» Футзал. Ось так би і в чемпіонаті

Футзал. Ось так би і в чемпіонаті

Хмельницький "Спортлідер+" переміг у "Кубку Свбоди-2014"

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш "Кубку СВОБОДИ-201"4, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Доля перемоги на турнірі вирішувалася в останньому третьому турі. Про все це далі в нашому огляді.

«Спортлідер+» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) – 2:2 (2:0)

Арбітри: Подранний Микола (Житомир), Вовчок Ярослав (Івано-Франківськ)

Голи: Рибак Сергій (9), Фетько Олексій (14) – Павленко Максим (36), Грицина Михайло (37)

«Спортлідер+»:
23. Лисенко Максим, 1. Тимощук Богдан, 38. Удовиченко Володимир – 7. Рибак Сергій, 9. Калуков Дмитро, 21. Фетько Олексій (кап.), 40. Власович Валерій, 43. Копко Андрій, 14. Івонко Максим, 20. Засенко Андрій, 6. Чуднов Андрій, 15. Мартинюк Дмитро, 25. Малишевський Юрій, 13. Шеремета Руслан

Головний тренер: Віктор Мглинець

«Енергія»: 1. Пітуля Андрій, 12. Мірзаєв Руслан, 22. Кардаш Володимир (кап.) – 3. Стефанків Богдан, 4. Струк Степан, 5. Федюк Андрій, 7. Грицина Микола, 8. Когут Юрій, 9. Кордоба Роман, 10. Багряк Віталій, 11. Грицина Михайло, 17. Павленко Максим, 18. Кузь Тарас, 19. Тригубець Сергій, 14. Цой Віктор

Головний тренер: Максим Павленко

Попередження: Фетько Олексій (28), Рибак Сергій (33) – Грицина Микола (17), Кузь Тарас (39)

Вилучення: Грицина Микола (31, повторне попередження)

Першими на майданчик спорткомплексу УМВС вийшли господарі змагань, хмельницький «Спортлідер+», та львівська «Енергія».

Активніше розпочали гру «лідери», які й створили перший небезпечний момент у матчі. Власович розкішною передачею вивів на ударну позицію Рибака, проте той відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично незахищену ціль. Підопічні Віктора Мглинця не зупинялися на досягнутому, і вже невдовзі заслужено повели у рахунку. Рибак відгукнувся на скидку Калукова при розіграші штрафного, і холоднокровно пробив з розвороту у ліву «шістку» впритирку із стійкою – 1:0. «Енергетики» не знітилися, і в наступній атаці зрівнювати рахунок міг Струк, проте рятівником подолян в цьому епізоді виявився Копко, який у самовідданому підкаті заблокував підступний постріл «четвірки» галичан. Відповідь «Спортлідера+» не змусила на себе довго очікувати. Засенко при розіграші вільного удару знайшов вільного Мартинюка, і той вдотик пробивав під поперечину, однак блискуче в цьому епізоді проявив себе Кардаш, який в неймовірному стрибку зумів парирувати «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу Дмитра. Заведені несамовитою підтримкою рідних трибун, «лідери» і надалі продовжували атакувати, і вже дуже швидко зуміли подвоїти свою перевагу. Після розкішної подачі Засенка Фетько спочатку влучив у хрестовину, але з другої спроби так зумів «розпечатати» Кардаша – 2:0. Завершення тайму проходило у атаках львів’ян, які зусиллями Павленка створили дві стовідсоткові нагоди для того, аби скоротити відставання, однак вище всяких похвал у обидвох випадках діяв Лисенко, ціною надзусиль рятуючи від неприємностей свою команду.

