Хмельницький: 33.Іванов Дмитро, 16.Яровий Сергій, 8.Місюра Євген, 15.Плішка Володимир, 18.Ширай Дмитро, 17.Папірович Вадим, 7.Сагайдак Андрій, 19.Попов Пилип, 10.Солонинко Ярослав - к, 11.Османов Редван, 9.Лакуста Олександр

На заміні: 91.Левченко Ігор, 2.Літіченко Сергій, 5.Подлюк Артур, 14.Кульгук Дмитро, 3.Хомин Володимир, 6.Горобець Максим, 4.Чистілін Костянтин

Миколаїв: 55.Шилов Ігор, 3.Грибинський Ігор, 5.Шиманець Кирило, 18.Рябченко Євген, 13.Чорнописький Василь, 15.Гостєв Вадим, 21.Велієв Парамаз, 23.Федорченко Сергій, 9.Шиманець Артем, 14.Гранковський Сергій - к, 11.Худоб'як Ігор

На заміні: 1.Кулін Іван, 6.Костюк Василь, 7.Маркитан Кирило, 10.Рябцев Денис, 17.Олійник Олександр, 19.Тропін Владислав, 22.Васильєв Олександр
Головний тренер: Мазараті В'ячеслав

Хмельничани в білій формі, миколаївці в помаранчево-чорній

Ультрас вивісили банер: "Ідея вища грошей", а в руках тримають банер на якому герб міста і поруч з ним емблема Поділля

Матч почався

2 хв. Господарі розпочали активніше.

4 хв. Гранковського вивели на ударну позицію, той пробиває з 11 метрів і Іванов відбиває.

7 хв. Гранковський в боротьбі із Шираєм пробив вище воріт з 14 метрів.

9 хв. Худоб'як з власної половини поля отримав м'яч і намагався проштовхнути його повз Іванова і не попав по воротах.

11 хв. Гостєв прострілив на Худоб'яка і той з 10 метрів пробив по воротах невлучно.

14 хв. Сагайдак з 14 метрів замість того, щоб пробити віддав Лакусті, але оборонець був першим на м'ячі і вибив його.

17 хв. Шиманець Артем з лінії штрафної пробив повз ворота.

19 хв. Штрафний в наші ворота з 30 метрів Чорнописький пробив вище воріт.

21 хв. Османов з 24 метрів пробив вище воріт.

Це був перший удар по воротах гостей.

22 хв. Сагайдак віддав пас на Османова, але оборонці вибили м'яч на аут.

25 хв. Шиманець Кирило в'їхав в центрі поля в ноги Лакусті, за що отримав жовту картку.

26 хв. Сагайдак вирішив зіграти з Солонинком в стіночку, але коли Ярослав повернув Андрію м'яч, оборонці забрали його.

27 хв. Лакуста з 19 метрів пробив повз ворота.

32 хв. Штрафний удар виконав Сагайдак і "Енергія" винесла м'яч і одразу ж провела атаку, яка завершилась ударом Гранковського з 10 метрів, Іванов перевів на кутовий. Після цього "Енергія" порушила правила і м'яч повернувся до господарів.

34 хв. Гранковський подав кутовий, наші відбились.

35 хв. Сагайдак віддав пас на Солонинка і Ярослав прострілив вздовж воріт, але ніхто не замкнув.

36 хв. Федорченко з 15 метрів пробив повз ворота.

39 хв. Кутовий біля воріт хмельничан, Ширай виніс м'яч.

40 хв. Худоб'як після навісу пробив метрів з дев'яти поруч зі стійкою.

41 хв. Худоб'як увірвався у штрафний і поки думав, що робити з м'ячем, Іванов кинувся у ноги і відібрав м'яча.

42 хв. Сагайдак розрізав захисників на Османова, але воротар забрав м'яч у руки.

44 хв. Після втрати м'яча на чужій половині поля, Попов намагався його повернути, порушив правила і отримав жовту картку.

44 хв. Лакуста в штрафному майданчику обіграв трьох гравців, а на четвертому впав і втратив м'яч.

