5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Хмельничани беруть очки у Ялті

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Хмельничани беруть очки у Ялті

Підопічні Івана Марущака у рамках чемпіонату України серед команд другої ліги приймали хмельницьке «Динамо». Гра в Ялті викликала справжній ажіотаж. Проблема зайвого квитка не стояла лише через те, що вхід на стадіон був безкоштовним.

Поступившись у стартовому турі весняної частини чемпіонату херсонському «Кристалу», «біло-помаранчеві» були серйозно налаштовані перемагати на очах власних вболівальників. Психологічний настрій на гру було видно з перших секунд зустрічі: «Жемчужина» взяла м'яч під свій контроль, не віддаючи його протягом практично всіх 90 хвилин.

Прекрасні шанси для взяття воріт ялтинці не використали у першому таймі: зірковий новачок команди Матвій Бобаль не влучив у ворота, красиво перекидаючи воротаря, а на 35-й хвилині динамівці ледь не всією командою лягали під удари господарів з меж штрафного. Було видно, що футболісти з Хмельницького явно зробили ставку на контратаки, на перший план поставивши надійну гру біля власних воріт.
З рахунком 0:0 команди пішли на перерву, під час якого для вболівальників «Перлини» був підготовлений сюрприз. Усі присутні на стадіоні прийняли участь в розіграші призів від клубу. Так, були розіграні шарфи, м'яч з автографами всіх футболістів і навіть планшетний комп'ютер.

У другому таймі підопічні Марущака збільшили тиск на ворота «Динамо», але забити все ніяк не виходило. Кілька прекрасних можливостей втратив Столярчук, зовсім небагато точності не вистачало його ударам. А ближче до кінця матчу мало не єдина атака гостей завершилася голом: відзначився Шуляк. Здавалося, що у ялтинців зараз опустяться руки, але, до честі «Жемчужини», гравці не здалися. Навпаки, «біло-помаранчеві» всіма силами пішли вперед, і на 88-й хвилині це дало свої плоди: простріл з флангу замкнув капітан Бобаль. У підсумку - 1:1, хоча господарі цілком могли розраховувати на перемогу.

cit.ua
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

• 22 квітня 2013 19:30
  • Не дадуть зіграти на нашому стадіоні,травика то підросла трошки але там де тринажка,не накрита була ще і не накриють думаю,і тому не можна буде грати там,бо травматично і заборонено комітетом.

• Frest
    Ти не памьятаеш що років 7 десь назад ми грали у Волочиську?? ,може чуть і більше,бо стадіон не давали команді,було таке але я тоді не їздив туди на матчі....
    Жалко що на Пив заводі немае стандарта поля,там могли би і дозволити зіграти але так тепер не зрозуміло нажаль....Хай краще в місті дадуть дозвіл грати цей тур,всеодно полів толкових ніде немае....
^
  • 0
  • vov4ik

• 22 квітня 2013 10:46
  • пока неизвестно, где будет игра. Стадио "Подолье" не дают, в Волочиске тоже. Возможно, матч будет в Красилове, но пока еще точного ответа, где наши сыграют - НЕТ
^
  • 0
  • 21 квітня 2013 23:45
  • Цитата: fytboll
    де буде гра відбуватись 27 числа,Волочиськ знов?

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.