„ПОДІЛЛЯ”: Нікітенко, Громов (87’ Піддубний), Євстафієв, Білоусов, Боровков, Будник (85’ Гайдаржи), Янчук (75’ Дехтярук), Кобець, Кучеренко, Бурдейний, Сергеєв (90’ Жданов). Запасні: Венчак, Пачук, Гостєв. Головний тренер – Сергій Кучеренко.

Волинь : Романенко, Ковалюк, Мельник, Донец ь, Р ибковс ький, Остроушко (65’ Товкац ький, 79’ Гончаренко), Ряхн, Птачик, Степанов, Максимюк, Алоз і (90’ Лихолат). Запасні: Голюк, Майдан, Дворак, Жерш. Головний тренер – Віталій Кварцяний.

Гол и: 19’ Ковалюк .

Попередження: 12’ Білоусов, 89’ Кучеренко - 47’ Донець, 54’ Ряхн, 78’ Товкацький, 80’ Максимюк.

Футбол – це така гра, в якій часто трапляється, що перемагає не обов’язково та команда, яка створила більше моментів чи володіла ініціативою на полі. А іноді перемогти одній з двох команд – навмисно чи ні – можуть допомогти якісь інші сили. Мабуть, так і сталося в поєдинку з „Волинню”.
  Перше, що кинулося в очі – четверо фанів „Волині” та форвард Алозі в яскраво зелених бутсах. Ну і звісно, головний тренер Віталій Кварцяний, якого ще пам’ятають у Хмельницькому.
  Що ж до „Поділля”, то ще перед матчем наставник нашої команди Сергій Кучерненко обіцяв, що його команда гратиме з повною самовіддачею: „Це я вам гарантую”. І гарантій дотримався. Нарікнути у якомусь небажанні перемогти „Волинь” неможливо. Команда викладалася на всі 100%. Ну, а ще у нас в „основі” вийшов новачок Руслан Бурдейний, який має досвід виступів у Миколаїві та Білорусії.
  А ось перша небезпека виникла саме біля воріт господарів. Алозі увірвася до штрафної й віддав небезпечний пас до лінії воротарської. Але Громов зумів блокувати передачу. Через чотири хвилини Бурдейний опинився на оперативному просторі, але замість пасу на вільних Будника та Сергеєва, пробив прямо в руки голкіперу „Волині”. Непоганий момент змарнував і Сергій Кучеренко. А вже на 16 хвилині Алозі ледве не відкрив рахунок. Але м’яч з порожніх воріт виніс Громов. Щоправда, через три хвилини гості таки забили. Степанов вийшов віч-на-віч із Нікітенком, і голкіпер „Поділля” відібрав м’яча в нападника гостей. Щоправда, той вже без м’яча зачепився за ногу Нікітенка і впав. Суддя Михайлюк з Фастова показав на „точку”. Пенальті виконав Ковалюк. М’яч після його удару спочатку влучив у стійку, а вже потім опинився у сітці воріт „Поділля”. Через три хвилини Кобець мав шанс зрівняти рахунок. Але Романенко, який вийшов з воріт, був першим у м’яча і вибив смугастого з під ніг кращого бомбардира хмельницького клубу. На 33-хвилині Андрій Будник увірвався лівим флангом до штрафної гостей, але пробити не зміг – його „поклали” на газон. Суддя порушення правил не зафіксував, що викликало бурхливі емоції на трибунах.
  Відверто кажучи, у першому таймі перевага була на боці гостей. Але не безпечнішими були господарі. На 43-хвилині виник черговий момент, після якого можна було давата пенальті в ворота „Волині”. Лев Сергєєв вийшов на „побачення” з Романенком, і той „завадив” нападника „Поділля”. Але Михайлюк знову промовчав. За що і був освистаний присутніми вболівальниками.
  У другому таймі хмельничани рішуче пішли вперед. І вже через чотири хвилини Кучеренко ледве не порадував вболівальників. Його перекидання голкіпера з метрів 26 закінчилося тим, що Романенко ледве встиг дотягнутися до м’яча і відбити його. Ще через сім хвилин, після подачі Будника, небезпечно пробивав Бурдейний. Ну, а на 51-хвилині Кучеренко вивів Сергеєва один на один із Романенком. Лев пробив прямо у голкіпера! Такі моменти потрібно реалізовувати... Запам’ятався й потужний удар зі штрафного Сергія Кучеренка, який голкіпер зумів відбити. Щоправда, „Волинь” теж мала моменти. На 65 та 75-хвиланах Алозі двічі небезпечно пробивав, але Нікітенко був на висоті. Господарі тиснули, гості відбивалися... А останньою краплею терпіння хмельницьких вболівальників у суддівстві рефері з Фастова стала 84 хвилина. Він понад хвилину не бачив, що боковий арбітр Куш сигналізує йому про положення поза грою гравця „Волині”! „Куди Ви дивитися, пане Михайлюк?”, - хотілося тоді запитати. Та й взагалі претензій до арбітра було багато.
  Ну, а на 90 хвилині на поле вийшов ще один новачок „Поділля” Сергій Жданов („Чорноморець”, ЦСКА (Москва)). Але змінити результат поєдинку ні йому, ні його колегам не вдалося.

