» "Верес"-"Динамо": традиціям на зло

"Верес"-"Динамо": традиціям на зло

Єдиний гол у матчі за хвилин 20 до кінця матчу забив Андрій Слободян, подоравувши тренеру Олександру Порицькому перемогу на його 40-річчя! До цього команда на день народження Порицького не вигравала.
Звіт про матч від сайту вбоівальників "Вереса":
22 серпня. 18.00. Рівне. Стадіон «Авангард». 400 глядачів. 25 градусів. Оцінка поля – 4.
Судді: Б.Трач, В.Федунець (обидва – Тернопіль), П.Касанов (Вінниця).

Рівне: Печинський, Котюк-к, Воротеляк (Фірсов), Жук, Новосад, Гаврилюк, Єфімчук, Оксенюк, Гайдук (Назарчук), Вознюк, Любар (Хлібович). Тренер: Віталій Шевчук.
Хмельницький: Козіброда-к, Шляховий, Осокін (Антонов), Лазар, Черемісін, Шимко (Беринда), Безвещук (Дехтярук), Маліцький, Лепетун, Бортнік (Слободян), О.Муравський (Мавров). Тренер: Віктор Муравський.

Гол: Слободян (70).
Попередження: Гайдук (21), Єфімчук (29), Жук (35), Бортнік (35), Осокін (59), Оксенюк (68), Котюк (73), Шимко (75).
Вилучення: Жук (40, друге попередження).

Хмельничани одразу ж продемонстрували, що приїхали до Рівного за перемогою. Вже на перших хвилинах зустрічі Богдан Бортнік вибіг віч-на-віч з голкіпером «Вереса», але ворота господарів врятувала ліва штанга. Поступово перевага динамівців ставала дедалі відчутнішою. Підопічні Віталія Шевчука змушені були захищатися. Центр поля в ці хвилини вони переходили нечасто, а про гострі контратаки у їх виконанні не було й мови. Але й гості не дуже поспішали форсувати події. В індивідуальній боротьбі вони постійно перегравали рівнян, але до перерви спромоглися ще лише на один момент біля воріт Павла Печинського. Цього разу, після пасу Олександра Маліцького, один перед воротами опинився Олексій Муравський, але й він у «рамку» з вигідної позиції не влучив. Наприкінці тайму полегшив завдання суперникам захисник «Вереса» Ігор Жук, який впродовж п’яти хвилин примудрився майже на рівному місці заробити два «гірчичники», залишивши свою команду у меншості.
Здавалося, рівненському «Вересу», який і граючи в рівних складах ледь стримував натиск гостей, тепер буде й зовсім важко. Однак трапилося зовсім навпаки. Маючи на полі на одного гравця менше за суперників, рівняни змогли згуртуватися, продемонструвавши у другому таймі значно впевненішу гру, ніж до перерви. Гра поступово вирівнялася, а атаки господарів ставали дедалі небезпечнішими. Чого вартий лише прохід Андрія Оксенюка, після удару якого в ближній кут воротар «Динамо» колишній рівнянин Василь Козіброда з великими труднощами перевів м’яч на кутовий. Далі двічі поспіль міг відзначатися Олександр Любар. Спочатку наш нападник, отримавши на правому фланзі пас з центру поля, з-за меж штрафної на техніку пробив в дальній кут – Козіброда на місці. А вже згодом Олександр мав чи не найкращу нагоду забити в матчі, коли вийшов на побачення з голкіпером «Динамо», але удар Любара був невлучним. За таких умов гол, проведений хмельничанами виглядав не зовсім логічним. На 70 хвилині Андрій Слободян, що незадовго до цього вийшов на заміну, отримав м’яч на лівому фланзі атаки й здалеку навмання пробив по воротах. На своєму шляху м’яч зачепив голову капітана «Вереса» Олега Котюка, змінив траєкторію, й рикошетом залетів під поперечину. Печинський був безсилим врятувати свою команду – 0:1. На жаль, впевнено рівняни виглядали лише за нічийного рахунку. Наприкінці зустрічі команда значно підсіла. Сил на те, аби відігратися у гравців, здавалося, зовсім не залишилося. Скоріше гості могли забити ще. Спливали заключні хвилини, коли Маліцький віддав пас в центр штрафної на Богдана Дехтярука, але удар останнього виявився невлучним. Втім, футболісти «Динамо» не надто засмутилися цій невдачі, адже своїх три очки у Рівному вони здобули.
  • 0
  • 25 серпня 2010 11:36
  • Бортнік вміє влучити у стійку wink
    добре хоч один момент реалізували у гол applause але такій команді треба забивати більше pk
    ВІТАЮ ОЛЕКСАНДРА ПОРИЦЬКОГО З ЮВІЛЕЄМ!!! faer
    не знаю як грав Козіброда у Вересі але в Динамо з таким тренером він грає просто неперевершено applause
    ще раз ВІТАЮ!!! ole
^
  • 0
  • 25 серпня 2010 08:24
  • Команду з Перемогою! Порицького з Ювілеєм!
  • 23 серпня 2010 14:25
  • applause Перемога на виїзді-то завжди добре ) І ще й мій кумир Слободян забив..може ше заграє )
    /6/187/4042/fixture
    А тут что-то НИЧЬЯ - записана !!!!???? И как это понимать ?
^
  • 0
  • 23 серпня 2010 11:51
  • Цитата: Jeloalaycle

присоединяюсь! есть ли среди вас, друзья, люди доброй воли, которые не обламаются перезалить файлы? поделитесь кто скачал плз!

• 0
  • Приємна несподіванка. Я вже змирився з нічиєю..а тут перемога. ura Приєднуюсь до Андрія Слободяна і Ко та також вітаю Олександра Порицького з ювілеєм. Бажаю міцного здоров"я і нових перемог goal faer