Арбітр компенсував 2 хвилини.

45+2 хв. Османов віддає пас на Лакусту, щоб вивести його у вільний простір, але оборонці відібрали м'яч.

Перерва.

46 хв. Почався другий тайм. В "Енергії" замість Шиманця Артема вийшов Олійник.

Хмельничани побігли в атаку. Гості теж намагаються атакувати. Жодних ударів по воротах поки що нема.

48 хв. Чорнописький з метрів 11 несильно пробив - Іванов забрав м'яча в руки.

49 хв. Оборонці Динамо вибили вперед на Османова, але Редван не встиг пробити по воротах і Шиманець не дав йому пробити по воротах.

53 хв. Солонинко заробив кутовий. Сагайдак подав на лінію штрафного майданчика і звідти Плішка пробив повз ворота.

57 хв. Попов навішував в штрафний, Лакуста не зміг пробити і м'яч відскочив до Османова і той пробив вище воріт. Олійник отримав жовту картку за розмови.

60 хв. Сагайдак навісив у штрафний і Османов з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт.

63 хв. Олійник простріл на ближню стійку, там Плішка і Худоб'як і Ігор перший кидається до м'яча і пробиває у дальній верхній кут... вище воріт

64 хв. Замість Попова вийшов Літіченко.

64 хв. Солонинко віддавав на Османова, але перший на м'ячі воротар гостей.

65 хв. Подвійна заміна. Замість Гостєва - Маркитан і замість Худоб'яка - Костюк.

68 хв. Солонинко віддає на дальню стійку, Літіченко зразу злету пробив вище воріт, хоч ніхто йому не заважав краще розібратись в ситуації.

69 хв. Османов з 20 метрів пробив по воротах, але вище.

71 хв. Солонинко навішує в штрафний, Лакуста головою з метрів шести б'є по воротах і Шилов рятує. Але на цьому атака не завершується, знову навіс у штрафний і Лакуста пробив вище.

73 хв. Замість Федорченка вийшов Рябцев. Гранковський пробив по центру метрів з 16 повз ворота.

73 хв. Лакуста зіштовхнувся з Шиманцем на половині поля суперника. Лікар надає допомогу. Хмельничани грають у меншості. Штрафний виконав Сагайдак і ніхто з господарів не зміг прийняти м'яча, оборонці винесли м'яч.

Лакуста повернувся у гру.

76 хв. Сагайдак навішує в штрафний воротар відбиває подалі від воріт. Дещо пізніше Османов прострілив вздовж воріт "Енергії", але не було кому замкнути.

79 хв. Папірович бив з лінії штрафного, але влучив оборонцю в спину і м'яч йшов на кутовий, але голкіпер гостей його зумів дістати і суддя кутовий не поставив, бо вирішив, що м'яч не вийшов за межі поля.

81 хв. Рябцев пробив низом неточно з метрів 24-ьох.

83 хв. Велієв метрів з 24-ьох пробив вище воріт.

84 хв. Сагайдак віддав сильно на Солонинка, а той не дістав м'яча. Потім знову атака хмельничан - Літіченко з 15 метрів не роздумуючи пробив вище.

85 хв. Грибинський отримав жовту картку за фол.

86 хв. Замість Маркитана - Тропін.

86 хв. Османов прострілив у штрафний, але прямо у руки воротарю.

89 хв. Олійник зловив на протиході Іванова з 19 метрів по центру - гол. 0:1

90 хв. Хомин вийшов замість Літіченка.

91 хв. Лакуста отримав жовту.

92 хв. Кутовий біля наших воріт. Після розіграшу м'яч виходить на аут, хмельничани викидають.

93 хв. Лакуста в центрі штовхався з Велієвим - обом по жовтій. В Лакусти - це друга, тому і червона.

93 хв. Солонинко з флангу прострілював, кутовий. Сагайдак подав, воротар відбив на Солонинка, той пробивав і влучив у оборонців.

Фінальний свисток.

Принагідно зауважимо, що сьогодні день народження у голкіпера хмельничан Дмитра Іванова.