«Поділля»-«Нафком»: відсвяткували Всеукраїнський день футболу

Перемігши броварчан, хмельничани повернули собі другу сходинку

«ПОДІЛЛЯ»: Горліцький (87 Дуднік), Балицький, Гамарник, Дубчак (82 Якубовський), Яремчук (53 Лемішевський), Доценко (84 Безвещук), Будник, Сергеєв, Грищук (67 Сендель), Колесников (81 Слободян), Козелко (76 Заєць).

«Нафком»: Іванов, Найко (46 Дуда), Яценко, Грона (87 Рафаловський), Козлюк, Прохоров, Руденко, Фещенко (73 Панченко), Шаповал (71 Федюк), Кушка, Негерей.

Ще не розпочався матч у Хмельницькому, а вже було цікаво спостерігати за іншими поєдинками в другій лізі групі «А». А коли в Тернополі став рахунок 0:1 на користь гостей, злапав себе на думці: «Не потрібно на сусідів заглядатися, головне, щоб наші сьогодні перемогли». А в те, що «Поділля» зможе перемогти так, майже не вірилося. Просто занепокоєння викликав стартовий склад господарів. Насамперед, 17-річний Горліцький. В нього ж досвіду немає! Але регламент є регламент, має бути один гравець 1990 року народження, ось він і є. Його ж одноліток Якубовський залишився «гріти» лаву запасних. А в «старті» вийшов Балицький, якого, було помітно, тренери закріпили за капітаном «Нафкома» Романом Негереєм. Віталія, після матчу, спонсори визнали кращим гравцем матчу. Закономірно, мабуть. Хоча можна було б виділити не лише його, а й Будника, Сергеєва, Козелка та Колесникова. Відмітимо й те, що останні двоє гравців зіграли в нападі. Давненько «Поділля» не грало з двома форвардами. А ось на позиції інсайда грав Грищук. Щоправда, він уже часто просто випадав з гри. Так само як і Валерій Доценко, який розпочинав матч на позиції лівого півзахисника, а завершував – на місці нападника…
Матч, який проходив у Всеукраїнський день футболу, розпочався з атак хмельничан, які носили розвідувальний характер. Однак вже на 6 хвилині черговий кидок Дубчака з ауту ледь не призвів до взяття воріт Іванова. Андрій кинув м’яча в центр штрафної, Гамарник скинув на груди Козелко і той пробив зльоту з метрів семи. Вище воріт. А на 13 хвилині дався взнаки досвід, а точніше його відсутність, Горліцького. Балицький боровся за м’яч з Негереєм, а Михайло вибіг з воріт аж за штрафний майданчик… у цей момент Віталій головою скинув м’яча на голкіпера «Поділля», який вже був безсилий його взяти… На щастя, Негерей не встиг пробити по порожнім воротам – Балицький завадив, і змусив Негерея зфолити. Це був найнебезпечніший момент біля воріт «Поділля» за весь матч! А на 22 хвилині Гамарник міг забити гостям. Але спочатку його удар з 25 метрів прийняв на себе хтось із захисників, а потім, вже з 20 метрів, Тарас пробив поруч зі стійкою. Щоправда, через хвилину «Поділля» все ж таки відкрило рахунок. Андрій Будник зліва віддав блискучу діагональну передачу на правий фланг, де Лев Сергеєв, прийнявши м’яча, одразу зробив простріл у штрафну. Там і зіграв на випередження Ігор Козелко, який в один дотик відправив м’яча в сітку воріт «Нафкома». Браво! Але через 3 хвилини Козелко міг оформити дубль. І знову асистентом виступав Сергеєв. Ось тільки Ігорю, щоб пробити, довелося робити все в падінні… удар в падінні головою був гарним, у дальній кут, але трохи не точним. Як-то кажуть, трохи – не враховується. А тому і 1:0. Перевага господарів була відчутною, але йти уперед всіма силами «Поділля» не йшло, та й не потрібно було. А швидкі контратаки «Нафкома» могли бути небезпечними, якби… не Балицький. Це був його день. Все що летіло в його бік, все відлітало подалі.
В перерві матчу вже були відомі результати всіх матчів туру. Однак, знали їх не всі. Серед них і футболісти «Поділля». Їм воно і не потрібно було, адже попереду ще залишалися, як з’ясувалося згодом, аж цілих 50 хвилин другого тайму. Тайм цей, як і перший, розпочався з атак господарів. І знову Дубчак вкинув аут, і м’яч, обминувши голови багатьох футболістів приземлився на ногу Колесникову. Олексій, вочевидь, не очікував на такий подарунок, а тому й удар з 6 метрів ударом важко назвати. Відскок, хіба що. Шкода, бо вже б на 47 хвилині могли зробити рахунок 2:0. Однак, Колесников продемонстрував своє вміння через чотири хвилин. В центрі поля Олексій своєю передачею «розрізав» трьох захисників і майже вивів віч на віч Козелка. Ось тільки до воріт потрібно було бігти ще метрів 40… Втікти від захисника Ігор не зміг, швидкості забракло, а тому «витиснув» з момента кутовий. Розіграш якого, як і всі попередні, ні до чого не привів. А на 53 хвилині Козелко віддячив Колесникову схожим пасом. Цього разу Олексій зробив те, що не вдалося Ігорю. Він вискочив сам на сам з голкіпером «Нафкому» і влучно пробив у правий від себе кут. 2:0! Окрім гола, «Колеся» подарував всім ще й «колесо» - акробатична вправа, яка вийшла в нього не так яскраво, як гол. Але ж не «колесо» головне, а гол у виконанні «Колесі»… Здається, питання переможця в цьому матчі було знято. І Богдан Блавацький поступово почав змінювати гравців. Спочатку Яремчука, який вже мав жовту картку, і тримати його на полі було б небезпечно. Для Андрія ж заробити другу – не так вже й важко. Потім Грищука, який ніяк не міг знайти свою гру. А ближче до завершення гри, в бій пішла молодь. «Нафком» ще намагався забити хоча б гол престижу, але захист «Поділля» діяв краще. Максимум, на що спромоглися гості, так це перехопити ініціативу в центрі поля і не влучно пробити зі штрафного з 35 метрів. І все. «Поділля» ж намагалося забити ще. Ось тільки брак досвіду багатьом заважав. А коли суддя додав аж 5 хвилин, у багатьох виникло запитання: «Навіщо?». Але потрібно було грати. А настрій був просто чудовим. Ще б пак, за хвилин 10 до завершення диктор по стадіону оголосив результати інших поєдинків туру. Нічию «Ниви» народ сприйняв на «ура», поразку «Буковини» - зі сміхом. Ну, а перемогу «Поділля» - оваціями!

