5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Бастіон"-"Динамо": хмельничани "вистраждали" перше очко

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Бастіон"-"Динамо": хмельничани "вистраждали" перше очко

Дебютний поєдинок нової першості між іллічівцями та нашим клубом завершився "сухою" нічиєю

«ДИНАМО»: Козіброда, Шляховий, Лазар, Черемісін, Осокін, Безвещук (Маліцький, 84), Шимко (Карабаєв, 71), Мавров (Плосконос, 77), Ткачук (Слободян, 54), Колесников (Муравський, 65), Дехтярук.

Попередження: Мавров, 30, Осокін, 61, Маліцький, 89.

Хмельничани повернулися додому з Іллічівська, де зіграли свій перший матч у новій першості. І результат - 0:0, цілком задовольнив гостей. У першому таймі на полі точилася рівна боротьба, а ось у другій сорокап'ятихвилинці "Бастіон" був набагато ближчим до перемоги. Однак вітили свою перевагу у забиті голи команда Краснянського не змогла. Не допомогли господарям і шість (!!!) доданих арбітром хвилин, які за неймовірної спеки перетворилися на справжнє випробування для обох команд. Що ж, вітаємо гравців та тренерів "Динамо" із першим здобутим очком у сезоні!
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • 30 липня 2010 20:57
  • Что никто ничего не напишет о первом домашнем матче ?

БАСТІОН - ДИНАМО - 0:0.
    24 липня. 17.00. Іллічівськ. Стадіон «Шкільний». 3200 глядачів.
    Судді: В.Федунец, Б.Трач (обидва — Тернопіль), В.Куцев (Київ).
    Делегат ФФУ: В.Денисюк (Фастів).
    Іллічівськ: Череднюк, Волчков, Шеремет, Лілик (Лужанський, 75), Вол.Рудий, Пащенко, Нечипорук, Чахотін (Белмохтар, 46), Поляхов (Павлов, 68), Комягін, Тараров (Барба, 57). Запасні: Чечельницький, Гайдаржи, Куянов.
    Тренер: Олександр Краснянський.
    Хмельницький: Козіброда, Шляховий, Лазар, Черемисін, Осокін, Безвещук (Малицький, 84), Шимко (Карабаєв, 71), Мавров (Плосконос, 77), Ткачук (Слободян, 54), Колесников (Муравський, 65), Дехтярук. Запасний: Дудник.
    Тренер: Віктор Муравський.
    Попередження: Вол.Рудий (34). Пащенко (78) — Мавров (30), Осокін (61), Малицький (89)

Як свідчить історія зустрічей між цими командами, то саме Хмельницьке «Динамо» є незручним суперником для «Бастіона» в Іллічівську. В усякому разі, минулого сезону гра між цими командами також закінчилася нічийним результатом, лише — 1:1. Цього разу командам відзначитися не вдалося.

Початок матчу був за господарями поля. Вже в дебюті зустрічі Тараров міг відкрити рахунок у матчі. Небезпечно з-за меж штрафного бив Пащенко. У кінці тайму впродовж однієї хвилини Тараров мав дві реальні нагоди забити м'яч: у першому разі надійно зіграв воротар, у другому — м'яч пролетів над поперечиною воріт. Гості в першій половині запам'яталися небезпечним ударом Маврова з-за меж штрафного.

Другий тайм відбувся у тому ж ключі. Вже в дебюті Тараров не реалізував виходу сам на сам. Небезпечно зі штрафного бив Нечипорук. Хоча й гості мали реальний шанс відкрити рахунок. Волчков не дав змоги переправити м'яч Дехтяруку в порожні ворота, вибивши його з лінії воріт. Але загалом гра проходила за переваги господарів поля. Проте реалізація моментів гравцями «Бастіону» залишала бажати кращого. Дуже надійно грав Козіброда. Лише в компенсований час дві хороші можливості забити мав Барба, але не зміг переграти воротаря «Динамо».
^
  • 0
  • 26 липня 2010 16:37
  • Цитата: kobushko

путь чемпионов! начинаем как киевляне с ничейки, а дальше только победы!!!!!!!!

• 25 липня 2010 21:22
  • Команду зберегли, попри очікування "доброзичливців". Будуть працювати - результат прийде.
    А команду потрібно підтримати.
    Вітаємо гравців і тренерський склад з позитивним початком.

^
  • 0
  • 25 липня 2010 21:13
  • Вітаю!!!
    Ну так Чорноморець2 в себе дома повинні обігрувати))

• 25 липня 2010 14:58
  • Поздравляю играков, болельщив, и тренерский состав. applause Главное не опускать руки, и не розлабляться. МОЛОДЦЫ!!!
^
  • 0
  • Leva

• 25 липня 2010 14:57
  • Простите меня но я -бы не писал ВЫСТРАЖДАЛИ!
    Не хочу повторятся но Бастион сколько играет одним составом ? да ушли несколько человек но основа осталась и предсезонку они проводили и товарняки они гоняли А МЫ ?
    А заглавие должно быть таким " НИЧЬЯ РАВНОЦЕННАЯ ПОБЕДЕ " Это мое личное мнение ! и я никому и ничего не навязываю и на ничто не претендую ! applause
^
  • 0
  • vov4ik

• 25 липня 2010 14:50
  • Цитата: Юрий 55
    При такой подготовке к сезону - это супер !

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.