5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Гол Колесникова врятував "Збруч"

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Гол Колесникова врятував "Збруч"

Екс-нападник хмельницького "Динамо" Олексій Колесников допоміг волочиському клубу не програти в Вінниці в матчі чемпіонату України серед аматорів

На матч зі "Збручем" господарі поля вийшли з серйозними кадровими проблемами: у складі ФК «Вінниця» нараховувалося відразу дев’ятеро травмованих гравців. У цьому переліку, зокрема, опинилися Олексій Пивовар, Андрій Драган, Дмитро Сорокаліта, Дмитро Попов. Деякі з гравців грали через «не можу», звернувшись за допомогою до знеболюючих уколів.

Гості, вочевидь, не маючи таких кадрових проблем, активно діяли у нападі. Запам’ятався вихід сам на сам нападника «Збруча» Олексія Колесникова на перших хвилинах матчу, однак кіпер «Вінниці»Віталій Жеребкін вийшов переможцем дуелі. За три хвилини по тому господарі відповіли небезпечним стандартом.

Починаючи з середини першого тайму гра заспокоїлась. Здавалося команди підуть на перерву за нічийного рахунку, однак незадовго до перерви гравці "Вінниці" створили небезпечний момент біля воріт "Збруча" і найспритнішим у толокнеча воротарського майданчика гостей виявися Олексій Пивовар, який практично з трьох метрів заштовхав м’ч у ворота суперника.

Другий тайм господарі почали активніше. Традиційно наші футболісти атакували через фланги. Щоправда, небезпечних моментів біля воріт гостей майже не було, за винятком кількох швидих проходів по флангу від Бабика, які, врешті, взяттям воріт так і не закінчились. А натомість господарі несподівано отримали гол у власні ворота. На 72-й хвилині все той же Олексій Колесников взяв у центрі поля гру на себе та влучно пробив із-за меж штрафного майданчику в ліву від голкіпера «дев’ятку». Кінцівка матчу так і не визначила переможця у матчі. Обидві команди час від часу перехоплювали ініціативу і по кілька хвилин намагались пробитись до воріт, однак так нічого путнього й не добились. Отже, у підсумку - 1:1.

"Спорт-Вінниця"
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.