5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» «Рось» з Хмельницького поїхала із «баранкою»

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

«Рось» з Хмельницького поїхала із «баранкою»

«Динамо» в матчі проти білоцерківської «Росі» здобуло переконливу перемогу з рахунком 2:1.Безпрограшна серія хмельничан налічує вже дев’ять матчів.

«Динамо»: Козіброда, Яремчук (Шляховий, 90+3), Балицький, Якубовський, Сергеєв, Шолін, Рева, Горбієвський, Грищук (Колесников, 83), Слободян (Нікітін, 67), Дітковський (Муравський, 88).

«Рось»: Налікашвілі, Андрощук, Блавацький, Денисов (Ніколаєв,45), Недяк (Перін, 57), Соботюк, Соловйов (Ткачук, 53), Ямборко (Клешня, 59), Тітомир, Юрченко, Рябцев.

Голи: Дітковський, 42, Нікітін, 77 – Рябцев, 90+5.

Цього матчу у Хмельницькому очікували з нетерпінням. Багатьох цікавило відповіді на два запитання. Перше – чи зможе «Динамо» реваншуватися за поразку у першому колі з рахунком 5:1? Друге – чи продовжать хмельничани свою безпрограшну серію, яка триває вісім поєдинків. А відповідь на них була одна: «Так».

4-1-4-1- саме за такою схемою у цьому матчі грали господарі поля. І судячи з усього, тактика була підібрана вдало. Особливо це було очевидним у першому таймі, коли «Динамо» мало беззаперечну перевагу над «Россю», і створило не один небезпечний момент. Білоцерківці ж, фактично, теж грали у зональний футбол, але створити загрозу біля воріт Василя Козіброди довгий час просто не могли. Як доказ, вперше пробили по воротах хмельничан на 12 хвилині. Та й то удар був здалеку та повз ворота. Однак, на 25 хвилині Сергій Рябцев, нанісши другий удар по воротах «Динамо», ледве не відкрив рахунок. М’яч летів у самісіньку «дев’ятку», але господарів врятував голкіпер.

Хмельничани за перші 40 хвилин мали як мінімум три моменти для взяття воріт. І всі вони були у Сергія Дітковського. Однак форвард проявив себе на четвертій спробі, коли результативно замкнув головою передачу Слободяна у дальній від голкіпера кут.

А вже після перерви «Рось» кинулася відіграватися, а «Динамо» почало діяти другим номером, але тримало гру під контролем. Руйнування атак хмельничанами, вочевидь, виводило з себе гравців білоцерківського клубу, а тому інколи вони діяли доволі жорстко. Як приклад, ситуація в середині другого тайму. Сергій Тітомир грубо зіграв проти Олександра Грищука, а той, в свою чергу, підскочив із газону, щоб висловитися… Тітомир впав! Гравці обох команд збіглися у центр поля, прибігли і судді – розбиралися, що і до чого. А потім висновки підбив рефері Юрій Синишин – покарав обох гравців «гірчичниками». Для Тітомира це був другий, а тому і довелося Сергію залишати поле.

Навіть у десятьох «Рось» намагалася відігратися. Але вже на 77 хвилині хмельничани «підловили» гостей на контратаці – Сергій Рева віддав проникаючу передачу на Євгена Нікітіна, і той, поборовшись із захисником перекинув голкіпера воріт, забивши другий гол у ворота білоцерківців. Ще через хвилину Дітковський міг оформити «дубль», але його удар влучив у сітку з зовнішнього боку. Ще один момент у Дітковського, і «Рось» рятує штанга. Все йшло до «сухої» та переконливої перемоги хмельничан. Але… Арбітр додав аж 6 хвилин, і на 95-й «Рось» відіграла один м’яч. Потужний удар Періна Козіброда відбив, але Рябцев був першим на добиванні.

На більше розлючена «Рось» не спромоглася, та й часу вже не було. Ну, а на післяматчеву прес-конференцію наставник гостей Ігор Хіміч не прийшов, а тому довелося спілкуватися лише з коучем «Динамо», в той час, коли із роздягальні «Росі» доносилися незрозумілі слова.

Володимир Рева, головний тренер «Динамо»: «Є три очки – це головне.У першому таймі ми повністю контролювали гру. У другій половині могли довести рахунок до непристойного. Але наприкінці пропустили необов’язковий м’яч, і таке в житті буває, що могли не довести гру до логічного завершення. Сьогодні була тактика проти тактики. Хто краще це виконав, той і переміг. Вважаю, що ми були кращими сьогодні».

Фото з матчу >>>
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • 31 травня 2009 14:09
  • да ф ти як думав))но прикольно правда?
  • 31 травня 2009 13:04
  • Сподобалося коли в першому таймі наші перебудовувалися з атаки на захист і навпаки. Да ще сподобалося як Слободян з Грищуком флангами мінялися. Видно що Рева піднатаскав їх. Але в другому таймі такий сумбур був, що хто куда хотів туди і біг.
^
  • 0
  • 31 травня 2009 12:36
  • Єдине, що мені не сподобалося-це стояння Дідковського у офсайді. Треба трохи бігати! А в загальному-молодці! Що так гарно кричали на стадіоні! І я трохи не зрозумів, це що фанатські групи об'єднались чи просто поміняли місця
^
  • 0
  • 31 травня 2009 12:20
  • Мой приезд в Хмельницкий совпал с матчем "Динамо" проти "Роси". Мне понравились системные паси в зону нападающих (в основном в зону Дитковского). Однако, то пас был неточный, то Дитковский "мазал" (по мячу или по воротам). Мне он понравился в отборе мяча (креативный спортсмен), но и тут "НО" : обводка защиты у него не получалась. А что не понравилось? - Начало (первые 20 минут) второго тайма "Рось" прижала динамовцев к воротам. Был пожар. И будь гол (он мог быть дважды), то ... не знаю, не знаю ... - навряд, бы "Динамо" победило. Удручало и то, что в первом тайме динамовцы упустили три 100% -ые возможности. Ну, а гол Дитковского - согласитесть - никто и не ожидал. Как он подставил голову?! - Интуитивно, автоматически ... . Но в целом, в игре я увидел ряд интересных моментов (задумок, наработок команды, тренера?).
    Жду матча в Броварах, куда, конечно, же поеду. Думаю, что "Нафком" проэкзаменует состояние "Динамо". Ох боюсь я за правый край защиты.

^
  • 0
  • 31 травня 2009 11:45
  • дада))Дитковський вчора вибив мяч за стадіон)))якісь малі хутко побігли його віддавати як це здавалося на перший погляд але не судилося))) в результаті ані малого ані мяча працівникам міліції знайти невдалося))дитковський купить новий мяч)))
    мораль\невмієш бити чого берешся)))
^
  • 0
  • 31 травня 2009 11:23
  • Нажаль мене вчора небуло на футолі ! Вітаю хлопців з перемогою! Звичайно тренера також вітаю! А Нікітін і Дітловський Красавчики!

А, що Ямборко з Хмельницького родом, разом із Ткачуком ?
  • 31 травня 2009 10:47
  • Молодці динамівці, мені здається, що с кожною грою вони все краще і краще грають!!)) матч супер вийшов, команда показувала класний футбол, атмосфера на стадіоні тож класна, ну може тепер настануть часи коли стадіон знов буде забитий!)))
^
  • 0
  • 31 травня 2009 10:31
  • кстати мы уже 3-ий домашний матч теряем мячи laughing вчера Дитковский перебил за забор)))))

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.