На після матчеву прес-конференцію очікували Віталія Кварцяного. Але замість нього прийшов тренер „Волині” Володимир Журавчак: „Перепрошую, що Володимирович не прийшов на прес-конференцію, бо він себе трошки погано почуває. Бо ж ви всі бачили, яка ситуація сьогодні була... Звісно, три очка для кожної команди, то є дуже важливо. При тій грі, яка була в Луцьку з ФК „Львів”, ми завоювали не лише три очки, а й переграли команду. І не хотілося переривати цю серію. Вважаю, що вболівальникам сподобалася сьогоднішня гра. Звісно, не все виходило у нашою команди. Були моменти, які потрібно було реалізовувати. Були моменти й в „Поділля”, в яких вони мали забивати. Але нам сьогодні трохи пощастило. Ми завоювали три очки, і звісно дуже раді. По грі, то потрібно передивитися касету, зробити аналіз, тоді й висновки: що вийшло, а що ні”.

Сергій Кучеренко, головний тренер „Поділля”: „Вважаю, що такі ігри подобаються глядачів. У мене немає претензій до своїх гравців. Прикро, що долі футболістів вирішують інші люди, з якими сперечатися немає сенсу. Ми формуємо команду по ходу. У Черкаси не поїхали сім гравців! На лаві запасних сиділи гравці 1988-89 років народження. Я подивився на цю лавку – немає кому виходити на поле. Зараз ми взяли трьох футболістів. Життя продовжується. Будемо робити висновки з поразок. Сьогодні, можливо, дещо більше пощастило „Волині”. Це команда, мабуть, лідер першої ліги. Вони тимчасово знаходяться всередині   турнірної таблиці. В них все йде у правильному руслі, а не так як у нас: немає розвитку дитячого футболу, бази тощо”. Стосовно новачків, Сергій Петрович зазначив: „Люди приїхали грати в футбол! І ті, хто залишилися, вирішили, що будемо битися в кожній грі. Та й до цього ми це робили. Я не можу дорікнути гравцям, що ми спеціально програли Миколаїву чи Черкасам, де ми програли на 98-хвилині! А не на 93-94 хвилині, як про це всі пишуть. Ситуація, яка склалася, спонукає нас до того, що людина вчора приїхала до нас, а сьогодні вже вийшла на поле. Адже в нас травмовані Мандзюк, Вітвицький, Бугайчуку робитимуть операцію”.

• 1 вересня 2006 14:12
  • Ты в чём-то прав. Я очень хочу чтобы "Подолье" выиграло матч, хотя у него будет опасный соперник, а ведь Закарпаття было в висшей лиге !!
    Нелегко сейчас будет. А тут ещё на носу матч с Оболонью, правда мы её уже раз обыграли, но у Оболони 7 побед подряд !!

Впереди у нас победы, много побед.
    А без поражений не бывает. Ты ведь также наверное иногда спотыкаешься когда идешь по дороге, но это не повод сесть и рыдать.
  • GANDALF
    У нас все впереди!!! А впереди у нас Закарпатье!
  • як так можна програти ?
    якщо порахувати всі нереалізовані моменти, то виходить що ПОДІЛЛЯ мало виграти з рахунком 6:1 !!!
    Що це таке, люди !? angry
    Виплатіть ви накінець зарплату футболістам, чи може мені звернутися за фінансовою допомогою в фк "ЧЕЛСІ" та розповісти їм про стан УКРАЇНСЬКОГО футбольного клубу ПОДІЛЛЯ !!!!!???? crying
    Далі так не можна, футболісти не будуть грати в клубі без зарплати.
    Тільки но відкриється трансферне вікно як всі гравці перебіжать до інших клубів ( Динамо-2, Волинь, Шахтар-2, і тд...)Футболісти просто не хочуть грати !!! Ви згадаєте ще мої слова, і подумаєте !!!!

Ну а я буду верить в твою чуйку wink
    И я думаю, что все наладится. Мне понравился настрой. Оказывается самое интересное не увидел.
    Гыыыыы ... Кварцу стало стыдно приходить на прессуху после такого судейства. обычно он их ругает, а тут смотри его испужались и теперь соперник должен ругать. так глядишь и не захочет он вертать в вышку ...
    А о Жданове я слыхал ... Млин ну и дожились. игрок по прибытии сразу на поле. Я уже пару матчей в заявке из нападающих видел только Мандзюка, а тут его сломали. Мдааааа ... Но мы прорвемся