Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» (Хмельницький) – «Енергія» (Нова Каховка) – 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Прокипчук (3), 0:2 – Шастал (81)

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 6.Андрій Джурко (19.Роман Шпиця, 48), 8.Андрій Ліповуз, 13.Михайло Орошкевич, 14.Артем Макарченко, 18.Віталій Костишин, 20.Валерій Степаненко, 21.Олексій Колесников, 77.Ігор Сурник (16.Кирило Бабак, 70), 88.Алішер Якубов (к)

«Енергія»: 12.Денис Старченко – 2.Едуард Мись, 3.Кирило Процишин, 5.Олександр Шевченко, 7.Дмитро Шастал, 8.Андрій Дедяєв, 9.Сергій Гайдаєнко (16.Олексій Осипенко, 82), 13.Ярослав Прокипчук (20.Валерій Грабець, 78), 14.Данііл Моісєєв (11.Андрій Фаюк,71), 15.Дмитро Волков, 18.Роман Бочак (к)

Попередження: Джурко (33), Шастал (61), Костишин (75)

Відбувся 16 тур чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Хмельницьке «Поділля» приймало «Енергію» з міста Нова Каховка, що на Херсонщині. Господарі грали у білій формі, гості – в оранжево-чорній.

Для «енергетиків» поєдинок розпочався дуже вдало. Уже на 3-й хвилині півзахисник Ярослав Прокипчук відкрив рахунок потужним пострілом лівою ногою.

Футболісти «Поділля» старалися, але їхнім атакам бракувало гостроти. Лише наприкінці першого тайму запам’яталися два удари Алішера Якубова здалеку. З обома впорався воротар Денис Старченко. Тож на перерву команди вирушили за рахунку 0:1.

В дебюті другої половини зустрічі гості забили ще один гол, щоправда, з офсайду. Далі підопічні Аркадія Баталова стали атакувати більш конструктивно. Після удару у виконанні Сурника м’яч влучив у захисника. Потім Колесников навісив зі штрафного, Бабак пробив головою, але Старченко дивом парирував м’яч майже на лінії воріт. Потім Роман Шпиця таки забив гол, але арбітр зафіксував положення «поза грою».

На 82-й хвилині форвард «Енергії» Дмитро Шастал подвоїв перевагу своєї команди сильним і точним ударом зі штрафного.

Усі спроби хмельничан забити гол у відповідь не увінчалися успіхом. Найбільш реальний шанс змарнував Якубов, який вибіг сам на сам із воротарем і пробив, але Старченко зумів перевести м’яч на кутовий.

Під завісу зустрічі небезпечно бив Шастал, проте влучив у захисника. Таким чином матч завершився з рахунком 0:2 на користь футболістів з Нової Каховки.

Післяматчеві коментарі:

Олег Федорчук, головний тренер ФК «Енергія»:

«Враховуючи непрості погодні умови, зіграли добре. Ми створили десь 5 моментів, а суперник 2 чи 3. Мені дуже сподобалися молоді гравці «Поділля». Думаю, відіграють один сезон, наберуться досвіду і все буде добре. Можу відзначити Макарченка, гарний футболіст, у першому таймі обігрував наших, у другому таймі, можливо, втомився».

Віталій Балицький, тренер ФК «Поділля»:

«Тренерський колектив задоволений самовіддачею футболістів. А результат, звісно, негативний. Ми вивчали суперника, його гравці добре виконують «стандарти». «Енергія» була нам «по зубах», могли як виграти, так і програти. Хоча суперник більш досвідчений. Але не вистачає гравцям трохи сил, потужності. Нам треба не робити дитячих помилок у захисті».

Наступний, заключний домашній матч ФК «Поділля» у цьому році відбудеться 13 листопада. У 19 турі хмельничани прийматимуть клуб «Балкани» із села Зоря Одеської області.