» Вінницькій «Ниві» не допомогли ні пенальті, ні вилучення

Вінницькій «Ниві» не допомогли ні пенальті, ні вилучення

У Хмельницькому в матчі 30 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «А» зустрілися місцеве «Динамо» та вінницька «Нива». Гості мали чудовий шанс увезти очки з Хмельницькому, граючи в більшості та пробиваючи пенальті. Але футбольний бог був на боці «Динамо». Господарі перемогли – 1:0

«Динамо»: Козіброда, Балицький, Горбієвський, Яремчук, Сергеєв, Лемішевський, Рева, Шолін, Нікітін (Колесников, 58), Слободян (Рудий В.В, 73), , Дітковський (Грищук, 90+2).

«Нива»: Преснаков, Драган (Лопушняк, 59), Заварін, Бовкун (Шаповал, 86), Рудий В.А., Трефіловський (Сіліч, 41), Завадян, Комар, Корольчук (Жула, 66), Поліщук, Бондаренко.

Цей матч ще до свого початку гарантував, як мінімум, справжню битву на полі. Адже наставник хмельничан Володимир Рева, коли працював у ФК «Тирасполі», «тримав» у помічниках нинішнього головного тренера «Ниви» Юрія Солов’єнка. Та й привертав до себе увагу і головний арбітр зустрічі – Харко з Луцька. Він у шести матчах цього чемпіонату в групі «А» призначив п’ять пенальті. І всі вони в ворота гостей. Але цього вечора Харко частково змінив свою статистику.

Перші хвилин двадцять пройшли в рівній боротьбі. Обидві команди шукали «дірки» в оборонах, як правило, через дальні діагональні паси, оскільки в короткий пас було грати неможливо – футболісти вдало перекривали всі зони. Однак вже на 25 хвилині «Нива» отримала чудовий шанс відкрити рахунок у грі. Корольчук в штрафному майданчику «Динамо» робив передачу в центр воротарської і влучив у руку вже лежачого Сергеєва. Харко одразу ж призначив пенальті. І Трефіловський пробив над поперечиною вище воріт!

Епізод із пенальті лише додав сміливості… хмельничанам. Синьо-білі все частіше знаходили «дірки» в обороні «Ниви» і на 32 хвилині заробили штрафний неподалік від воріт гостей. Метрів 20-ть. Для Дітковського це була друга спроба в цьому матчі. Перша завершилася ударом у стінку, друга – прямо в дев’ятку. Стадіон «Поділля» на радощах наче вибухнув.

Друга половина гри стала не менш цікавою. «Нива» більше контролювала м’яч, але пробити ближче, ніж з 19 метрів «динамівці» не дозволяли. Натомість самі за перші десять хвилин могли двічі забити і поставити крапку в матчі. Ан ні! 68 хвилина – хавбек «Динамо» Лемішевський отримує червону картку – за навмисний удар суперника в обличчя. І ось тут почалося. Вінничани великими силами пішли вперед, а хмельничани почали грати на контратаках. І знову мали дві нагоди «покарати» «Ниву». Зачинити «Динамо» біля власних воріт гості змогли лише з 87 по 90 хвилину. Але толку від цього не було жодного.

Фактично три додані арбітром хвилини пройшли, як би це дивно не звучало, в атаках «Динамо» та в спробах «Ниви» заробити хоча б очко. Не вийшло. «Динамо» перемогло.

Володимир Рева, головний тренер «Динамо»: «Сьогодні наче футбольний бог був на нашому боці. Це стосується нереалізованого пенальті. Нам в цьому більше пощастило – реалізували один стандарт. Щодо конструктивних дій, то вони не були такими, якими я би хотів їх бачити. Видовищність була за рахунок єдиноборств та самовіддачі наших гравців, які ще й грали в меншості. Але ж вистояли і досягли результату».

Юрій Солов’єнко, головний тренер «Ниви»: «Хочу привітати команду-суперника з перемогою. Вона заслужена. Ми серйозно готовувалися до матчу, знаючи, який тут тренер, і наскільки навчена команда. Так воно і вийшло. На жаль, наші футболісти вже не першу гру не виконали тренерську установку. Будемо розбиратися вже вдома».

• Цитата: JERRY
    мені сподобалося багато моментів ати наверно дивився в Онлайн трансляції))

• 22 травня 2009 10:50
    давно вже не бачив такого футболу в Хмельницькому!!!

