Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

«Нива-В» - «Поділля»: після матчу

Післяматчеві коментарі матчу на Кубок України

Старший тренер «Ниви-В» Юрій Соловьєнко: – Те, що ми підсіли в другому таймі – не тактичний хід, а заслуга суперника. У нас були проблеми з переходом від атаки до оборони через не зовсім ідеальну гру півзахисту. Подоляни в певний момент примусили нас діяти другим номером. Наша команда в другому таймі почала чіплятися за рахунок 2:0, адже це кубковий поєдинок. Напруга спала лише після третього забитого м’яча, після чого у нас знову почали з’являтися гольові моменти. Можна, зрозуміло, відзначити нашого воротаря. Але водночас деякі футболісти виконали великий обсяг роботи, яка допомогла зберегти наші ворота в недоторканості і організовувати небезпечні атаки. Особливо хочу подякувати нашим вболівальникам. Це дуже важливо, щоб стадіон був повний, адже ми граємо для глядачів.

Головний тренер «Поділля» Віталій Балицький: – Як правило, такі матчі відрізняються жорсткою, непоступливою грою з обох боків. «Нива-В» володіла ініціативою. Ми намагалися щось їй протиставити, але пропустили швидкі голи. Через це фактично гра була вже зроблена. В другому таймі у нас були гольові шанси і з`явилася надія вирівняти гру. Але вдало грав воротар «Ниви-В». Вінницький клуб на сьогодні є сильніший за наш. Його гравці доросліші і фізично міцніші. Команда «Поділля» – дуже молода, їй поки бракує потужності. Тому особливих претензій до гравців не маю. Адже чимало з них нещодавно перейшли з дитячо-юнацького в дорослий футбол.

Джерело: 20 хвилин

Артем Макарченко, автор єдиного голу в складі «Поділля»: - Перший тайм склався дуже погано. Перенервували. На трибунах було багато вболівальників, раніше ми ніколи не грали при такій аудиторії. У другому таймі ми зібралися, почали з'являтися моменти, добре контролювали м'яч, проте поступилися. Звісно, забивати завжди приємно. Та краще б я не забив, але наша команда перемогла. Тепер Кубок закінчився, треба думати про чемпіонат. Слід провести роботу над помилками. Нам дали шанс грати у професійному клубі, треба ним скористатися.

Джерело: прес-служба ФК «Поділля»

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.