Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» (Хмельницький) – «Металург» (Запоріжжя) - 1:2 (0:0)

Голи: 0:1 – Каськов (71), 1:1 – Колесников (90 +1), 1:2 – Каськов (90+3)

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 6.Андрій Джурко, 7. Ян Морговський (9.Владислав Чуловський, 73), 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр, 14. Артем Макарченко, 18. Віталій Костишин (16.Кирило Бабак, 61) , 21. Олексій Колесников, 88.Алішер Якубов (к)

«Металург»:1. Владислав Шовкун – 3.Петров Вадим, 4.Олег Остапенко, 10. Артур Каськов (к), 11. Артем Чернявський, 14.Дмитро Плахтир, 18.Євгеній Іздебський (67.Сергій Буланий, 82), 26.Іван Комлєв (17.Денис Бережний, 78), 27.Роман Худченко, 37. Олександр Дугієнко, 77. Руслан Курдас

Попередження:Морговський (60)

Ще не так давно цей клуб виступав у Прем’єр-лізі, втім, припинив існування через нестачу коштів. Але влітку «Металург» відродився і заявився у другу лігу. Старт команди видався невдалим – підопічні Іллі Близнюка по черзі програли «Кристалу» і «Миру».

Із Запоріжжя до Хмельницького, попри довгий шлях, прибула група підтримки – близько 30 фанів.

Господарі грали у біло-синій формі, гості – у жовто-чорній.

Поєдинок вийшов досить цікавим і багатим на гольові моменти. Першу нагоду для взяття воріт створили запоріжці – на 6-й хвилині Вадим Петров пробив у штангу. Хмельничани відповіли ударом у виконанні Яна Морговського, після якого голкіпер перевів м’яч на кутовий. Пізніше у подолян могли відзначитися Якубов, Колесников і Костишин. У «Металурга» виділявся капітан Артур Каськов, який має досвід матчів у Прем’єр-лізі і молодіжній збірній України. Наприкінці першого тайму небезпечно пробив запоріжець Дмитро Плахтир – удар блокували захисники. На перерву команди вирушили за рахунку 0:0.

В дебюті другої половини зустрічі прицільного пострілу завдав запоріжець Дугієнко, але воротар Савчук виручив свою команду. Пізніше міг відзначитися хмельничанин Ліповуз – м’яч пролетів біля дев’ятки.

За кілька хвилин потому «металурги» провели швидку контратаку – після прострілу Петрова Плахтир влучив у стійку. Але потім везіння закінчилося. На 73-й хвилині Каськов відкрив рахунок красивим пострілом зі штрафного, метрів з 25-ти. Тут же гості створили ще один момент – цього разу Савчук був на місці.

Зрівняти рахунок міг Ліповуз, який завдав удару головою у верхній кут. Та воротар Владислав Шовкун зреагував.

Під завісу матчу біля фан-сектору «Металурга» почалася штовханина між кількома вболівальниками. Щоправда, до бійки не дійшло. На місце події відразу вирушила поліція, порядок було відновлено.

Тим часом резервний арбітр додав 4 хвилини, які стали справжнім трилером. На першій доданій хвилині хмельничани зрівняли рахунок – Олексій Колесников вистрибнув вище за всіх і ударом головою переправив м’яч у сітку.

Тисячі вболівальників зірвалися на ноги. Проте за 2 хвилини потому схопилися хто за голову, хто за валідол. Бо заключна атака «Металурга» виявилася успішною. Артур Каськов ударом головою оформив дубль і приніс перемогу своїй команді – першу у цьому сезоні. Отож 1:2 – «Металург» їде додому зі щитом. Для «Поділля» поразка у доданий час має стати гірким уроком.

Ілля Близнюк, головний тренер ФК «Металург» (Запоріжжя):

«На стадіоні в Хмельницькому дуже гарна атмосфера, багато вболівальників. Вдячний нашим фанам, які подолали 700 кілометрів, щоб підтримати нас. Вдячний своїм футболістам, які здобули першу перемогу в чемпіонаті. Протягом гри ми не реалізували багато моментів. В кінці пропустили необов’язковий гол – це наша проблема, іноді не дограємо до кінця. Але суперник пішов у ва-банк, а ми зібралися і зуміли забити»

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Я не впізнав свою команду. Не виконали план на гру. Були моменти – не реалізували. Гра забувається, а результат заноситься у протокол. Неймовірна кінцівка – як то кажуть, пішли в атаку, потрапили в полон. Про суддівство говорити нічого не буду. В мене є претензії лише до своєї команди. Дехто вхопив зіркову хворобу. Будемо робити висновки»