Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

» «Поділля» знову програє. Тепер в Одесі (ВІДЕО голів)

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

«Поділля» знову програє. Тепер в Одесі (ВІДЕО голів)

«Жемчужина» – «Поділля» (Хмельницький) – 5:0 (2:0)

Голи: 1:0 – Паламар (7), 2:0 – Малиш (32), 3:0 – Паламар (47, з пен.), 4:0 – Кравченко (65), 5:0 – Ушаков (69)

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 4.Андрій Богославський, 6.Андрій Джурко, 7. Ян Морговський (24.Ігор Кльоц), 10.Андрій Муляр, 14.Артем Макарченко, 15.Роман Худік (11.Костянтин Степанюк), 18.Віталій Костишин (16.Кирило Бабак), 21.Олексій Колесников, 88.Алішер Якубов (к)

Попередження: Макарченко

У 6 турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги хмельницьке «Поділля» в Одесі зустрілося з місцевою «Жемчужиною».

Господарі заволоділи ініціативою і провели багато небезпечних атак. Уже на 7-й хвилині півзахисник одеситів Руслан Паламар вивів свою команду вперед.

Найбільш реальний шанс відновити паритет виник у капітана «Поділля» Алішера Якубова, який вийшов сам на сам із голкіпером, але не влучив у ворота.

На 32-й хвилині відзначився інший футболіст із Південної Пальміри – Станіслав-Нурі Малиш. На перерву команди вирушили за рахунку 2:0.

На початку другої половини матчу арбітр призначив пенальті у ворота хмельничан. Паламар реалізував 11-метровий і оформив дубль.

На 65-й хвилині «Жемчужина» провела контратаку, яка увінчалася голом Юрія Кравченка. За кілька хвилин потому одесит Євген Ушаков забив п’ятий м’яч.

Натомість подолянам не вдалося забити бодай гол престижу. Дальні удари у виконанні Якубова і Бабака були неточними.

Таким чином «Поділля» зазнало чергової поразки, цього разу з рахунком 5:0.

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Програли по грі. Футболісти не виконали установку. Лінія захисту як кульгала, так і кульгає далі. Мало що виходило і в атаці. Були певні моменти, але гострими їх назвати важко. Будемо розбиратися. Або ж будемо шукати інших футболістів, з якими нам по дорозі».

Прес-служба ФК «Поділля»
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • +8
  • Подобається
  • Leva

• 27 серпня 2016 14:22
  • Уважаемый Виталий Балицкий ! Мы Вас уважаем как человека и как футболиста, НО не ваша тренерская стезя ! Что-бы не потерять к себе уважение может Вам вернутся к детскую школу , окончить тренерские курсы , а-уж потом пробовать свой тренерский путь ? %- проигрешей подряд ? Тут напрашивается вопрос ? Или тренер нулевой или плавят играки тренера ?
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.