» Кубок України: онлайн трансляція зі Стрия

Кубок України: онлайн трансляція зі Стрия

Доброго дня прихильникам футболу. Наш сайт розпочинає текстову он-лайн трансляцію матчу першого попереднього етапу Кубка України між стрийською «Скалою» та хмельницьким «Динамо».

17.00., м. Стрий, стадіон «Сокіл».

Арбітр – П.В. Дубровець (Житомир)

Асистенти арбітра – Я.М. Сащина (Ужгород), Б.Б. Трач (Тернопіль)

4-й арбітр – А.Я. Грисьо (Львів)

Інспектор ФФУ – І.П. Каліта (Чернівці)

Скала: 89.Шпук Василь, 16.Рустамов Тимур, 2.Козак Роман, 3.Басараб Михайло, 22.Антонів Юрій, 4.Дмитренко Олег, 33.Ковальчук Андрій, 11.Пришнівський Володимир, 14.Цюцюра Василь, 10.Дністрян Віталій, 88.Зайченко Микита
Запасні: 27.Мельниченко Володимир, 25.Нагорний Павло 9.Лазаренко Віталій, 55.Гандзюк Андрій, 8.Кміть Назар, 29.Кайдрович Володимир, 7.Созанський Іван

Динамо: 98.Юрчук Валерій, 18.Осокін Антон, 4.Бєлов Дмитро, 2.Денисов Михайло, 3.Бичков Олександр, 5.Шимко Олександр, 9.Дяченко Семен, 16.Руденко Валерій, 6.Калайда Владислав, 11.Гончар Ігор, 10.Сікорський Михайло
Запасні: 72.Литвиненко Василь, 19.Мельник Максим, 8.Горобець Максим, 14.Ягмурян Артур, 7.Дітковський Сергій , 17.Бортнік Богдан, 15.Дем'янчук Максим

За регламентом цьогорічних кубкових змагань дискваліфікація у чемпіонаті не впливає на ігри за кубок України. Тому дискваліфікований Дем'янчук Максим зможе допомогти своїй команді у цьому матчі.

Лунає стартовий свисток і матч розпочався. Динамо грає у білій формі, а Скала в – зелено-малиновій. Глядачів може 300.

3 хв. Небезпечна атака господарів все обійшлося. Скала більше контролює м'яч.

5 хв. Дністрян вийшов один на один з Юрчуком, але пробив повз ворота.

5 хв. Зайченко падає у штрафній. Пенальті.

6 хв. Басараб б'є ...

Юрчук рятує хмельничан.

7 хв. Наші проводять стрімку атаку. Заробляють кутовий.

8 хв. Кутовий поданий невдало

і господарі перехопили ініціативу.

8 хв. Антонів подає штрафний, Шимко вибиває на аут.

9 хв. Господарі продовжують атакувати, хмельничани відбиваються.

10 хв. Гончар перехопив м'яч, але точної передачі йому не вдалося зробити. М'яч знову у господарів.

12 хв. Шимко порушив правила, зупиняючи атаку стриян. А жовту картку чомусь отримав Бєлов, можливо суддя переплутав наших гравців.

Господарі намагаються нав'язати свою гру і більше контролюють м'яч.

13 хв. Дмитренко б'є по воротах хмельничан, але м'яч пролітає вище воріт.

До речі, на стадіоні присутні лише фанати стриян, фанатів хмельницької команди не видно.

20 хв. Цюцюра з десяти метрів б'є по воротах, Юрчук переводить м'яч на кутовий. Після подачі кутового хтось зі стриян б'є головою і в останній момент з порожніх воріт м'яч виносить Бичков.

21 хв. Хмельничани відповідають стрімкою контратакою, але вона завершується дуже неточним ударом Гончара.

25. хв. Починається дощ. Хмельничани заробили штрафний на відстані десь 23 метрів від воріт господарів. Руденко подав, воротар відбив м'яч в поле. Атака хмельничан закінчилась.

28 хв. Осокін отримує жовту картку за гру після свистка.

