» Футзал: Преміум-ліга - старт другого сезону вже не за горами!

Футзал: Преміум-ліга - старт другого сезону вже не за горами!

Зовсім нещодавно став надбанням історії дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. В ньому прийняло участь дванадцять колективів, які впродовж чотирьох місяців у напружених баталіях визначали імена чемпіона та призерів змагань, неймовірно зігріваючи серця відданих прихильників футзалу у холодні зимові вечори. На першому етапі турніру команди змагалися по коловій системі, визначаючи вісімку кращих, яка продовжувала боротьбу за нагороди змагань в серії плей-офф до двох перемог однієї з команд. Відзначимо, що усі без виключення матчі видалися напрочуд видовищними, і ще надовго стануть об’єктом обговорення спортивної громадськості. Найгарячіше було у плей-офф, який став головною «родзинкою», приготованою організаторами цього масштабного футзального свята, вирішальні матчі якого стали безумовно справжньою окрасою усіх змаганнях. За його підсумками бронзові медалі на фініші здобули «Спортлідер-2» та «Агрон-Королівський смак». Фінальні ігри, в яких у очному протиборстві «Спортлідер-3» та «Конфермат» визначали долю чемпіонського звання, стали справжнім апогеєм турнірної інтриги. Підопічні Артема Гласа в обох поєдинках проявили неймовірну майстерність, характер та жагу до перемоги, і двічі здолавши свого принципового опонента, здобули омріяні золоті медалі та право представляти Хмельниччину у Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України, який проходив у місті Одеса. Відзначимо, що у Південній Пальмірі «Спортлідер-3» теж проявив себе з найкращого виступу, посівши підсумкове 5-е місце, що порівняно із присутністю команд із міст-мільйоників накшталт Львова, Києва та Одеси можна розцінювати як досить вдалий результат, адже до таких місць за часів незалежної України представники Хмельниччини не наближалися і близько.

По завершенні змагань їх підсумки підвів Артем Глас, віце-президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області: «Вважаю, що дебютний розіграш вдався на славу. Усі учасники продемонстрували змістовну та видовищну гру, яка приносила численним вболівальникам неймовірне задоволення. За підсумками змагань призові місця здобули дійсно найсильніші, і дуже приємно, що переможець турніру зміг достойно представити Хмельниччину на всеукраїнській арені. В перспективі працюватимемо над розширенням кількості та географії команд-учасниць турніру».

Характерною ознакою першого сезону є те, що абсолютно усі матчі проходили у комфортабельному та затишному як і для гравців, так і для вболівальників спорткомплексі УМВС. Також вістів організаторам суттєво додає той факт, що усі події стосовно турніру на високому рівні висвітлювалися у більшості міських та обласних друкованих та електронних ЗМІ.

Преміум-ліга регіональний відкритий Чемпіонат (Кубок) Хмельницького з футзалу сезону 2014-2015 років стартує 02 листопада 2014 року.
Запрошуємо команди до участі. Умови проведення у презентаційному листі. Деталі та запис команд за телефоном 0971024472!