Друга половина гри видалася не менш видовищною. Вже в дебюті другого тайму небезпечними ударами обмінялися Федюк та Калуков, проте на висоті були голкіпери обох команд. Далі ініціативою заволоділи «енергетики», які розпочали створювати небезпечні моменти біля воріт хмельничан із завидною регулярністю. Після вводу аута у виконанні Цоя Павленко зряче пробивав у лівий верхній кут, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Лисенко, в неймовірному стрибку ліквідувавши загрозу. Запам’ятався також підступний удар Тригубця, проте знову на висоті був голкіпер «Спортлідера+». Підопічні Віктора Мглинця в ті хвилини діяли здебільшого другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади, один з яких ціною другого попередження був змушений зривати Микола Грицина. Залишившись у чисельній більшості, «лідери» розпочали активніше діяти у атаці, і через декілька хвилин доводити рахунок до розгромного повинен був Калуков, проте відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів влучити у порожню «рамку» після розкішної скидки Рибака. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Михайло Грицина з кута карного майданчика покотив сферу на Павленка, який невідпорно пробив з розвороту у праву «шістку» – 2:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру паркету. Кузь чудовою передачею вивів на ударну позицію Михайла Грицину, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши у ближній кут впритирку із стійкою – 2:2. Львів’яни пішли ва-банк, випустивши Кордобу у воротарській футболці, проте ця тактика жодних дивідендів. Навпаки, хмельничани блискуче впіймали свого опонента на контратаці, і приносити перемогу своїй команді міг активний Калуков, однак рятівником «Енергії» в цьому епізоді виступив Кузь, який самовіддано вибив сферу з лінії порожніх воріт. У підсумку – бойова нічия з рахунком 2:2, яка забезпечує «Спортлідеру+» чемпіонський титул, а львів’янам місце у призовій трійці.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 5:2 (1:0)

Арбітри: Подворний Сергій, Жмурко Юрій (обидва – Хмельницький)

Голи: Зварич Михайло (17, 36), Корсун Ігор (23), Лясковський Антон (33), Рудавець Тарас (35) – Танський Віталій (37), Волянюк Михайло (40)

«Ураган»: 23. Біров Віталій, 1. Колток Роман – 10. Баланик Василь, 89. Зварич Михайло, 4. Кіндратів Роман (кап.), 3. Цілик Андрій, 8. Рудавець Тарас, 18. Боргун Орест, 9. Ковельський Юрій, 5. Горпинич Роман, 11. Пелех Мар’ян, 2. Корсун Ігор, 6. Лясковський Антон, 49. Миколюк Павло, 19. Горбатий Юліан

Головний тренер: Іван Скіцко

«Кардинал-Рівне»: 1. Дєнюжкін Віталій, 27. Гурко Іван – 4. Гарбарук Владислав, 6. Ліщишин Микола, 7. Маринюк Мар’ян, 8. Танський Віталій (кап.), 10. Піддубний Сергій, 11. Кручок Володимир, 13. Ситник Дмитро, 17. Басич Олександр, 19. Фаренюк Артем, 23. Волянюк Михайло, 5. Сондак Володимир

Головний тренер: Сергій Піддубний

Попередження: Зварич Михайло (26), Пелех Мар’ян (32) – Маринюк Мар’ян (21)

Вилучення: Сондак Володимир (32, удар суперника ногою після зупинки гри)

У заклюному матчі турніру зустрічалися івано-франківський «Ураган» та «Кардинал-Рівне».

Перший небезпечний момент в грі створили рівняни. Відривати рахунок у зустрічі міг Маринюк, проте не зміг замкнути перспективний простріл на дальню стійку. Відповідь франківців не забарилася. Близьким до забитого м’яча був Ковельський, однак рятівником «кардиналівців» в цьому епізоді виступив Лещишин, самовіддано вибивши сферу з лінії порожніх воріт. Суперники діяли у відкритому стилі, відповідаючи атакою на атакою, що приносило неабияку насолоду багаточисленній глядацькій аудиторії. Змінювати нулі на табло міг Кіндратів, який розкішним ударом зльоту у праву «дев’ятку» замикав передачу Горбатого після розіграшу кутового, проте рівнян від неприємностей врятувала стійка воріт. «Кардиналівці» відповіли відразу. Ситник ефектним фінтом пошив у дурні Зварича, і гарматним пострілом з розвороту цілив у лівий верхній кут, однак чудеса воротарської майстерності в цьому епізоді продемонстрував Біров, в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, проте Миколюк не зміг в ближньому бою переграти Гурка. «Дракони» перехопили ініціативу, і невдовзі змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Зварич ефектно обігрався встіночку із Горбатим, і прицільним ударом в ближній кут відкрив рахунок у матчі – 1:0. Рівняни не опустили руки, і в наступній атаці відновлювати паритет міг Кручок, однак не зміг з кількох метрів вразити порожній кут після чудового прострілу Піддубного на дальню стійку. Перед свистком на перерву забивати міг вже сам Піддубний, яким гарматним пострілом у лівий верхній кут замикав скидку Волянюка, однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Колток.

