» «Лідери» у домашньому матчі здолали «ДЮСШ-4» (Рівне)

«Лідери» у домашньому матчі здолали «ДЮСШ-4» (Рівне)

ФК «Спортлідер+» (Хмельницький) – «ДЮСШ-4» (Рівне) – 9:3 (4:1)

Голи: Монастирський, 8 (1:0), Глас, 10 (2:0), С. Атласюк, 11 (3:0), Антонюк, 11 (4:0), Кручок, 19 (4:1), Новосад, 21 (4:2), Антонюк, 24 (5:2), Ніколайчук, 25 (5:3), О. Атласюк, 28 (6:3), Монастирський, 30 (7:3), Михайленко, 32 (8:3), Атаманюк, 37 (9:3)

ФК «Спортлідер+»: Матусов, Слободянюк – Шевчук, Михайленко, Монастирський, Антонюк, Глас, О. Атласюк (кап.), С. Атласюк, Миколюк, Атаманюк, Дударь

«ДЮСШ-4»: Свинарчук, Заруцький – Сондак, Кручок, Новосад, Ніколайчук, Ходнавич, Капшук, Гарбарук, Кручок, Бабісов

У грі 4-ого туру чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги ФК «Спортлідер+» у домашньому поєдинку зустрічався з «ДЮСШ-4» (Рівне). «Лідери» перед цим матчем ставили перед собою дві цілі. По-перше, вони хотіли реваншуватися після прикрої поразки від лідера, ФК «Товтри», по-друге, бажали здобути першу домашню перемогу. Забігаючи наперед відзначу, що це їм з успіхом вдалося.

Початок гри ознаменувався рівними діями команд. Перший небезпечний момент створили господарі. Розкішну передачу Михайленка вдотик замикав Монастирський, проте з кількох метрів не влучив у майже пусті ворота. У наступній атаці розкішний навіс красивим ударом головою замикав Ніколайчук, проте вище всяких похвал зіграв Матусов, врятувавши свою команду. Після цього «лідери» перехопили ініціативу. Чудеса у рамці воріт створив Юрій Свинарчук, витягнувши «мертві м’ячі» після ударів Гласа та Антонюка. А на 8-ій хвилині рахунок у грі було відкрито. Це Михайленко скористався помилкою захисту і відпасував на ніким не прикритого Монастирський, який без проблем вразив порожні ворота – 1:0. Через дві хвилини овації трибун зірвав Глас, який ударом майже з центра майданчика поцілив точнісінько у лівий верхній кут воріт – 2:0. На цьому «лідери» не зупинилися. Глас з лівого флангу виконав розкішну передачу на дальню стійку, де ніхто не завадив Олександру Атласюку поцілити у пусту рамку – 3:0. На 11-ій хвилині господарі довели рахунок до непристойного. Гол-шедевр записав у свій актив Володимир Антонюк, який обіграв двох захисників гостей, змістився вліво і пробив без шансів для Свинарчука точно в ліву «шістку» воріт – 4:0. За 3 хвилини до перерви відбувся неприємний момент для господарів. Це Дмитро Матусов зіграв рукою за межами карного майданчика, і цілком заслужено удостоївся покарання від рефері у вигляді червоної картки. Місце у рамці зайняв Роман Слободянюк, проте «лідери», перебуваючи у меншості протягом двох хвилин, перед самою перервою не встояли, і отримали гол у власні ворота. Це Володимир Кручок ударом в лівий кут завершив блискучу атаку гостей – 4:1. За такого рахунку команди пішли відпочивати.

Другий тайм активніше розпочали футболісти з міста Рівне. Максим Новосад пройшов правим флангом і не без допомоги стійки спрямував сферу у ворота – 4:2. Після цього команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку Володимир Антонюк обіграв захисника і на силу пробив точно в правий нижній кут без шансів для голкіпера – 5:2. А після цього Олександр Ніколайчук «пошив у дурні» Ігоря Монастирського, вийшов віч-на-віч із голкіпером, і пробив повз Слободянюка – 5:3. Після цього на майданчику була лише одна команда. Це – ФК «Спортлідер+». Розкішну передачу Михайленка красивим ударом зходу замикав Шевчук, проте влучив у поперечину воріт Заруцького. Могли забивати Антонюк та той же Михайленко, однак неймовірно зіграв голкіпер рівненців, врятувавши свою команду від пропущених голів. На 28-ій хвилині господарі розіграли неймовірну комбінацію, яка залишила в захваті присутніх вболівальників. Дударь з флангу відпасував на Атаманюка, Віталій п’ятою скинув на дальню стійку, де Олександр Атласюк з кількох метрів спрямував кулястого у ліву «дев’ятку» воріт – 6:3. Потім розкішною передачею Антонюка зповна скористався Монастирський, який у підкаті увігнав м’яч у порожні ворота – 7:3. До завершення гри глядачі побачили ще два забиті голи. Спочатку помилку захисту використали Антонюк та Михайленко, які вийшли на одного голкіпера, і після чудового пасу параолімпійського чемпіона Дмитру нічого не залишалося крім того, як влучно пробити у пусті ворота – 8:3. А яскраву крапку у матчі поставив Віталій Атаманюк, який після філігранної передачі Артема Гласа влучно пробив у правий нижній кут воріт – 9:3.