Нелогічний розгром

Звіт про гру "Львів-2"-"Динамо" від офіційного сайту львівського клубу

Друга команда «Львова» зазнала фіаско (0:4) у домашньому матчі з хмельницьким «Динамо»

«Львів-2» – «Динамо» (Хмельницький) – 0:4 (0:1)

Субота, 24 квітня. Кам’янка-Бузька. Стадіон «Над Бугом»

Голи: Маліцький (7), Дітковський (67, 82), Муравський (84)

«Львів-2»: Шевчук, Жук, Лазар (Дадак, 75), Віт. Макар, Варивода, Вол. Макар (Тимишин, 68), Матвіїв (Мазур, 83), Власюк, Грицай, Малиновський (Мачуленко, 35), Бабич

«Динамо»: Козіброда, Балицький, Осокін (Папірович, 73), Шимко, Шляховий, Горбієвський, Дехтярук (Ткачук, 58), Колесников (Муравський, 79), Маліцький (Безвещук, 78), Солонинко (Грищук, 66), Дітковський (Слободян, 85)

Попередження: Шимко (37), Маліцький (39)

Чому нелогічний розгром? Та тому, що перевага гостей не була вже такою переконливою, а остаточний рахунок вони встановили на останніх хвилинах зустрічі. Так, львів’яни поступилися гостям за багатьма компонентами гри, проте до сумного підсумку матчу довели власні необов’язкові помилки та деякі інші обставини.

Наприклад, хто його знає, як би повернувся хід зустрічі, якби арбітр Драчов з Київської області призначив пенальті на початку другого тайму (за рахунку 0:1), коли у штрафний майданчик «Динамо» вривався Бабич, а його збили з ніг. Або якби суддя вилучив з поля за навмисний фол гравця хмельницького «Динамо» (теж за рахунку 0:1), але рефері обмежився жовтою карткою. Ці епізоди після матчу викликали чимало нарікань у наставника «Львова-2» Михайла Токаря, але найбільше претензій – і це цілком зрозуміло – було до підопічних за невиразну гру.

Хмельничанам вдався швидкий гол – уже перша осмислена атака завершилася проходом правим флангом Колесникова, простріл якого замкнув Маліцький. На це львівські футболістами відповіли кількома непоганими атаками, спочатку комбінацію розіграли Бабич і Варивода, а згодом удари з дальніх дистанцій не зовсім вийшли у Матвіїва і Грицая.. Однак на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Жваво розпочали львів’яни другу половину зустрічі, та все ж Варивода ударом головою зі зручної позиції після кутового воротаря суперників не пробив, про епізод з проходом Бабича і непризначеним пенальті тут вже згадано, а у Власюка удар головою після навісу Володимира Макара не вийшов.

А в середині тайму грубо помилився оборонець Лазар, після чого ветеран хмельницького футболу Дітковський з другої спроби переграв голкіпера «Львова-2» Шевчука. Згодом найкращий бомбардир «Динамо», скориставшись прострілом з флангу, оформив дубль. А крапку в зустрічі поставив Муравський, який отримав м’яч від Грищука і смачно вистрелив у «дев’ятку». Усі ж спроби львів’ян якось змінити ситуацію ні до чого не призвели.

Інформаційна служба Футбольного клубу "Львів"
  • 0
  • 28 квітня 2010 09:55
  • Цитата: JERRY
    Льв1вянни Гей-Гей..Льв1вянни Гоу-Гоу..Льв1вянни сьогодн1 програли в футбол))

• 27 квітня 2010 18:34
  • Льв1вянни Гей-Гей..Льв1вянни Гоу-Гоу..Льв1вянни сьогодн1 програли в футбол))
    хД
^
  • 0
  • 27 квітня 2010 17:22
  • vetalkokain,шось я не зрозумів до чого твій пост хилить?)
^
  • 0
  • Rosohin

• 27 квітня 2010 16:50
  • vov4ik,
    Маліцький в грі з ФК "Верес" дав гольовий пас, а вже в Кам"янці-Бузькій забив гол - прогрес? laughing

• 26 квітня 2010 21:02
  • Бля вы чего ? Ваша команда выиграла а вы сопли в рот жуете.Радоватся нужно И поздровлять .Хули сопли розпустили .Надежда умерает последней.Пусть на первое место выходят за место пятого))) Ребята я за вас у вас все получится !!!!!!!!!!!!!!!!
^
  • 0
  • vov4ik

• 26 квітня 2010 20:24
  • я понимаю, когда команда проигрывает 1-0 или 2-0... но при 4-0 такое писать... ))) почему то автор забыл, что один гол в ворота Львова не засчитали при счете 0-1, а уже после 0-2 счет мог быть и 0-8))) ладно, как по мне, главное, что наши ребята победили.