29 хв. Штрафний в наші ворота, але Скала невдало зіграла і хмельничани відбились.

30 хв. Калайда заробляє кутовий. Шимко навішує і оборонці відбивають м'яч подалі від воріт. Але наші не втрачають м'яч.

32 хв. Стрияни перехопили м'яч. Пришнівський пробив з метрів 15-ти, Юрчук на місці.

33 хв. Шимко лежить на газоні, йому надається допомога.

34 хв. З Олександром все впорядку. Дністрян з кута штрафного майданчика вдарив у дальній кут. Кутовий.

35 хв. Дністрян знову б'є, але вже головою і Бичков відбиває м'яч на кутовий.

36 хв. Зайченко пробив по воротах, Калайда виніс м'яч із порожніх воріт.

40 хв. Хмельничани пробивають штрафний метрів з 19-ти, Шимко бив. Воротар на місці.

42 хв. Рустамов б'є по воротах, Денисов відбиває на кутовий.

43 хв. Басараб пробиває з метрів 7-8 до воріт і Юрчук рятує команду.

Валерій герой і цього епізоду.
45+1 хв. Антонів подає кутовий, наші винесли. Дмитренко одразу з 35 метрів спробував збити всіх горобців.

Арбітр додав 2 хвилини.

45+2 хв. Шимко метрів з 33-х влучив в оборонця. Наші подають кутовий.

45+3 хв. Хмельничани невдало подали кутовий і господарі легко відбились.

Перерва. Рахунок 0:0.

Як для чемпіонату, то хмельничани грали достатньо солідно, незважаючи на сумнівний пенальті, який був поставлений у наші ворота на початку зустрічі. Хоча для кубкового матчу цього недостатньо, оскільки в ньому потрібно перемагати. Але у нас ще є козирі, наприклад, Сергій Дітковський. Тому будемо надіятись, що хмельничани у другому таймі додадуть.

46 хв. Почався другий тайм. Горобець вийшов замість Осокіна.

Капітанська пов'язка перейшла до Шимка.

46 хв. Руденко метрів 25-26 пробив по воротах, але досить високо.

Вболівальників вже десь 500 чоловік.

49 хв. Цюцюра метрів з 32-х пробив по воротах хмельничан, проте дуже неточно.

Дітковський почав розминатись, мабуть невдовзі буде заміна.

50 хв. Руденко прострілював у штрафний майданчик і воротар перевів м'яч на кутовий. Руденко подав і Скала винесла ...і заробила кутовий. Захисник вибив м'яч так, що Дяченко виніс м'яч на кутовий.

51 хв. Скала подає кутовий, Шимко вибиває на аут.

52 хв. Дмитренко з 33 метрів пробив над поперечиною, але Юрчук контролював ситуацію.

53 хв. Контратака стриян. Дністрян пробиває з 14 метрів, Юрчук відбиває цей м'яч.

Зараз наші краще виглядають, хоч м'ячем володіють менше, але майже не помиляються.

59 хв. Замість Калайди виходить Ягмурян. До речі, замін можна робити лише три. Дітковський надалі розминається.

61 хв. Дмитренко пробив з метрів 30 і задів когось із наших оборонців. Кутовий.

62 хв. Рустамов пробивав головою, неточно. Від воріт.

63 хв. Замість Зайченка вийшов Лазаренко.

63 хв. Скала з флангу прострілює, кутовий. Після подачі кутового м'яч виходить на аут.

64 хв. Замість Шимка виходить Дітковський.

65 хв. Гончар заробляє жовту картку. Штрафний з лівого флангу нашого захисту. Після штрафного м'яч вийшов на аут.

66 хв. Денисов помиляється в штрафному майданчику і стриянин пробиває поруч зі штангою.

67 хв. Хмельничани атакували. Заробили кутовий. Подали. Але він ніякої небезпеки не становив.

70 хв. Ковальчук по центру віддає на Лазаренка і той метрів з 9-ти примудрився пробити вище воріт.