• Цитата: brom

трошки не так))) "На ноль? на ноль! Какие вопросы?"-)))
^
  • 0
  • 13 травня 2008 21:00
  • Цитата: xxx

Да, трохи відчувалось...
    А взагалі гра пройшла в одні ворота, я думаю тут зі мною всі згодні!
    А по поводу голкіперів процитую слова тренера хмельничан О.Порицького: "Відстояли на нуль, які питання?" wink

• 12 травня 2008 09:31
  • Может я что -то пропустил, но про отсутствие Гутникевича до последнего не догадывался. Где он? Дисквалификация? Его явно не хватало в центре.
    К фанам. Ау! Где вы? 20-й сектор, конечно, молодцы. Банеры - супер. Но вас не слышно там в углу. Перебирайтесь на центральную трибуну.
    5-й сектор. Можно хоть что-нибудь новое придумать, кроме "Поділля з Буга!". Да, и что это за фан там у вас с флагом. Как ни гляну, постоянно идет пиво хле***ть за несколько минут до конца 1-го тайма, и возвращается минут через 5 после начала 2-го.
^
  • 0
  • sanpalm

• 12 травня 2008 08:59
  • Матч мне понравился. и действительно видел игру наших, что уже не прослеживалось последние несколько матчей. Особо понравились Будник - настоящий центровой (но как же его разозлили пеерстановки после замены Яремчука), Балицкий - король игры головой и в защите вообще в этот день, пара Колесников-Козелко - Два молодых и довольно дополняющих друг друга.
    Ну а в воротах. Чудеса на виражах. Благо защита не подпускала мячик к воротнику. Даже при явном преимуществе доступа к мячу воротника защитники от греха по дальше сами все выносили fellow
^
  • 0
  • 11 травня 2008 20:14
  • Бл..., запарили, бан чемпіону... am невже настільки неуважні!!!!???

Команді Дякуємо за гру. Радий за Олексія, а то щось мало останнім часом відзначається:) Всіх з перемогою!!!