Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

Голи: 1:0 – Бондаренко (74), 2:0 – Георгієв (83)

Реал Фарма: 1.Сергій Кравченко – 2.Віктор Серденюк, 4.Олександр Віксич, 5.Антон Хромих, 7.Микола Лиховидов (к) (10.Артем Кулішенко, 26), 17.Євгеній Грубий (6.Артем Шаповаленко, 61), 18.Сергій Нестеренко, 22.Олександр Бабенцов, 26.Павло Новицький, 25.Владислав Бицко (9.Віктор Георгієв, 57), 50.Олексій Бондаренко

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 6.Андрій Джурко, 8.Андрій Ліповуз, 14.Артем Макарченко, 18.Віталій Костишин (24.Ігор Кльоц, 66), 20.Валерій Степаненко, 25.Андрій Наконечний (3.Віталій Миколайчук, 46), 27.Максим Нестеренко, 77.Ігор Сурник (15.Роман Худік), 88.Алішер Якубов (к)

Попередження:Гресь (36), Сурник (66)

21 жовтня розпочався 15 тур чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Хмельницьке «Поділля» в Одесі зустрілося з клубом «Реал-Фарма». Це гідний суперник, який посідає шосте місце у турнірній таблиці. Господарі грали у червоній формі, гості – у синій.

Проте у першому таймі підопічні Аркадія Баталова грали краще. У другій половині зустрічі одесити зуміли вирівняти гру, а на 74-й хвилині і взагалі вийшли вперед. Артем Шаповаленко прорвався правим флангом і віддав точну передачу на дальню стійку. Хавбек господарів Олексій Бондаренко виконав точний постріл під перекладину.

На 83-й хвилині одесити подали кутовий, і захисник Віктор Георгієв ударом головою подвоїв перевагу своєї команди. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди з Південної Пальміри, з рахунком 2:0.

Аркадій Баталов, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«У першому таймі ми повністю контролювали м’яч, але не зуміли забити. У другому таймі почалася більш відкрита гра, на зустрічних курсах. Гра йшла до голу, і першим забив суперник. У нас також були моменти у Якубова, Макарченка, Кльоца. Одного разу одеситів врятувала штанга».

Наступний матч «Поділля» зіграє 30 жовтня у Хмельницькому. У 16 турі підопічні Аркадія Баталова прийматимуть «Енергію» з Нової Каховки.