Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

ФК «Тернопіль» мінімально переміг «Поділля»

В.Костишин з м'ячем

Наставник тернополян Іван Марущак у кожному з таймів випустив на поле інших гравців. І в обох відрізках ігрового часу кращими на полі були тернополяни. І це не дивно. Адже все таки рівень команд помітно відрізнявся, позаяк хмельничани грають в аматорах і лише нещодавно отримали атестат на право виступів у другій лізі.

Перший гольовий момент у матчі виник після вкидання м’яча з ауту з правого краю. Смугастий після серії відскоків дістався до Ігоря Сороцького, котрий завдав удару метрів з 9-ти, але воротар господарів поля зумів потягнути м’яча з нижнього кута воріт. Незабаром уже брат Ігоря – Владислав після передачі Андрія Капеляна смачно приклався до м’яча, але і цього разу воротар виявився на місці. А після флангового навісу Степана Клекота повинен був забивати Сергій Полянчук, однак з близької відстані пробив вище воріт. Велика перевага тернополян втілилася у гол на 24-й хвилині. Полянчук на краю штрафного майданчика пішов в обіграш і був не за правилами зупинений суперником. Пенальті чітко виконав Василь Чорний (0:1). На цьому муніципали не зупинилися. На 27-й хвилині передачу Полянчука ударом головою замикав Чорний, але воротар «Поділля» у стрибку зумів потягнути м’яча з правого нижнього кута воріт. А ще в одному епізоді після подачі того ж Полянчука не зумів, як слід пробити по м’ячу Артур Дорі.

Щойно розпочався другий тайм, як Тарас Гром’як вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив вище воріт. У іншому епізоді той ж Гром’як виграв швидкісний забіг у хмельницького оборонця і з гострого кута поцілив у стійку. Також мали нагоди відзначитися Тарас Кривий – не поцілив у рамку після передачі з лівого краю, та лівий півзахисник Ярослав Солонинко, котрий перебуває у розташуванні тернопільської команди на перегляді, удар якого зумів відбити воротар «Поділля».

ФК «Поділля» виступав у такому складі: перший тайм – Восканян – Джурко, Гресь, Миколайчук, Музичук – Костишин, Ліповуз, Муляр, Савчук, Бабак – Морговський; другий тайм – Шевченко – три оборонці на перегляді, Богословський – Чуловський, Худік, півоборонець на перегляді, Степанюк, Кльоц – Савера. На заміну виходили: воротар, оборонець та півоборонець – всі на перегляді.

fc.ternopil.ua

Фоторепортаж товариського матчу

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.