» «Поділля»-«Бастіон»: помиляється один, страждають усі

«Поділля»-«Бастіон»: помиляється один, страждають усі

Хмельничани демонструють характер, але зачепитися за нічию не можуть

«ПОДІЛЛЯ»: Левицький (60 Дуднік), Балицький, Яремчук, Сергеєв, Будник (86 Білик), Гутнікевич, Рудий, Шолін, Кострицький (73 Грищук), Козелко (65 Сендель), Колесников.

Демонстрація характеру… Так називався наш анонс до матчу «Поділля»-«Бастіон». І вгадали ж! Але… рахунок на табло не на користь хмельничан. Спочатку характер показало «Поділля», яке змогло відіграти два м’ячі. Але потім «зуби» продемонстрував «Бастіон», який довів просте правило, що матч триває до фінального свистка арбітра.

Початок матчу був за господарями поля. І вже на 8 хвилині «Поділля», провівши стрімку атаку, забило. Після пасу Андрія Будника відзначився Ігор Козелко. Але… боковий арбітр «запалив» прапорець, сигналізуючи, що форвард «Поділля» був в офсайді. Момент спірний, але сперечатися ні хто не став. До прикладу, мені теж здалося, що Ігор дещо поквапився і заліз поперед усіх. І після цього моменту почалася дещо інша грав. «Бастіон», який грав без шести травмованих гравців (в тому числі не було і Валерія Гайдаржі), доволі грамотно оборонявся та перекривав всі вільні зони. А тому часто атаки хмельничан були приречені на невдачу. Насамперед, завдяки саме хмельничанам, які чомусь не шукали вільних зон, а наче змирилися з захистом іллічівців та сподівалися, що м’яч сам їх знайде. І лише на 28 хвилині «Поділля» все ж таки зуміло провести непогану атаку. Колесников, обігравши захисників, віддав під удар пас Руслану Кострицькому, який пробив з лінії штрафної повз бажаної цілі. Гості ж через 5 хвилин нанесли непоганий удар, який зумів приборкати Левицький. На 38 хвилині голкіпер хмельничан знову врятував свою команду, коли в 13 метрах перед Балицьким знаходився Сідорський, який вирішив не обігрувати нашого захисника, а одразу пробити. Натомість елементарні удари В’ячеслав не ловив… Наступна ж атака, якщо її можна так назвати, призвела до гола в ворота «Поділля». Волчков наважився на удар з 35 метрів! М’яч не був з розряду тих, які не беруть. І Левицький його майже взяв… але той вислизнув з рук і опинився в сітці воріт. 0:1. Одразу ж хмельничани могли відігратися, але удар головою в стрибку в виконані Олексія Колесникова був неточним. Вже на 45 хвилині неточним ударом відзначився й Рудий. І команди пішли на перерву.

Статистика першого тайму:
«Поділля» 4 ударів (1 у площину), 1 кутових.
«Бастіон» 5 (3), 1 кутових

