Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» поступилося «Нікополю-НПГУ»

«Нікополь-НПГУ» – «Поділля» (Хмельницький) – 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Литвяк (10), 2:0 – Ходарченко (55), 3:0 – Вакулінський (90+2)

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 4.Андрій Богославський, 6.Андрій Джурко, 7. Ян Морговський (16.Кирило Бабак), 15. Роман Худік, 10.Андрій Муляр, 14. Артем Макарченко, 18. Віталій Костишин (19.Роман Шпиця), 21. Олексій Колесников (24.Ігор Кльоц), 88.Алішер Якубов (к)

У 4 турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги хмельницьке «Поділля» на виїзді зустрілося з клубом «Нікополь-НПГУ» із міста Нікополь Дніпропетровської області. На старті сезону ця команда зазнала двох поразок, ще один матч зіграла внічию. А тому перебувала на 15 місці турнірної таблиці, і до фаворитів точно не належала.

Втім, у «Поділля» гра на виїзді знову не склалася. На 10-й хвилині господарі вийшли вперед. Після подачі кутового Олександр Литвяк забив гол ударом головою. Хмельничани могли відігратися, однак після удару Кирила Бабака м’яч влучив у стійку. До кінця першого тайму рахунок залишився незмінним –1:0.

На 55-й хвилині нікопольці заробили пенальті. 11-метровий взявся бити Дмитро Ходарченко. Голкіпер Богдан Савчук відбив удар з позначки, однак Ходарченко тут же і добив м’яч у сітку.

А вже у доданий час, на 92-й хвилині підопічні Григорія Варжеленка забили втретє. Контратака господарів завершилася голом Владислава Вакулінського. Таким чином «Нікополь-НПГУ» переміг з рахунком 3:0, і суттєво покращив своє турнірне становище. Натомість у хмельничан, схоже, настала чорна смуга – адже поразка стала третьою поспіль.

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Сталося те, що сталося. Перемагає той, хто забиває, реалізовує свої моменти. В мене є претензії до своєї команди. Футболісти старалися, але програли. Складається враження, що суперник більше хотів перемогти. Гравці повинні розібратися у собі. Відіграли вже 4 тури, треба ставати мужиками, а не гратися у дитинство. Чим швидше гравці перелаштуються на дорослий, професійний футбол, тим краще».