73 хв. Замість Пришнівського вийшов Кайдрович.

75 хв. Небезпечний простріл стриян вздовж нашого воротарського майданчика, але нікого з господарів м'яч не знайшов.

77 хв. Руденко з кута штрафного майданчика накрутив оборонця

і пробив одразу у ближній для себе і дальній від голкіпера кут...ГООООООООЛ!

79 хв. Сікорський виводить Дітковського один на один з голкіпером, але боковий суддя показує оффсайд.

81 хв. Скала подає кутовий і Дністрян намагався пробити, але м'яч пішов на аут.

81 хв. Рустамов за розмови з суддею отримав жовту картку.

82 хв. Рустамов виводить один на один Лазаренка, але Юрчук перший на м'ячі. Ціною ушкодження забирає м'яч. Але з ним все впорядку.

84 хв. Цюцюра з гострого кута метрів з 15 пробив в зовнішню сторону сітки.

84 хв. Дітковський з 30 метрів пробив, але вище воріт.

85 хв. Ягмурян заробляє штрафний. Руденко готується до подачі. Подає, оборонці виносять м'яч за межі карного майданчика.

87 хв. Гончар жовта і Рустамов жовта. І вилучають обох гравців.

88 хв. Емоції переповнюють всіх і гравців і тренерів і вболівальників. Арбітр додає 5 хвилин.

89 хв. Горобець нейтралізував небезпечну атаку.

М'яч опинився у Ягмуряна, той намагався перекинути воротаря десь з середини поля. Невлучно.

90+3 хв. Дітковський виходить майже один на один і б'є, але оборонець блокує м'яч.

90+4 хв. Штрафний з правого флангу буде подавати Скала. Подав Антонів з метрів 28. Хмельничани виносять. Дітковський віддав на Руденка, той намагався втекти від оборонців, але марно.

90+5 хв. Аут кидає Антонів, а Денисов вибиває м'яч подалі від воріт. В цей час суддя свистить. Матч завершений. Хмельничани здобувають перемогу. І проходять далі. Всім дякуємо за увагу )
  • 0
  • 27 липня 2012 23:59
  • Молодці.Вітаю з Перемогою,нарешті прошли 1 етап кубка,тепер немае куди відступати,тільки вперед і треба проходити Чнрнігів!
^
  • 0
  • Цитата: Дарсон
    Вы уверены ,что в субботу пришли 600 человек?

Сайт ПФЛ дает такую цифру. Да и на глаз немного. По крайней мере тысячи не было. И это не показатель для такого города как наш. Другое дело, что большинство - глорики, и им интересно ходить на футбол, только когда команда побеждает.
^
  • 0
  • 26 липня 2012 11:33
  • був на матчі !!!!цей виїзд був кльовезний було 2-вва чоловіка з Хмельницькому вболівали за команду !!!!Перший тайм не дуже з гри дуже сильно вилітає Калайда!!!другий тайм шикарний особливо остані 20 хв контрольмяча безподоний!!!!Після забитого мяча Руденко і компаніяпідбігли до нас, але особливо приємно що після матчу вся команда підійшла і подякувала за підтримку fanat
^
  • 0
  • 26 липня 2012 10:11
  • Shamrock,

^
  • 0
  • Вітаю! Казав же що можуть зіграти! До речі Скала стає зручним суперником для нас. Ми не програємо їй, в якому б стані не знаходились. З Десною буде важче, але шанси знову ж таки є. Може і люди будуть на стадіоні, а не 600 глядачів, як в суботу.

• 25 липня 2012 18:58
  • Вітаю applause А з ким далі граєм і де?

• 25 липня 2012 18:46
  • В третьем матче подряд удаление! Шо за нах?

• 25 липня 2012 18:39
  • 64 хв. Замість Руденка виходить Дітковський.

77 хв. Руденко з кута штрафного майданчика накрутив оборонця і пробив одразу у ближній для себе і дальній від голкіпера кут...ГООООООООЛ!