Другий тайм став цікавішим. Насамперед через те, що «Поділля» кинулося відіграватися. Однак «Бастіон» доволі небезпечно грав на контратаках, а згодом взагалі почав частіше контролювати м’яч. А тому часто хмельничанам доводилося грати на контратаках. Але очевидно було одне – гості швидші. Неодноразово було так, що поки наші контратакують, гравці «Бастіона» встигали своєчасно повернутися назад і «накрити» подолян. А на 57 хвилині, які грім серед ясного неба, іллічівці забили другий гол. Подача з лівого флангу на дальню стійку, Левицький викрикнув «Я» і кинувся в ноги Рудому. М’яч, здається, вже був у руках В’ячеслава, але через мить він його випустив з рук! І поруч опинився Тараров, який був одним із кращим у складі «Бастіона». Півзахиснику «Бастіона» знадобився один дотик до м’яча, щоб переправити його в порожні ворота «Поділля». 0:2. Через дві хвилини не чисельні глядачі закричали «Гол». Але гола не було. Будник хоч і влучив у сітку воріт, але ззовні. Після цього Ярослав Бобиляк зробив заміну, випустивши замість Левицького Костю Дудніка. Здавалося, що ніхто не зрозумів навіщо. Так, це був не день Левицького, але ж ймовірно ніхто вже не вірив у позитивний результат для «Поділля». Дарма. А Дуднік, між іншим, відстояв чудово! Отож, про все спочатку. На 64 хвилині Олексій Колесников заробив пенальті. Сам же і реалізував. І з’явилася надія на те, що хоч у нічию «Поділля» зіграє. Але ж «Бастіон» намагався не упустити перемогу. І на 71 хвилині Бредіс ледве не забив третій гол, коли з 10 метрів розстрілював ворота подолян. Врятував Дуднік. А на 83 хвилині Грищук віддав чудовий пас на Колесникова, який вийшов сам на сам із голкіпером, і влучно пробив у дальню стійку. Дубль у матчі Олексія цілком закономірний – він був одним із найкращих у складі «Поділля» в цій грі. Але це не допомогло команді. На 87 хвилині «Бастіон» заробив право на штрафний з 25 метрів. Потужний удар під поперечину в виконанні Коваленка, і Дуднік творить диво. Він потягнув м’яч, який згодом влучив у поперечину. І потрібно було комусь із трьох захисників підстрахувати голкіпера. Але ж ні. Всі стояли і дивилися, що буде далі. А далі до м’яча підбіг Павлов, який головою з 2 метрів пробив у порожні ворота. Все. На цьому матч був завершений. «Поділля» вже не могло, а «Бастіон»… йому потрібно було лише утримати натиск, якого в принципі і не було.

Статистика другого тайму:
«Поділля» 6 ударів (4 у площину), 1 кутових.
«Бастіон» 7 (6), 0 кутових.

Олександр Краснянський, головний тренер «Бастіону»: «Дуже приємно, що взяли три очки. По грі, звісно, в мене багато запитань до своїх гравців. Але в основному те, що планували, те зробили, плюс, десь нам пощастило. Враховуючи традиції «Поділля», міста, та так як підтримують вболівальники… у нас так не підтримують, було важко грати. Тим паче, як так розумію, в команди зараз невдалий період, і вона як поранений звір. Але очки потрібні всім».
Ярослав Бобиляк, головний тренер «Поділля»: «Я думаю гру сьогодні програв воротар. Два необов’язкових голи надломили команду. І сьогодні ми не так добре виглядали, як в попередніх іграх. Дуже багато браку було, як у досвідчених, так і молодих. Суперник сподобався, вміє грати в футбол, тримати м’яч, чудово переходить від оборони в атаку. Це і принесло успіх команді. Ну, і справді, десь «Бастіону» пощастило, тому що за рахунку 2:0, ми зрівняли 2:2, і потім ми пропустили на останніх хвилинах. Це просто «вбиває». Я розумію пригніченість своїх футболістів, які сьогодні витратили чимало сил, і все наче в пусту».

• 0
  • 27 листопада 2008 19:48
  • Сендель, Кастрицкий, Балецкий- поможет ли Малимон?
^
  • 0
  • 20 листопада 2008 20:32
  • Привіт. Коли Поділля грає наступну гру? Вже остаточна дата є?
^
  • 0
  • Viktor

• 17 листопада 2008 22:10
  • Да...винен воротар в голах звичайно, але Бобиляк взагалі, ще раз доказав що він і не тренер і не зрозуміло-що : "Я думаю гру сьогодні програв воротар. Два необов’язкових голи надломили команду..." - краще б промовчав. Після цього все-таки відігрались, але цього виявилось недостатньо...на жаль.
    Вірю що команда зможе дати бій черкащанам і хоч на перерву піде з піднятою головою pk
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 19:49
  • да, читаю что вы здесь написали, а добавить не чего! только то, что игра была не плохая, и только то, что нам немножко не хватило везения и мастерства! да, наша команда уже не та, что когда то была! crying
^
  • 0
  • vov4ik

• 17 листопада 2008 16:37
  • Цитата: Roma
    не думаю що в всьому слід звинувачувати Левицького

