10 ДЮСШ-1 1 0 0 1 0-9 0
11 ОТГ (Ст Синява) 2 0 0 2 1-9 0

» "Поділля-УМВС" вибороло "Кубок "Свободи"

"Поділля-УМВС" вибороло "Кубок "Свободи"

26-27 лютого 2011 року в Хмельницькому відбувся ІІ Всеукраїнський футзальний турнір «Кубок «Свободи», присвячений 102-річниці від дня народження Степана Бандери.

Вже вдруге поспіль Хмельницька обласна організація ВО «Свобода» за підтримки ТМ «Фруктовий рай» та МФК «Спортлідер+» влаштувала свято футзалу у Хмельницькому. Традиційно розіграш «Кубку «Свободи» приурочили річниці з Дня народження Степана Бандери.

Цього року участь в турнірі взяли 6 команд: «Королівський смак» представляв місто Тернопіль, «Ротор», «Самара-Фахівець», «Спортлідер+», «Поділля-УМВС» місто Хмельницький, МФК «Фортеця» - Кам’янець-Подільський. Рівень учасників змагань повністю відповідав очікуванням, частина команд виступають на першість України у першій і другій лігах.

Футзальні баталії викликали великий інтерес в гостей та мешканців міста Хмельницького. Спорткомплекс, де проходив турнір впродовж двох днів був заповнений, емоції переповнювали глядачів та учасників змагань.

Турнір пройшов за коловою системою, кожна з команд провела по п’ять ігор. Фактично всі матчі тримали інтригу до фінального свистка. А останній матч став справжньою окрасою турніру. У ньому зійшлися хмельницькі команди «Поділля-УМВС», яка вистає на першість України у першій лізі та «Самара-Фахівець». Переможець гри ставав чемпіоном.

Напружене та цікаве протистояння завершилося перемогою «Поділля-УМВС» з рахунком 5-3. В підсумку саме «Поділля-УМВС» команда здобувши перемоги в усіх матчах, маючи в активі 15 очок і виборола перше місце. По 9 очок набрало одразу 3 команди, і лише за різницею забитих і пропущених м’ячів 2 місце посіла команда «Самара-Фахівець». Бронзовим призером турніру стала кам’янець-подільська «Фортеця», четверте місце посіли тернополяни з «Королівського смаку».

В рамках турніру було проведено також дві цікавих гри. Спочатку на майданчик вийшли вихованці ДЮСШ 1998 р.н., а потім товариську гру зіграли ветеранські команди м.Хмельницького та Красилова. В складі останніх вийшли колишні футболісти, які свого часу грали у вищій лізі першості України, а тепер передають багатий досвід молодшим поколінням.

Участь в нагороджені кращих гравців та команд-переможниць взяли голова Хмельницької обласної «Свободи», депутат обласної ради Ігор Сабій, його заступник, депутат облради Іван Гончар, депутат міської ради Олександр Симчишин.
Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»
  • 0
  • 28 лютого 2011 22:31
  • турнір сподобався, вболівав за Самару, але, на жаль, Поділля-УМВС було посильніше.