати свою команду. Впродовж наступних кількох хвилин небезпечними ударами обмінялися Чиколюк-Козакевич та Пляхимович, однак на висоті виявилися голкіпери обох команд. Заключні хвилини проходили за переваги господарів поля, яких трибуни відчайдушно гнали вперед – для того, щоб виходити у фінальну частину, «ОДЕКу» було потрібно забивати як мінімум ще раз. Оржівці, заведені підтримкою рідної торсиди це завдання виконали досить швидко – довів рахунок до розгромного Савицький, який головою переправив сферу у сітку після націленої подачі Тивонюка зі штрафного – 0:3. Останнні хвилини видалися неймовірно напруженими, проте підсумковий рахунок на табло залишився незмінним.

У підсумку – поразка хмельничан з рахунком 0:3, яка виводить «ОДЕК» у фінальний етап змагань. «Поділля» завершує свій виступ у чемпіонаті України серед аматорських команд, і тепер цілком може зосередитись на боротьбі за чемпіонську корону у Прем’єр-лізі чемпіонату Хмельницької області, де найближчий матч проведе 19-ого липня. В цей день підопічні Миколи Федорка у рідних стінах зіграють проти одного із лідерів змагань, «Атланти» із Кам’янця-Подільського.

ФК "Спортлідер+"
ФОТО з МАТЧУ >>>>>
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!

Новину відредагував: Rosohin - 11-07-2014, 12:27
Причина: додане фото

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • 12 липня 2014 09:19
  • Leva
    Твоя думка така, але вибач мене. но ти чуть тут не правий.... Поділля за ці матчі нічого ні в одній грі непоказало, так була в 2-3 матчах самовідача і це все що було, лінії атаки немае зовсім,захист тільки більш менш нормальний, но і середня лінія слабенька. Якщо було пару виходів 1:1 і просто просрати так, то що ще сказати, навіщо так мучати і для кого це потрібно. ще б набрали дітей по 14-17 такий самий результат був би.
^
  • 0
  • 11 липня 2014 21:09
  • Такі виступи наприкінці турніру можна пояснити відсутністю досвіду у молоді в іграх,коли гра йде в гостях та ще й команда-господарка націлена на вихід у фінальну стадію. Молодь не може відразу давати результат,стабільність. Все це прийде,але все залежить перш за все від молоді,старання на тренуваннях.
^
  • 0
  • Leva

• 11 липня 2014 20:40
  • Shamrock,
    Внас как всегда ! Начинаем хорошо , только заканчиваем плачевно ! Вроде и то и это есть а результата нет ! Один спонсор а 5-команд и ни в одной толку нет !
^
  • 0
  • Leva
    А чому до мене запитання? oyyy Самому цікаво, але...всі матчі зіграні, екіпіровка є, іногородні гравці виступають, ніби немає підстав для сумнівів.

• 0
  • Ганьба відверто кажучи. Перетворили 2 останніх матчі першості на товарняки. Так немає шансів на вихід, втомились грати на область і аматори, але невже не можна дати бій команді, яка спортила свято хмельницьким вболівальникам 1,5 місяці тому? Вважаю, було б доцільним зробити зустріч з вболівальниками, аби гравці і тренери змогли пояснити такі слабкі виступи в кінці групового етапу.

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.