после двух голов я сказал: "Жалко Славу". Но все же считаю, что он виноват! Мы его жалеем, а он нас пожалел, когда привез 2 гола? Он разве думал о том, что я сижу на трибунах и чуть не хватаюсь за сердце? Он разве думал о том, что пацаны (пусть и не все), грызут землю, чтобы выиграть? Он мог об этом подумать только после того, как пошел с поля. И если он сильный, как личность, то он вернется на поле и докажет, что думал о нас всех, а это просто было что-то непонятное с ним. А если нет, то хватит нам Верещаки и Горлицкого. Лучше пусть Дудник стоит. Вспомните кто видел, как Костя, когда ему забили, упал на колени и за голову взялся. И он не виноват в голе! Но он винил себя видимо в том, что сумел лишь отбить в перекладину. Он понимал, что мог спасти матч, но не спас. Он понял, что очко потеряно. Но он доказал мне, что он ХМЕЛЬНИЧАНИН и ему нужно "ПОДОЛЬЕ".
^
  • 0
  • sanpalm

• 17 листопада 2008 16:00
  • Кипер явно виноват в первых двух плюхах. И тут скажу честно, что тренер не особо виновен. Разве что в том, что не позвал в команду кипера уровня Гумы.
    А в остальном. Ну нету у тренера диалога с командой. Как мне показалось. Попросту играют кто как хочет. Такое ощущение что как команда Подолье никакая. Так набор игроков.
    Леша Колеся молодца. Я всегда говорил, что с тебя будет классный игрок. Главное будь с клубом и думаю, что все будет Ок.
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 15:33
  • Цитата: SiaventiY
    Я ж бачив хто в тих голах винен!!!

і я тоже бачив,але не думаю що в всьому слід звинувачувати Левицького,просто він ще не може грати,щоб руки не трусились,досвіду треа більше... crying
^
  • 0
  • vov4ik

• 17 листопада 2008 13:28
  • Цитата: aviator
    А ще фото будуть?

в принципе, Victor скинул ещё фотки, поэтому возможно мы их поставим. Но не знаю когда, т.к их надо уменьшить, а они очень большие. Времени просто пока нет
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 12:09
  • SiaventiY,
    Згоден, що нічого не змінилося б, це просто ілюструє атмосферу в команді, відносини між людьми в колективі...
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 11:55
  • aviator,
    Ти привий 100%. Згоден, коли тренер знімає з себе відповідальність, це погано! Але в той же час, ну сказав би Бобиляк:"Левицький зіграв не найкращим чином, але він гравець досвідчений. Шмайхель чи Кан ще не такі метелики пускали", що б від того змілось? Я ж бачив хто в тих голах винен!!!
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 11:22
    Чому, коли коуч випускає гравця на заміну і той забиває переможний гол - тренера усі хвалять, вгадав з замінами і т.д. Я не заперечую, що кіпер грубо помилився, "неприпустимо помилився і не має йому виправдання" - це факт, це бачий увесь стадіон, але його в рамку поставив тренер, а тому не має права (хоча б морального) валити на прес-конференції усе на одного гравця, хай навіть той 10 автоголів забив, в роздягальні - так, може хоч повішати, але публічно тренер має завжди захищати своїх ПІДОПІЧНИХ, що стосується їхніх дій на полі. На мою думку, оптимальними були б приблизно такі слова: "Левицький зіграв не найкращим чином, але він гравець досвідчений. Шмайхель чи Кан ще не такі метелики пускали", а в роздягальні вже можна його четвертувати. Повторюсь, це моя особиста думка, яка ніяким чином не претендує на істину.
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 11:01
  • aviator,
    Якби ти бачив ці голи (особливо перший, коли мяч летів в руки голкіперу!!!) ти б так не писав.
^
  • 0
  • 17 листопада 2008 10:32
  • Дякую за огляд матчу.

"Я думаю гру сьогодні програв воротар".
    Я не зовсім згоден, адже спочатку тренер визначає стартовий склад. Так, воротар помилився і винен за свої помилки, але ЗА РЕЗУЛЬТАТ МАТЧУ ВІДПОВІДАЄ ТРЕНЕР, оскільки не воротар, не захисник чи інший гравець, а саме тренер визначає стартовий склад та тактику на гру. В першу чергу помилився тренер, коли поставив у ворота, для прикладу, Петрова.