"Динамо" - "Енергія": не фарт, фарт, не фарт

Хмельничани втратили очки у матчі проти першої команди ліги

"Динамо":
Дуднік, Шляховий, Лазар, Черемісін, Осокін, Мавров (Дехтярук, 65), Маліцький, Шимко, Колесников (Муравський, 83), Яремчук (Слободян, 71), Лепетун (Бортнік, 61).

Голи: Яремчук, 61 - Ленський, 85, 90+4.

Підсумок матчу приніс розчарування прихільникам хмельницької команди, яка до 85-хвилини матчу вела в рахунку 1:0. Однак зберегти перемогу, а потім і нічию в матчі проти "Енергії" "Динамо" не змогло.

Вже на першій же хвилині господарі поля були близькими до взяття воріт суперника. Але Колесникову не вистачило декількох сантиметрів, аби замкнути навіс Шимка зі штрафного. Далі ж гості перехопили ініціативу та неоднаразово загрожували воротам Дудніка. Найреальніший момент для забитого голу "енергетики" створили на 37-хвилині, коли Філіппов перекидав м'яча через Дудніка, але Костя в останню мить кінчиками пальців перевів "смугастого" на кутовий. Хмельничани ж, фактично, ніяк не могли створити щось дуже небезпечне, а тому нічийний рахунок за підсумком першого тайму їх цілком задовільняв. Здавалося, що в 2 таймі буде зовсім інша гра.

Однак початок другого тайму став доволі пасивним. І лише на 56-хвилині поєдинку Яремчук завдав першого удару в таймі - неточно. А через 5 хвилин настирливість Колесникова, який обіграв чотирьох гравців "Енергії", завершилася прострілом на ближню штангу, де Яремчук підставив ногу та переправив м'яч у сітку воріт команди з Нової Каховки. Відверто кажучи, за такого перебігу подій на полі, хмельничанам пощастило забити гол. До того ж, враховуючи, що в 1 таймі була злива і поле стало доволі важким, здавалося, "Енергії" відігратися буде дуже важко. Але... На 85-хвилині рахунок став 1:1. Подачу з кутового замкнув Ленський, якому не завадили це зробити ні захисники "Динамо", ні голкіпер. Роман вколотив м'яча з відстанні метр-два!

У принципі хмельничан влаштувала б і нічия. Але гості, вочевидь, прагнули лише перемоги. Рефері додав 4 хвилини до основного часу і "не прогадав". Саме на 90+4 хвилині сумбурна атака гостей завершилася голом Ленського, який "заніс" "смугастого" у ворота з самої лінії. А до цього ж хмельничани могли вирвати перемогу, коли Бортнік з гострого кута з 4 метрів пробивав, але "Енергію" врятував голкіпер. А тому гол Ленського виглядав не логічним, але ж він був... А разом із ним і перемога "Енергії". Хмельничани ж пішли з поля із "баранкою" на очах засмучених вболівальників.

І наостанок додамо. "Динамо" "билося"! За що і хочеться сказати "Дякуємо", ось тільки досвіду їм не вистачило...
  • 0
  • 27 вересня 2010 12:24
  • Мы с тобой согласны.Но если команда уже начела показывать неплохую игру,а после матча в Чернигове как забыла болт на игру совсем,что остается делать нам теперь видить не футбол а непонятно что... Болейщики даже не ходят на стадион,ментов больше ходит,куда мы докотились.Наш идиотский мер хоть пришол раз на стадион или узнал как наша команда,ему пох.... он всё зделал чтобы наша команды была в полной ....
^
  • 0
  • Leva

• 26 вересня 2010 22:03
  • Что-вы за люди и болелы втол не возьму ? как выиграли то готовы на руках носить как проиграли то всех розогнать ! А кто из вас хоть поинтересовался от чего все это ? Как живут питаются ? какая зарплата и вовремя -ли итд. итп ? За спасибо на даный момент и бомжи не работают !
^
  • 0
  • 26 вересня 2010 10:40
  • Поразка від скали,з якими селами ми ще можем грати!!!
^
  • 0
  • 26 вересня 2010 00:23
  • поддерживаю...тут все безнадежно...нашо нам це нада?
^
  • 0
  • 25 вересня 2010 22:47
  • На*** команду розігнати треба вже,всё манвли на цих ... дивитись!!!

• Цитата: Bongo Banton
    раджу взнати побільше про команду з Моршина, там взагалі всі місцеві футболісти.

да нет, такого не может быть, т.к "Скала" это неоф ДЮСШ донецкого "Металлурга". Там молодежь в основном из Западной Украины

• igorx,
    Я мав на увазі, що наша команда обрала атакувальну тактику і хоча ми не виграли, але Футбол виявився цікавим і напруженим до останьої хвилини. В команди був характер, просто не вистачило досвіду К.Дудніку, захисники втратили концентрацію, тобто програли на класі.
    Цитата: Andrey_starcun
    розпустити щоб не бачити ганьби більше!

А Ви пане не приходьте на наступний домашній матч на стадіон і не побачите і раджу взнати побільше про команду з Моршина, там взагалі всі місцеві футболісти.

^
  • 0
  • 24 вересня 2010 23:07
  • В нас на лаві запасних сидять гравці команди 5 не менше,не говорячи що вони ще на цій лаві роблять! Хай завтра команда не виграе в Стрію,і нах її розпустити щоб не бачити ганьби більше!
^
  • 0
  • 24 вересня 2010 22:05
    Але тоді потрібно було випускати оборонців замість нападників і не факт, що ми б виграли.

Наскільки я знаю,в нас в запасі немає захисників,які б могли підсилити гру оборони
  • Цитата: Marselo
    оказывается, через год-два будем ставить задачу выхода в первую лигу)

А якби виграли в Нової Каховки, то вже мабуть в наступному сезоні. Але тоді потрібно було випускати оборонців замість нападників і не факт, що ми б виграли. А так була цікава гра з претензією на перемогу з великим рахунком. Цікаво було б подивитись на нашу команду, котра виступає в першій лізі з 100% місцевими футболістами fans

• 19 вересня 2010 21:52
  • Вони про100 розслабились((( потрібно було грати на контатаках а не вибивати м"яч куда подалі... Результат є, надіємся на виграші команди...!
^
  • 0
  • 19 вересня 2010 19:44
  • 85 хвилин вістояти на супер нуль,а за 9 хв Костя замрівся не зрозуміло про що!!!Вася таких помилок за всю карьеру не допускав в одному матчі!
  • 19 вересня 2010 14:33
  • Треба грати до фінального свистка,а не забити мяч і сідати в оборону і випускати на поле захисників щоб команда не переходила центр поля! Самі винні і ми поплатились за цю гру на яку скоро ніхто не прийде! Дякую Яремчуку,Колесникові та Маліцкому вони були кращі на полі!!!
  • 19 вересня 2010 11:19
  • навіщо після забитого м'яча у ворота Енергії випускати нападників коли потрібно посилювати оборону???
    саме це призвело до рахунку 1-2 на останніх хвилинах angry
^
  • 0
  • Не фарт, бо гра була змістовною і безкомпромісною. Скажу чесно нам не вистачило в захисті наддосвідченого В.Баліцького. А також по останнім матчам зліва бракувало флангових прходів і діагональних навісів Антонова, його чомусь не було навіть серед запасних... Знов корисно зіграв О.Колесніков. Як на мене, то А.Яремчук був справжнім лідером команди і закономірно, що саме він забив єдиний гол. Добре зіграв на фланзі Дехтярук, хотілось би побачити його в основі. pk