» «Динамо» - «Скала»: два різних тайми і результат на табло (ОНОВЛЕНО)

«Динамо» - «Скала»: два різних тайми і результат на табло (ОНОВЛЕНО)

Хмельничани здобули другу поспіль перемогу. Нарешті – вдома! До того ж, забили стільки , скільки всього у семи попередніх матчах. Як то кажуть: «І тут Остапа понесло»…

«Динамо» - «Скала» 4:1

«Динамо»: Іванов, Адаменко, Плішка, Антонов, Ширай, Мельник (Плосконос, 90+1), Папірович (Місюра, 59), Яровий (Кульгук, 79), Солонинко, Стретович (Данильченко, 70), Сомов.

«Скала»: Рильський, Пачкорія, Дмитренко, Нагорний, Антонів (Стасюк ,46), Махлоєв, Кміть (Могилецький ,62), Арвеладзе, Скакун, Цюцюра, Пришнівський (Іванов Р., 56).

Голи: Плішка, 2 (з пенальті), Сомов, 57, Антонов, 79, Плішка, 90+4 - Махлоєв, 10

Попередження: Папірович, 50 - Дмитренко, 2, Кміть, 49, Іванов Р., 76, Скакун, 81.
«Динамо» - «Скала»: два різних тайми і результат на табло

Володимир Плішка, автор двох голів у ворота стрийського клубу!

Вже на самому початку матчу, в якому зустрілися передостання команда ліги із останньою, стало зрозуміло, що, принаймні, господарі поля робитимуть усе необхідне, аби порадувати своїх вболівальників першою домашньою перемогою. І на підтвердження цього… вже на 2 хвилині «Динамо» заробило кутовий. Ярослав Солонинко подав в район 11-метрової позначки, де Тарас Стретович ногою пробив по воротах і… якби не рука захисника «Скали» м’яч, мабуть, був би у сітці воріт Рильського, який ще навесні цього року захищав честь хмельничан у другій лізі групи «3». Не побачити гру рукою суддя просто не мав права, а тому одразу вказав на «точку». Пригадуєте пенальті в ворота «Реал-Фарми»? Тоді, нагадаємо, Стретович не зміг переграти кіпера гостей. Цього ж разу Тарас і не намагався виконати пенальті, а до «смугастого» підійшов центральний захисник Володимир Плішка. Удар і… гол!

Після такого вдалого початку, здавалося, хмельничани відчують впевненість у власних силах та перемога буде за ними. Але радіти чи розслаблятися було ще дуже рано. Попереду ж іщ 88 хвилин! Утім, нещастя прийшло значно раніше. На 10 хвилині «Скала» заробила кутовий, навіс і… Махлоєв спокійно вколотив м’яча у ворота Дмитра Іванова. Після такого гостей наче підмінили. Як, власне, і господарів. «Скала» грала швидше та цікавіше, а «динамівці» повільніше. Але особливо небезпечних моментів біля воріт не виникало. Хіба що був момент, коли Стретович удруге міг заробити пенальті, коли впав у штрафній після поштовху в спину. Але свисток судді на цей раз промовчав. А ось на 45 хвилині гості були зобов’язані забивати «Динамо» гол у роздягальню, коли Пришнівський замикав простріл з флангу. До воріт було метрів 5, але гравець «Скали» примудрився пробити вище воріт.

Звісно, така гра не влаштовувала ні вболівальників «Динамо», ні тренерський штаб. Утім, на другий тайм хмельничани вийшли тим же складом. Тобто, без замін. І, чи то «динамівців» підмінили, чи то стриян наче хтось наврочив – але в другому тайму була вже ніша гра. Нуднуватий початок запам’ятався лише грубою грою з обох сторін. Але так тривало недовго. Ширай на 57 хвилині пройшов лівим флангом, навісив у штрафну, Стретович прийняв «смугастого» на груди і віддав пас на Сомова. Іван в один дотик пробив з метрів семи і рахунок став 2:1. Через 5 хвилин міг відзначитися і сам Стретович, але його удар головою з 8 метрів виявився неточним. На 70 хвилині «Скала» могла зрівнти рахунок, коли Цюцюра опинився один у метрах семи від воріт Іванова та пробив – не сильно і Дмитро врятував свою команду. Справжнє диво сталося на 79 хвилині. Хмельничани заробили штрафний у метрах 28 від воріт суперника. Олександр Антонов, який, як правило лише навішує у штрафний майдачник з такої відстані, взяв і пробив… м'яч на свою шляху трохи зачепив голову Дмитренка та влетів під поперечену воріт Рильського – 3:1.

Стрияни й надалі намагалися щось змінити в цьому матчі. Але максимум, що вдалося, так це небезпечний удар головою Махлоєва, який Іванов перевів на кутовий. Ну, а крапку в матчі було поставлено на 90+4 хвилині. «Динамо» отримало право на штрафний ближче до середини поля і чимало гравців команди-господаря побігли у штрафний майданчик гостей. Побіг і Плішка, хоча головний тренер Вадим Крохан кричав: «Плішка, ти куди?». Але Володимир не чув наставника і… Антонов навісив, а Плішка взяв і вдало зіграв головою – 4:1.

Фінальний свисток зафіксував перемогу хмельничан. «Динамівці» раділи так, наче виграли увесь чемпіонат. Раділи і фани, які вибігли на поле на почали обніматися із футболістами. Приємні хвилини… Але попереду – чергове випробування. Цього разу в Києві із «Оболонь-Бровар».

Новину відредагував: Rosohin - 3-09-2013, 08:47
Причина: додане відео

• 0
  • 30 серпня 2013 22:47
  • Красавы!Удачи в следующих матчах!!!

Кто то подскажет,а что там за движ произошел после матча,кого там так весело ловили???
^
  • 0
  • 29 серпня 2013 09:44
  • Спасибо большое ребятам за такой 2 тайм классный,это лучший тайм в этом сезоне и реализация классная,так держать! Очень психологически эти 2 победы нам нужны были,думаю не сразу,но прогресс уже есть,уже видно позитив в игре команде и желаннее,только если ещё бы им Крохан премиальные дал за эти победы,для ребят очень большой стимул будет дальше двигаться в таком направлении! Отдельная благодарность и арбитрам за не продажность а которые отсудили матч велеколетно,я давно не видел таких арбитров которые не срали Хмельницкий и не топили нас в матчах,а все по делу и карточки и пенальти на 2 минуте не побоялся поставить в ворота Скалы,так как в Пример лиге арбитры бояться ставить точки,говоря а как на 6 минуте ставить,это же шахтер... Спасибо что есть такие арбитры честные,и хочется чтобы наше Динамо судили только такие порядочные бригады как эта что была на нашем матче! Спасибо за видео матча!!! Только минус один есть,что без звука,плохо очень,а так очень все классно!!!
  • 27 серпня 2013 22:35
  • несподобався гравець під номером 11(Стретович)!!
^
  • 0
  • Вітаю з перемогою! Після таких матчів не хочеться казати, що "суперник був слабшим за нас" і "не всі гравці провели матч на належному рівні". Наші хлопці були сильнішими, і вперше за кілька років (!) подарували свято на нашому стадіоні. Хочеться вірити в майбутнє, і найперше в те, що керівництво клубу віддячить гравцям, і вони боротимуться в кожній грі. Ну і колотнеча після такого матчу була зайвою на мою думку. Перемоги на футбольному полі було цілком достатньо, щоб потішити себе, але не всім...