5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Впевнена перемога в Борисполі, виводить "Поділля" до шістки команд, що не втратили жодного очка.

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Павленко Є.І.

Попередження: Ульяницький Віктор 19 (Б), Сахно Сергій 37 (Б), Громов Євген 41 (П), Білоусов Андрій 90+2 (П)

22. Панчук (14. Білоусов, 65)

В зв’язку з тим, що матч почався у 18:00,   автор цього звіту зміг прибути в Бориспіль, коли вже минуло 30 хвилин гри. Стадіон, що розташований в місцевому парку в центрі міста, було знайти досить легко. Вхід на стадіон був вільний, але не трибунах зібралося не більше 400 глядачів, переважно дідусі на велосипедах, які прив’язували своїх залізних коней до огорожі, що відділяє поле від трибун. На протилежній трибуні було помічено групу бориспільских фанатів з великим прапором «Борисфена». За всю гру не було чути жодного колективного скандування, тільки відбірна лайка в адресу гравців нашої команди. Треба віддати належне місцевій міліції, що самого лайливого фаната було виведено з трибун десь наприкінці тайму.

Тепер щодо гри. Останні 15 хвилин першого тайму запам’яталися двома пострілами Кучеренка зі штрафного. Якщо перший удар влучив стінку, то другий   пройшов дещо вище воріт. Було помітно, що Панчук не встигав за швидкими нападниками бориспільців, які кілька разів робили спробу пройти правим флангом до наших воріт. Хоча ці спроби буди невдалими, можливо саме через це Андрій був замінений вже в середині другого тайму.

Другий тайм почався зі стрімкої атаки хмельничан правим флангом, який завершився прострілом до центру штрафної, де Андрій Будник без перешкод відправив м’яч у сітку.

Після забитого м’яча гості цілком впевнено контролювали гру. Слід відзначити постріл Льва Сергєєва на 57 хвилині вище воріт, та гарну комбінацію Кучеренко-Сергєєв, що закінчилась ударом Будника зі штрафної площі прямо у воротаря господарів.

Після проведених замін хмельничани почали нарощувати оберти і протягом двох хвилин «Поділля» мало два відмінних шанси збільшити рахунок, але в одному випадку бориспільців врятував воротар, а в іншому удар з меж штрафної площі блокував захисник.

На 74 хвилині був замінений Будник, що пішов з поля тримаючись за ребра. Сподіваюсь, що травма не є серйозною. На 76 хвилині Мандзюк, який тільки-но вийшов на заміну, вискочив зі своїм партнером вдвох на одного захисника і вирішив пробити в дальній кут. Але удар вийшов несильним і нескладним для голкіпера хазяїв. Звичайно, краще б було відати пас на вільного партнера, що набігав по центру воріт, і за це Олександр зразу ж отримав на горіхи від Кучеренка-старшого, головного тренера хмельничан. Можливо це позитивно подіяло на нашого гравця і вже за три хвилин Олександр отримав чудовий шанс розставити всі крапки над «і» в цьому матчі. Мнадзюк вийшов один на один з воротарем та пробив знову ж у дальній кут, але в же низом. Воротар кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. Хмельничани все-таки забили другий гол під час розіграшу кутового на 88 хвилині., але м’яч не був зарахований через офсайд .

Останні хвилин пройшли в атаках «Борисфена». Бориспільці завдали два удари за меж штрафної, які були напрочуд не вдалими. Фінальній свисток арбітра сповістив про те, що «Поділля» увійшло в шістку команд, які не тратили жодного очка з початку чемпіонату.

Якщо говорити в цілому про гру, то хмельничани продемонстрували якісну командну гру. Хоча було помітно, що деякі гравці явно гірше підготовлені фізично.

Бориспільці грали досить жорстко, більше всіх отримав Будник і удар ліктем по горлу, і жорсткі удари по ногам. Суддя чомусь не реагував на такі брудні прийми. Небезпечних ситуацій біля воріт Нікітенка майже не було. В основному бориспільці били за далеку, але це не принесло жодних дивідендів. Відверто кажучи, з той грою, що продемонстрував «Борисфен», команда надовго в першій лізі не затримається.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Taras

Да я и не переживаю. Просто, тот отчёт, который вывешен на уа-футболе, написан необъективно по отношению к Подолью, потому что писался кем-то из болел Борисфена. А это наш ответ Керзону, так сказать smile

Кстати, а завтра кто-нибудь напишет отчёт о матче со Спартаком? Или мне поимпровизировать из Киева ? tongue
^
  • 0
  • Taras

• 31 липня 2006 10:05
  • 13, ты долбоеб чтоли??? Обесняю доступно: автор отчета находился на матче с 30-ой минуты, и ему запомнились последние 15 минут тоесть с 30-ой по 45-ую! А насчет их болел, то я сам был в прошлом сезоне в Борисполе на футболе, и могу подвердить убогость местных "болел"!
    Helicopter, не слушай никого, ты просто молодец, тебе огромнейший респект!!

--------------------
^
  • 0
  • 28 липня 2006 17:07
  • Читаем в начале :
    "автор цього звіту зміг прибути в Бориспіль, коли вже минуло 30 хвилин гри"
    и дальше по тексту :
    "Тепер щодо гри. Останні 15 хвилин першого тайму запам’яталися двома пострілами Кучеренка зі штрафного"
    *
    И как это Вам уважаемый автор они могли запомнится laughing
    А в остальном чисто однобокая статья, побольше позитива о Подолье и побольше Негатива о Борисфене и его болельщиках
    Советую всем прочитать :
^
  • 0
  • 28 липня 2006 10:13
  • Helicopter

Вот и мне жаль! Но развязки осталось ждать недолго, ровно до 5 августа! А там и посмотрим что сделали наши руководители!
^
  • 0
  • Vat

Мне лично команда понравилась, видно, что есть потенциал. Жаль, если руководство города угробит команду.
^
  • 0
  • 28 липня 2006 09:57

Не надо, не надо! Все очень здорово!!! А еще приятно и радуюсь за нашу команду! Как было сказано одним человечеком, ну игроком как понимаете : "Мы прем на холостых!" без денег, это только у нас возможно! Да когда же поймут это руководство, что команду нужно сохранить вочтобы то ни стало!!!

• 28 липня 2006 09:18
  • Всех с победой!!! Какие мы классные!!! Хеликоптер огромное спасибо за отчет, такое ощущение, как будто побывал на на игре!
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.