не понимаю...ты или живёшь в своём каком-то мире или ты был не на том футболе о котором мы тут говорим... какой игры??? она разве была, где ты её видел? антифутбол... tomato
^
  • 0
  • 21 травня 2009 14:58
  • матч мені сподобався команда грала чудово)))вони притримувалися настанов тренера)))давно вже не бачив такого футболу в Хмельницькому!!!
^
  • 0
  • vov4ik

• 21 травня 2009 13:09
  • Цитата: володей
    Видел как ты с противоположной стороны сначала бежал, а потом остановился и начал фоткать.

ага... а "Беркут" с меня прикалывались, говорили: Та беги уже через поле:) Короче смотрим "бонусные" фотки:))
^
  • 0
  • 21 травня 2009 13:05
  • Wicwind,
    Не согласен по Рудому - отыграл очень прилично.
    Колесников боротся за мячи не хочет.
    Яремчук с учетом что место левого защитника не его довольно неплохо.

• Цитата: aviator
    vov4ik, а ще десь можна знайти фото з цього матчу?

ты сначала эти на турнире прокоментируй-))) ну, а я скоро у нас на сайте ещё выложу. Типа бонус будет фото пенальти, только жаль качество никакое, но все равно поставлю
^
  • 0
  • 21 травня 2009 12:20
  • Wicwind,
    djkyu za takuu rozbir gru po-gravcjm,cikavo poslyhatu dymku riznuh vbolivalnukiv!!! applause nadius vje z novogo sezony nawi gravci ysi skunyt vagy i serezniwe bydyt stavutus do svoei robotu!!!
^
  • 0
  • 21 травня 2009 12:06
  • Взагалі відсутня гра.
    Козіброда - якщо списати його ляпи на сонце, то відстояв нормально.
    Сергеєв - ніби провалів не було в захисті, от тільки з пенальті не пощастило.
    Балицький - ну кожна гра в нього на рівні.
    Горбієвський - також відіграв надійно і навіть до атаки підключався.
    Яремчук - може до наступного матчу навчиться вкидати аути. Грубо грав.
    Лемішевський, Рева, Шолін, Нікітін - зіграли однаково ніяко. А за удар Лемішевського ще би штрафанути не завадило б.
    Дітковський - не розумію за що його ставлять в основу. Лише ходив по полю і висказував претензії. Ну молодець, що гол забив.
    Слободян - не виключається з боротьби, якщо втрачає мяча - одразу вступає у відбір, сподобалоося, коли в другому таймі протащив на собі двох захисників, ну потім його завалили. Очі горять (с) Сабо.
    Колесников - старався. Набере форму, то гратиме в старті.
    Рудий - не помітив його на полі.
    Грищук - часу не було, щоб проявити себе.
^
  • 0
  • 21 травня 2009 10:40
  • vov4ik, а ще десь можна знайти фото з цього матчу?
^
  • 0
  • vova

• 21 травня 2009 10:36
    Нам нужен вратарь. Козиброда места играет клоуна.

Василий Козиброда очень даже не плохой воротник.В последнее время в Подолье-Динамо было и есть два толковых вороталя: это Гуменюк, и Козиброда. За победу над нивой спасибо Динамо! А за КУБОК УЕФА спасибо Шахтеру! Вчера для меня был двойной праздник! applause
^
  • 0
  • 21 травня 2009 10:23
  • Особисто мені гра сподобалася. До речі, в сусідньому секторі сидів Бобиляк:))) Тому згадалося, як команда грала осінню... Через це гра і сподобалася:)))

Робити розбір гри - робота тренерського штабу. А від себе можу написати команді великий респект за те, що не здалися і билися до кінця. Якщо хтось з гравців це прочитає, то дякую вам за гру та бажаю побільше перемог, а головне отримувати задоволення від футболу.

тех у Хмельницькому люблять футбол.

xxx, Козіброда помилився декілька раз в першому таймі (особливо коли пролетів повз м'яч), а в другому, коли гості почали давити (тобто коли це було найбільш потрібно), зіграв надійно.
^
  • 0
  • vov4ik

• 21 травня 2009 09:21
  • Цитата: xxx
    Козиброда - неуверенно, часто ошибался на выходах

выступлю в его защиту. Ошибки были в основном в 1 тайме. А почему? Потому что реально солнце мешало - оно так слепило, что мне, к примеру, очень трудно было наблюдать за футболом, когда стол за воротами "Динамо".
    Цитата: тех
    Рассмешило когда диктор объявил "На полі зявився Володимир Володимирович Рудий"!!!!!

