» Футзал. «Меркурій»-«Спортлідер+»: Битва не на жарт

Футзал. «Меркурій»-«Спортлідер+»: Битва не на жарт

Хмельницкий футзальний клуб дав бій у Чернівцях. І хоч наша команда програла, але довела, що битиметься за кожне очко в чемпіонаті до останнього
«Меркурій»-«Спортлідер+» – 4:2

«Меркурій»: 16. Іжаковський Олег, 4. Гончар Віталій, 7. Литвиновський Сергій, 11. Радько Микола, 10. Рибак Сергій, 9. Ткачук Андрій, 15. Химяк Павло, 17. Чернієнко Андрій, 3. Янчик Сергій.

Головний тренер: Віктор Мглинець.

«Спортлідер+»: 18. Хомин Павло, 16. Рефель Вадим, 4. Сохорук Микола, 17. Колесников Олексій, 3. Стасюк Вадим, 10. Матвєєв Андрій, 2. Атаманюк Віталій, 8. Глас Артем, 5. Михайленко Дмитро, 14. Нємий Артур, 1. Алексейчук Сергій, 11. Мартинюк Дмитро.

Головний тренер: Іван Стасюк.

Попередження: Михайленко, 25, Матвєєв, 30, Глас, 32, Сохорук, 33 – Янчик, 13
Вилучення: Янчик, 27.

Голи: Химяк, 18 (1:0), Стасюк, 27 (1:1), Ткачук, 33 (2:1), Колесников, 35 (2:2), Ткачук, 37 (3:2), Гончар, 39 (4:2).

Поєдинок третього туру, який відбувся у Чернівцях, мабуть, надовго запам’ятається, як футзалістам обох команд, так і глядачам. Адже у матчі було все – і голи, і пенальті, і вилучення, і сутички. Це була справжня битва двох команд, жодна з яких не хотіла поступатися.

Початок матчу був за господарями поля, які з перших хвилин розпочали перевіряти на міцність Павла Хомина, який стартовий «екзамен» здав на «відмінно». Гості ж відповіли небезпечною контратакою на третій хвилині, яка завершилася потужним ударом Вадима Стасюка. «Меркурій» врятував голкіпер. А вже з 8 по 13 хвилину чернівчани влаштували справжню навалу на ворота «Спортлідера+». І, відверто кажучи, господарі щонайменше тричі могли відкрити рахунок у поєдинку. Але на висоті був голкіпер хмельничан. Протистояти натиску «Меркурія» було доволі важко. Підопічні Віктора Мглинця діяли швидко та ефектно, але неефективно. За це ледве не були покараними Миколою Сохоруком та Артемом Гласом, які на 13 та 16 хвилинах відповідно потужно пробивали по воротам суперника, однак господарів рятував Іжаківський.

Піти на перерву за нічийного рахунку не судилося. На 18 хвилині Андрій Ткачук вивів «Меркурій» вперед та разом із своєю командою пішов на перерву у піднесеному настрої.

На початку другого тайму господарі поля продовжили тиснути на ворота гостей, але захисники «Спортлідеру+» не давали чернівчанам ще раз влучно пробити по воротам Хомина. А ближче до 25 хвилини матчу хмельничанам вдалося зламати хід поєдинку та частіше тримати м’яч. Така ситуація не влаштовувала гравців «Меркурія» і на 27 хвилині матчу це далося взнаки. Янчик грубо збив Колесникова, за що справедливо побачив перед собою червону картку, оскільки в першому таймі цей футболіст вже мав «гірчичник». Гості отримали чудову нагоду, щоб за дві наступні хвилини, поки господарі гратимуть у меншості, зрівняти рахунок. Але «Спортлідеру+» для цього вистачило й півхвилини. Колесников віддав передачу на Стасюка і Вадим результативно замкнув пас одноклубника. А через хвилину Колесников став рятівником своєї команди, коли з лінії власних воріт головою вибив м’яча, який летів у ворота «Спортлідера+». Ще через хвилину гостей від голу врятувала поперечина. А ось чернівчан від голу на 31 хвилині поєдинку врятувала…неточність Дмитра Михайленка, який пробив потужно, але поруч зі стійкою. І вже через дві хвилини у ворота «Спортлідера+» за шостий фол був призначений пенальті, який реалізував Ткачук. Пристрасті на полі зашкалювали. Фоли, жовті картки на майданчику, а на трибунах ледь до бійки не дійшло. Вболівальники «Меркурія» проявили гостинність та накинулися на хмельницького фана. Через це навіть матч на хвилину зупинили. Але все минуло, і футзалісти «Спрортлідера+» віддячили вболівальникам «Меркурія» за таку поведінку… голом! Олексій Колесников на 35 хвилині вийшов на ударну позицію та відправив м’яча прямо в сітку воріт господарів. Рахунок став 2:2 і напруга в матчі зросла. А на 37 хвилині поєдинку хмельничани ледве не забили втретє. Але удару Вадима Рефеля не вистачило точності і господарі одразу ж провели контратаку, результатом якої став гол Ткачука.

До завершення поєдинку залишалося трохи більше двох хвилин, а на полі виникла сутичка. У результаті якої гравець «Меркурія» нахабно потягнув за вухо Артура Немого, але рефері не побачив цього епізоду. А так би хмельничани знову могли зіграти у більшості… І вже на 39 хвилині поєдинку чернівчани забили четвертий гол. Незважаючи на 4:2, гості не зупинилися. Хотіли випустити на поле додаткового польового гравця, але судя не дозволив, оскільки на футболці для «додактового футзаліста» не було номера. Цим одразу ж скористалися господарі, які замінили воротаря на польового гравця та почали «катати» м’яча. І навіть заробили ще один пенальті, але «Спортлідер+» врятував Павло Хомин.

Що ж, «Спотрлідер+» зазнав другої поразки в сезоні. Але хмельничани у Чернівцях не втиглядали хлопчиками для биття, а проявили мужність та характер. Тому впадати у відчай не варто. Попереду будуть перемоги. Обов’язково!

Только хочется уже первую победу!

думаю 12 ноября дома будет первая победа. Матч проти "Бурана-Негабарита" из Ковеля в ХНУ. Начало в 14.00