5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Хокей: Ротор – віце-чемпіон області

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Хокей: Ротор – віце-чемпіон області

Ще у січні визначився бронзовий призер відкритого чемпіонату міста і області. Тож Галицькі Ведмеді не прибули з Тернополя на нагородження. Пропущена гра 1-го туру 3-го кола чемпіонату міста і області з хокею виявилась вирішальною у визначені чемпіона. В першому колі у очній зустрічі перемогу святкували хокеїсти Легіона, натомість у другому – гравці Ротора, тому все вирішила заключна зустріч цих принципових суперників.

У першому періоді ініціативу у грі взяла команда Легіон. Михайло Перкун після свого проходу спочатку закинув шайбу зліва у ворота Олександра Остапова, а через декілька хвилин подвоїв рахунок, виконавши влучний кидок справа у дальній верхній кут. Тоді в масовану атаку пішли хокеїсти Ротора, що вилилось у гол. Після влучного кидка Ігоря Кондака і рекошету від одного з гравців Легіону шайба опиналась у воротах.

Ігор Кондак - автор першого гола Ротора

У другій частині гри Ротору вдалось нав’язати свою гру. Спочатку Вадим Киндюк кидком здалеку зрівняв рахунок – 2:2. А через 7 хвилин №4 Ротора виступив вже асистентом, виклавши Вікотру Огану шайбу в воротарську зону і нападнику Ротора нічого не залишалось як влучно замкнути передачу. Ще через три хвилини хокеїст Легіону під №9 пройшов оборону Ротора по центру і знову відновив статус-кво. Вже під завісу періоду Олег Алексійчук дальнім кидком справа вивів свою команду вперед.

Михайло Перкун - автор покера у цій грі

В заключному періоді хокеїсти Легіона знайшли у собі резерви і додали у швидкостях. Гра постійно точилась поблизу воріт Олександра Остапова, який не раз у цій грі рятував свою команду від гола. У Ротора ж резервів не залишилось: Валерій Олексійчук так і не відновився від травми, Олег Желєзнов змушений був проводити гру із порваними зв’язками. Тому в середині третьої частини гри Легіон, зусилями все того ж Михайла Перкуна, зрівняв рахунок. А через деякий час Олександр Щєпін вивів Легіон вперед. Рахунок до кінця гри залишився незмінним – 4:5.

Ротор Хмельницький
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

• Viktor,
    Краще тоді: призером чемпіонату області став ХК Галицькі Ведмеді і дві хмельницькі команди laughing

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.