„ПОДІЛЛЯ”:   Венчак, Піддубний, Вітвіцький, Євстафієв (69’ Бугайчук), Боровков (55’ Грищук, 77’ Гайдаржи), Будник, Кобець, Кучеренко, Янчук, Л. Сергеєв, Мандзюк (60’ Гостєв). Запасні: Жеребкін, Дехтярук. Головний тренер – Сергій Кучеренко.

„МФК МИКОЛАЇВ”: Пучка, Багнюк, Велієв, Потапов, Оксимець, Зайко (79’ Поляруш), Орлатий, Чорній (79’ Гук), С. Сергеєв (50’ Хромих), Зубченко (83’ Романенко), Штурко. Запасні: Гайдаржи, Горобець, Катомкін. Головний тренер – Леонід Гайдаржи.

Попередження: 44’ Л. Сергєєв.

Вилучення: 32’ Велієв.

Голи: 59’ Чорній.

Звісно, хтось може сказати, що на домашній поразці від МФК „Миколаїв” життя не завершується. Я б залюбки погодився з цим, якби не одне „але”. Щоправда, про нього пізніше. Спочатку ж про гру, квитки на яку почали продавати лише за півгодини до початку. Подейкували, що „Поділля” вирішувало неабияке питання: виходити на гру чи ні? До речі, не вперше. Команда вийшла, за що і подякуємо. Але тієї гри, на яку від них очікували хмельницькі вболівальники, і, що, мабуть, найголовніше, результат, так і не побачили.

Першими відзначитися мали нагоду гості. Вже на 3-хвилині поєдинку Потапов у боротьбі із захисниками „Поділля” пробив з семи метрів. Але м’яч пролетів повз ворота. Хмельничани „огризнулися” одразу ж. Боровков з метрів 15 пробив, але миколаївський голкіпер впорався з ударом. А на 14-хвилини відзначитися у воротах гостей міг Мандзюк. Але м’яч, після його удару головою, пролетів трохи вище за поперечину. Ще через три хвилини – черговий момент. Кучеренко з кутового навісив на дальню штангу, де зльоту пробив Боровков. На заваді стали захисники муніципального клубу, які наче хокеїсти лягли під удар. У середині першого тайму миколаївець Потапов завдав небезпечного удару, але Венчак впорався без над зусиль. Показати гостям хто є хто на полі міг Євстафієв, який ледве не перекинув голкіпер південної команди на 21 хвилині. Але Пучка в останню мить встиг повернутися до воріт і зловити „смугастого”. Складалося враження, що гравці „Поділля” ось-ось додадуть у швидкостях, і все встане на свої місця. Тим паче, воно володіли ігровою та територіальною ініціативою. І хто знає чим би завершився епізод на 32-хвилині, якби Мандзюк зумів таки як слід вийти на побачення з голкіпером гостей... А завершився цей епізод тим, що форварда „Поділля” в 20 метрах від воріт вдарили по ногах. За фол „останньою надії” миколаївець Велієв побачив від Циганкова, рефері з Тернополя, червону картку! Те, як „Поділля” вміє грати в меншості, воно продемонструвало в минулому турі в Чернигові. Настала черга пограти в більшості. Хмельничани, нікуди не поспішаючи, почали грати... Та ще й як! Вже на 37-хвилині ледве не забили собі! На щастя, обрізку Льва Сергеєва парирував Венчак. А через п’ять хвилин потужний удар Штурка відбив капітан „Поділля” Боровков.

Після перерви хмельничани почали з масованих атак, але небезпеки вони аж ніяк не несли. Все закінчувалося на підступах до штрафної. А ось миколаївці зуміли таки в меншості довести свою атаку до логічного завершення. Зубченко, діставшись штрафної господарів, віддав пас на Чорнія, і той, прибравши „під себе” захисників „Поділля”, пробив у дальній кут від голкіпера. Рахунок 0:1. Відігратися господарям не вдавалося, і на допомогу ледве не прийшов миколаївець Зубченко, який міг влучити у власні порожні ворота! Але, на жаль для господарів, м’яч так і не потрапив у сітку Пучка. А на 71-хвилині гостей врятував Хромих, який з лінії власних воріт відбив удар Льва Сергеєва. Це був явно не день „Поділля”. Всі атаки завершувалися нічим, а якщо і доходила справа до ударів, то м’яч обминав ворота МФК „Миколаїв”. Мабуть, останнім моментом, який міг хоча б зрівняти рахунок, був на 90-хвилині. Гайдаржи віддав непогану передачу на Кучеренко, але той трохи не встиг замкнути пас. Суддя додав чотири хвилини, в які миколаївці відтягнулися всією командою до власної штрафної, і не дали жодного шансу на нічию „Поділлю”.

Засмучені вболівальники залишили стадіон... А найцікавіше, а може й найжахливіше, сталося вже після гри – на після матчевій прес-конференції. Головний тренер „Поділля” Сергій Кучеренко, не дочекавшись початку, вибачився перед журналістами, і попросив вислухати його: „Ту місію, яку виконували газети та інша преса, вони її виконали. Вони зламали команду. Сьогодні Нікітенка повезли до лікарні з приступом. Я вважаю, що команда „Поділля” на цьому закінчить своє існування – в цьому складі. Команда завершила минулий сезон на сьомому місці, в цьому – йшла другою... Перше рішення ради клубу було „прибрати” головного тренера. Як можна про щось казати? Як можна змусити грати людей у футбол, якщо перед початком чемпіонату кажуть, що треба зменшити зарплати, преміальні... Що ще треба зробити з командою „Поділля”? Там черга ціла стоїть, щоб до „корита” дістатися! Я вже наводив приклад, що в нас три тренери отримують стільки, як один футболіст в інших командах. Далі... Просто вбили команду! Сьогодні о 15-00 вирішували: буде команда чи не буде? Будуть платити гроші чи не будуть? Вибачте...” після такої промови Сергій Петрович покинув ще до початку прес-конференції. А ось запитань осталось після цього купа... Невже Хмельницький залишиться  без футбола? Що ж, ми прості вболівальники знову, як і до початку чемпіонату, залишаємося в режимі очікування. Можливо і не побачимо ми більше „Поділля”... Принаймні в такому складі.