все очень просто, у Винницы тоже был Рудой Вова. Только тот Анатольевич))) Поэтому нашего обьявили Владимировичом))
    Цитата: тех
    Приятное впечатление от игры Виннницы

ну этому есть обьяснение - много игроков с "Оболони", "Княжей" и так далее, шде прошли хоть элементарные азы футбольного мышления. Хотя мне вчера Нива не понравилась - слабовато сыграли.
^
  • 0
  • 21 травня 2009 08:45
  • Цитата: Wasabi
    доречі хочеться дізнатись хто робить ці фото??..

Вчера vov4ik сам делал фото.

Цитата: тех

У Нивы же был свой Владимир Рудой но не Владимирович.

Кстати наш Рудой удачно сыграл своё время.
^
  • 0
  • 21 травня 2009 03:15
  • если чесно, то победа Динамо - и это радует...не ожидал!!!

У Динамо пока игры не вижу - у большенства игроков лишний вес - я понимаю что игру за пол года не поставить (поэтому о том что игры нету говорить не буду - это итак все прекрасно видят), но ЛИШНИЙ ВЕС сбросить можно за 3 недели - чуваки это уже проблема - причём проблема у
    большенства игроков которым за...25 лет!!!!!!! Вот тут промахи тренера... Дитковский бежал а за ним ещё и его зад тащился... oyyy

Пока ещё не понятно как Динамо собирается играть с тактикой 4-3-3...?

Ну будем надеяться что игра будет становиться постепенно - главное чтобы было человек который этим займёться серьёзно, потому что за пол года ничего не сделаешь (вон Луческу если не ошибаюсь 5 лет понадобилось)!!!

Приятное впечатление от игры Виннницы - парнишки молодые с пониманием того что они делают на поле - уверен если их этот состав поиграет 2-3 года то и в первой лиге их ждёт хороший результат!!!! Пожалуй это самое яркое впечатление от игры!!!

а вообще так в порядке послесловия...поскольку первый раз видел Динамо в игре
    1. Не думал что столько народу ходит на футбол - людей очень много как для ж...в которой команда...а представьте что будет если вывести команду в первую лигу!!!- Руководство этим нужно пользоваться!!!!
    2. половина команды "тащит за собой прицеп" - жопа у некоторых побольше чем у Джей Ло!!!
    3. Рассмешило когда диктор объявил "На полі зявився Володимир Володимирович Рудий"!!!!! laughing это ржач - у нас игроков уже по отчеству кличут!!!!
    4. Приятно было видеть банер тифози "Мы остались подолянами!!!", потому что по-моему мнению болелам с 5 сектора хоть как назови команду, они свои кричалки переделают под всё что угодно!!! похрен за кого болеть "Подолье", "Динамо" или Летичевский "Карась"
^
  • 0
  • 21 травня 2009 01:12
  • xxx, mene vje davno nastorojye wo poka nam wastut ale byde dalwe..... ???? i skolko bu j ne smotrel igor,no vse ravno ne poumy 4to na pole delaet LEMIWEVSKIU i REVA???j vse ponimauy no ne do takou naglou stepenni???? vseh s pobedou SHAHTERA- kak govoritsj ne ybeditelno,no na klase.vsem yda4ki!!! applause
^
  • 0
  • Дмитро Чигринський чемпіон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!! cup

--------------------
^
  • 0
  • 20 травня 2009 22:47
  • Оценки игрокам (моя версия):
    Козиброда - неуверенно, часто ошибался на выходах.
    Балицкий - как обычно.
    Горбиевский - понравился, хорошо боролся, без ошибок.
    Яремчук - старался (хотя, рядом с Балом кто бы ни старался?), без претензий, не хватает техники.
    Сергеев - больше оборонялся, чем созидал. Был одним из лучших на поле.
    Лемишевский - не понимаю его роли на поле, в борьбе не убедителен, как и в созидании. Кроме красной карточки, больше эпизодов с его участием не припоминаю.
    Рева - сегодня слабо, с функциями плеймейкера не справился, отсюда, частично проиграли центр поля.
    Шолин - см. Лемишевский (кроме красной картки).
    Никитин - не готов. Полностью выпал из игры.
    Слободян - молод ещё, поэтому проигрывал борьбу корпус в корпус, старался.
    Дитковский - его гол перечёркивает все его минусы (лишний вес, приём мяча спиной к воротам).
    Колесников - оживил игру, впечатление положительное.

• нуууу, якщо чесно то неочікував.. хоч завжди сподівався.. ну що сказати: молодці! applause
    шкода що невийшло піти на матч, але дякую за фотозвіт, доречі хочеться дізнатись хто робить ці фото??..