Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» (Хмельницький) – «Кремінь» (Кременчук) - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Богданов (44), 0:2 – Бичков (87)

«Поділля»: 1.Сергій Шевченко – 2.Владислав Гресь, 4.Андрій Богославський, 6.Андрій Джурко, 7. Ян Морговський (9.Владислав Чуловський, 65), 10.Андрій Муляр (24.Ігор Кльоц, 85), 14. Артем Макарченко, 15.Роман Худік,19. Роман Шпиця (16.Кирило Бабак, 53) 21. Олексій Колесников, 88.Алішер Якубов (к)

«Кремінь»:30. Віталій Онопко – 2.Валерій Курелєх, 3.Владислав Піскун (к) (19. Дмитро Сидоренко, 81), 6.Дмитро Ентін (4.Олександр Москалик, 46), 7.Максим Богданов, 8.Андрій Сторчоус, 9.Леван Кошадзе (15.Дмитро Тертишний, 72), 10.Роман Кунєв, 11.Сергій Степанчук, 17. Богдан Бичков, 20.Артем Козлов

Попередження: Степанчук (34), Джурко (40), Гресь (90)

Саме починаючи з цього матчу, на домашні ігри «Поділля» продавали квитки. Для дорослих ціна перепустки на гру становила 20 гривень. Утім, переважна більшість вболівальників запевнила – ціна прийнятна, і «Поділля» підтримували кілька тисяч хмельничан.

Господарі грали у білій формі, гості – у синій. Цього разу ворота «Поділля» захищав 18-річний Сергій Шевченко, для якого це був дебютний матч на професійному рівні. Утім, зберегти свої ворота «сухими» йому так і не вдалося.

На початку гри захисник «Кременя» мало не відзначився автоголом. Та загалом у першому таймі гострих моментів було обмаль. Лише на 44-й хвилині гості забили «гол у роздягальню». Максим Богданов відкрив рахунок пострілом метрів з 20-ти у нижній кут. На куражі «Кремінь» створив ще одну нагоду – але цього разу м’яч просвистів вище воріт.

У другій половині зустрічі Якубов також завдав удару здалеку – вийшло сильно, але неточно. Найбільш реальний момент у хмельничан виник у середині тайму. Чуловський прорвався лівим флангом і прострілив на Колесникова, який підрізав м’яч у ворота – але воротар дивом зреагував і виручив свою команду. А під завісу поєдинку підопічні Сергія Ященка забили вдруге. Богдан Бичков «парашутом» перекинув м’яч через голкіпера хмельничан і встановив остаточний рахунок зустрічі – 0:2.

Таким чином, це вже четверта поспіль перемога «Кременя», і четверта поразка поспіль «Поділля».

Післяматчеві коментарі:

Сергій Ященко, головний тренер ФК "Кремінь":

«Ми знали, що суперник, який програв кілька матчів поспіль, буде дуже мотивованим, по-спортивному злим. Втім, ми перемогли закономірно, наша команда була сильнішою. Для нас це вже четверта перемога поспіль. Треба визнати, що удача, фарт десь теж нам допомогли».

Максим Богданов, гравець ФК "Кремінь":

«Хмельницький – гарне місто, хороший стадіон, багато вболівальників. Від матчу приємні враження. Ми грали добре, «Поділля» теж грало добре, попри те, що знаходиться у нижній частині турнірної таблиці».

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК "Поділля":

«Команді дещо забракло концентрації, хоча ми наголошували – мала бути повна увага не те що 90, а всі 95 хвилин. Не вистачило і майстерності – її, на жаль, в магазині не купиш. А щодо самовіддачі футболістів особливих зауважень немає. В нас є проблеми в захисті. Тому вже у понеділок до нас приїдуть на перегляд два високих центральних захисники. Якщо вони нам підійдуть, підпишемо з ними контракти».