» "Спортлідер+" програв "Товтрам"

"Спортлідер+" програв "Товтрам"

18 грудня команда «Спортлідер+» проводила свій перший домашній матч у ІІ лізі Чемпіонату України.

«Спортлідер+» – «Товтри» 7:9 (5:2)

Хмельницький, 18 грудня, спорткомплекс «Конфермат» 150 глядачів

Склади команд та автори м’ячів:

Спортлідер+: Матусов, Атаманюк, Дудар, Атласюк О., Глас (36), Атласюк С.(9), Шевчук, Монастирський (20), Антонюк (13, 18), Михайленко (3, 33), Слободянюк, Миколюк.

Товтри: Черепанський, Шум (24), Ціх (15), Клекот (28, 40), Козелко (18, 27, 40), Атласюк, Дубчак (28), Чорний, Лук’янов (26), Кондзьолка, Дичко, Гривас, Мриглод.

Якби хтось після першого тайму матчу, назвав би остаточний рахунок, із яким зустріч закінчилась – його б відверто засміяли. Тому що рахунок був 5:2 на користь хмельничан і було абсолютно не помітно за рахунок чого противники могли переламати хід матчу. Перший тайм розпочався із рівної гри, але вже на перших хвилинах «Спортлідер+» відкрив рахунок, а потім за 10 хвилин довів його до комфортних 3:0. Голи суперників виглядали якимись випадковими, оскільки на кожен з них хазяї поля відповідали власним голом. Перший тайм завершився, на заповнених трибунах панував радісний настрій, глядачі охоче брали участь в розіграшах призів і чекали другого тайму в надії на продовження переможної гри… Але не так сталося. В складі команди суперників виступають відомі футболісти і другий тайм показав, чому ця команда знаходиться на першому місці і лідирує по забитим м’ячам. У проміжку між 24-тою та 28-ю хвилинами «Товтри» забили 5 м’ячів, перевернувши гру з ніг на голову. «Спортлідер+» в цей час виглядав якоюсь геть іншою командою, майже всі атаки закінчувались обрізками, котрі одразу перетворювались на небезпечні моменти біля власних воріт. Після тайм-ауту команди господарки, гра вирівнялась, гості не особливо йшли вперед, рахунок їх влаштовув в повній мірі, а господарі нічого не могли зробити із добре організованим захистом суперника. І тут в гру вступили глядачі, своєю активністю вони погнали «Спортлідер+» в атаку. І команді вдалось зрівняти рахунок! 7:7 за 4 хвилини до закінчення матчу… Хмельничани продовжували атакувати, наносити удари по воротам, та нічого небезпечного створити не вдавалось. Роз’язка настала за хвилину до фінального свистка. Господарі заробили право на 10-метровий. До м’яча підійшов Володимир Антонюк, зал завмер в передчутті… та удар у найдосвідченішого хмельничанина не вийшов. І одразу «Товтри» провели дві результативні контратаки, оформивши фінальний рахунок.

Для команди «Спортлідер+» ця поразка стала першою в сезоні. Знову дався взнаки брак досвіду виступів на такому рівні. І хоча хмельничани програли, по грі вони заслуговували мінімум на нічию.