Друга половина матчу видалася не менш цікавою. З перших хвилин «дракони» заволоділи ініціативою, і вже дуже швидко заслужено подвоїли власну перевагу у рахунку. Миколюк розкішною навісною передачею знайшов у карному майданчику рівнян Корсуна, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши зльоту у праву «шістку» впритирку із стійкою – 2:0. «Кардиналівці» не знітилися, і вже в наступній атаці скорочувати розрив до мінімуму повинен був Басич, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував в цьому епізоді Колток, відверто врятувавши свою команду після вбивчого пострілу впритул у виконанні нападника номінальних гостей. Через декілька хвилин відзначатися міг вже сам Маринюк, але рятівником «драконів» в цьому епізоді Ковельський, який у відчайдушному підкаті заблокував постріл «сімки» «Кардиналу-Рівне». Підопічні Івана Скіцка відповіли небезпечним ударом Кіндратіва після розіграшу кутового – Дєнюжкін зіграв надійно. Пристрасті на майданчику загострювалися, і на 32-ій хвилині не витримали нерви у Сондака, який отримав пряму червону картку за удар суперника ногою після зупинки гри, залишивши свою команду в меншості. Таким «подарунком» франківці скористалися вже дуже швидко. Довів рахунок до розгромного Лясковський, який чудово зіграв на дальній стійці після прострілу Пелеха – 3:0. «Ураган» на куражі буквально розривав деморалізованого опонента, впродовж наступних кількох хвилин зусиллями Рудавця та Зварича довівши рахунок на табло до непристойного для свого опонента – 5:0. Віддамо належне підопічним Сергія Піддубного, які після такого болючого удару по власних амбіціях дуже швидко прийшли в себе, і зусиллями Танського змогли повернути інтригу – 5:1. Останні хвилини проходили за переваги «Кардиналу-Рівне», який спромігся на ще один забитий м’яч. Дещо підсолодив гіркоту поразки своєї команди Волянюк, який прицільно пробив у праву «шістку» впритирку із стійкою після філігранної скидки Маринюка. У підсумку – 5:2 на користь «Урагану», який здобуває бронзові медалі турніру, і дарує «срібло» львівській «Енергії».

Підсумкова турнірна таблиця:

1 Спортлідер+ (Хмельницький) 7 очок
2 Енергія (Львів) 4
3 Ураган (Івано-Франківськ) 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 3

Після того, як згас пил запеклих баталій, відбулася яскрава церемонія нагородження, в ході якої було відзначено переможців та призерів турніру, а також кращих в індивідуальних номінаціях:

«Кращий воротар»: Максим Лисенко («Спортлідер+»)

«Кращий бомбардир»: Олексій Фетько («Спортлідер+») та Михайло Зварич («Ураган»)

«Кращий універсальний гравець»: Михайло Волянюк («Кардинал-Рівне»)

• 18 серпня 2014 16:27
  • головне, що вже й малюнок гри, а не бий-біжи:)
^
  • 0
  • Viktor

• 18 серпня 2014 11:12
  • Молодці. Хоча видно є над чим працювати, кожну гру в другому таймі підсідали. Бракує гравців хорошого класу для двох рівноцінних четвірок. Цікаво тепер буде поспостерігати за матчами практично з тими ж суперниками у виїзному Кубку Львівщини...