5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» «Закарпаття»-«Динамо-Хмельницький»: переміг клас команди

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

«Закарпаття»-«Динамо-Хмельницький»: переміг клас команди

Хмельничани провели черговий спаринг. Цього разу команда програла

«Динамо-Хмельницький»: Дуднік, Яремчук, Горбієвський, Балицький, Сергеєв (Мошківський, 75), Лемішевський (Побережник, 50), Шолін, Грищук (Рудий, 46), Сендель (Муравський, 50), Дітковський (Нікітін, 51), Колесников (Слободян, 46).

Отож, «Динамо-Хмельницький» у Севастополі зіграло з ужгородським «Закарпаттям», яке посідає друге місце в першій лізі. І хмельничани програли. Але… Не слід забувати, що матч товариський. Та й не обійшлося в цій грі і без курйозів.

Вже на 13 хвилині Ужгороді відкрили м’яч, завдяки помилці Дудніка, який пропустив несильний удар під мишками. А вже потім, на 35 хвилині, не забарився і другий гол. Щоправда, «Закарпаття» й справді діяло так, як це належить одному з лідерів першої ліги. Та й тактичний модуль хмельничан з двома опорними півзахисниками не виконував поставленої тренером мети. На результаті в першому таймі сказався і брак при контролі м’яча. А тому результат першого тайму – 2:0, в принципі, цілком закономірний.

У другій же половині гри футболісти «Динамо-Хмельницький» перебудувалися, що й дало свої позитивні результати. Розіграна комбінація Шоліна з Рудим на початку другої сорокап’ятихвилинки втілилася у гол, забитий Дітковським. Хмельничани не тільки змогли скоротити відстань у рахунку, а й майже весь другий тайм контролювали м’яч. Однак зрівняти рахунок друголіговцям «Закарпаття» не дозволило. До того ж, за 2 хвилини до завершення матчу ужгородці заробили пенальті, яке і реалізували. 3:1 – остаточний рахунок у грі.

Наступний свій матч «Динамо-Хмельницький» зіграє завтра, 21 березня, проти ПФК «Севастополь», який посідає третє місце в першій лізі.
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • Leva

• 21 березня 2009 15:34
  • xxx,
    Привет ! во многом с тобой согласен !Но согласись и ты Что если не дать себя проявить то они появляються в других командах и неплохо играют ? Такие как бобыляк не только не умеют а даже наоборот губят молодых и преспективных. Хочеться надеятся и верить что Рева создаст колектив который сможет отстоять честь нашего города . Трудно после бобыляков исправлять положение и подыматся с15 места. Осталось совсем немножко и мы своими глазами увидим. Чудо ждать не надо ведь меньше месяца они вместе да ито идет подбор и наигревание состава. Будем терпеливее и справедливы и все придет. Москва сразу не строилась !
^
  • 0
  • 21 березня 2009 14:55
  • На данный момент мне глубоко плевать кто играет в составе или не играет, тренеру виднее, как говорится. Главное - приятен тот факт, что команда играет эти самые товарищеские матчи, что-то наигрывает, вообщем, что-то пытается сделать. При бобыляке (пишу его фамилию с маленькой буквы, ибо человек он маленький) чё-то не припоминаю такого (Металлист не в счёт). Вопрос в том, что из большинства наших футболистов - футболистов не сделать, сколько ни старайся. Жаль...
    Радует результативность Дитковского. Человек с понятием и с опытом. Хочется на него посмотреть воочию.

• 21 березня 2009 09:52
  • звиняюсь....как то не заметил его .....))
^
  • 0
  • ничего страшного! ,тренер молодец шо выпускает молодёж,им надо побольше практики,они молодцы,в завтрешней игре удачи всё будет ок!

Побережнык уже какой то обьявился

он наш местный и с 1 дня на сборах в команде.
^
  • 0
  • 21 березня 2009 07:05
  • да,вратаря не хватает...а на счет проигрыша ничего страшного! ведь Закарпаття еще год назад играло наравне с ДК и ШД!
^
  • 0
  • 20 березня 2009 21:12
  • Побережнык уже какой то обьявился......по ходу Евгений Побережнык 1990 года рождения.....недавно был на просмотре в могилевском Днепре, но не подошел....
^
  • 0
  • Leva

• 20 березня 2009 20:42
  • Мяч пропущен под мышками ! Вот и ответ на вопрос нужен ли нам вратарь ? А то что они проиграли невижу тут ничево зазорного . пусть проиграют еще и Севастополю. Главное найти свою игру взаимопонимание : и определить кто на что способен и на кого можно положиться. Начало не за горами а погодка не балует обидно. ! Что-то не вижу в составе РЕВА младший отзывы о нем неплохие писали. ?
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.